Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielki tenis
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 października 2011, 21:43    Temat postu: Wielki tenis Odpowiedz z cytatem  

Pewnie zbyt wielu fanów tenisa tu nie ma, ale po tym, co dziś oglądałem, polecam każdemu obejrzenie powtórki meczu Radwańskiej ze Zvonarevą. Wielu tenisowych rozgrywek może w życiu nie obejrzałem, ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem - nie dość, że 2,5h nakurwiania, to w jakim stylu... Pierwszy set był może bez historii (można go sobie darować Razz), w sumie pomyślałem, że to już po meczu - wiadomo, jak to Polaczek. Razz

W drugim secie dość często przełączałem na Polsat Sport, żeby sobie siatkarską Ligę Mistrzów pooglądać, bo przecież Isi już tylko parę gemów do końca przygody z turniejem zostało... A tu megazonk i równie wysoko wygrany, jak pierwszy przegrany set. Trzeci mógł już się skończyć praktycznie po pięciu gemach, ale Ruska nie umiała doprowadzić do stanu 4-1. Co z tego, jak później miała trzy piłki meczowe w dwóch różnych gemach i też tego nie skończyła Razz Zaczął się jakby jej powolny proces autodestrukcji i na koniec waliła same bomby, nasza musiała biegać... ale ostatecznie wygrała. Nawet gdyby po stanie 5-6 Ruska zdołałaby wygrać, to i tak mecz był masakryczny, jakieś 20 razy ledwie 'okurwa' bądź 'japierdole' z siebie wykrztusiłem.

Powtórka powinna być jutro wczesnym popołudniem na ojrosporcie. Naprawdę, emocje jak 'japierdole'. ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 27 października 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak nigdy nie oglądałem meczów tenisa, to po tym co zobaczyłem w omawianym meczu chyba zacznę częściej przyglądać się tenisowi.

Zvoraneva miała tyle pewnych okazji na wygranie, że aż śmiać się chciało, że nie umiała tego wykorzystać. Zbyt siłowo grała i za szybko chciała kończyć. Owacje na korcie aż napawały dumą Very Happy Piękny meczyk. Swoją drogą Isia takie zagrywki broniła, że aż się wierzyć nie chciało, że takie coś jest możliwe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 27 października 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tenis, szczególnie kobiecy, oglądam jak tylko leci bo jakoś lubię na to patrzeć. Na ten mecz też się naszykowałem, ale jak widziałem co działo się w pierwszym secie to szkoda było prądu. Potem gra Radwańskiej nabrała rumieńców i wygrała w pięknym stylu. Te niektóre wymiany gdzie biegały z jednej strony na drugą, uderzenia prawie wzdłuż siatki - no lodzio miodzio. Nawet tata, który wielkim pasjonatem tenisa nie jest krzyczał na cały głos Smile

Teraz pyknąć minimum jeden set z Kwitową i jest półfinał dla Polki.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 października 2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zacząłem grać w tenisa w wieku 5 lat, niestety, parę lat temu jakoś przestałem.. :/
Ale może do tego wrócę, kto wie? Wink

Ale trochę meczów w swoim życiu widziałem, czasem na żywo, też z tych większych i powiem wam, że grać a oglądać to 2 różne sprawy..
Jasne, miło od czasu do czasu popatrzeć jak ktoś bardziej znany sobie pogra, ale jeżeli już wam się to spodobało, to zachęcam, żebyście poszli czasem na kort i poodbijali/pograli. Tylko nie uderzanie z całej siły, tylko dokładne granie, daje to niesamowitą frajdę, a kiedy już się nauczycie grać co najmniej przyzwoicie.. to zrozumiecie czemu tyle ludzi się jara tenisem.. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27 października 2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Obejrzałem obydwa dotychczasowe meczów agi no i jestem mile zaskoczony bo tych wta,które wygrywała nie oglądałem i myślałem,że dużo się nie zmieniło od dawnej podstawy(słabiutki serwis itp.)jednak jak już pisałem zaskoczyła mnie bo chociaż z tej ósemki jest najsłabsza fizycznie to wcale tego nie widać zbytnio na korcie.Co do samego meczu...piękny 3 set,świetna walka i dobrze,że jej się powiodło,jutro najważniejszy jej mecz w karierze jak ktoś już tu pisał urwać seta i zajebiście Smile,ale porównując oba mecze wg mnie lepiej grała z wozniacka bo w tym meczu przeważała jednak zabrakło dokończenia i chyba sił a byłby już pewny awans...GL jutro myślę,że da rade Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 października 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

baronn napisał:
ale porównując oba mecze wg mnie lepiej grała z wozniacka bo w tym meczu przeważała jednak zabrakło dokończenia i chyba sił a byłby już pewny awans...GL jutro myślę,że da rade Very Happy


tja, może grała lepiej, ale mecz ze Zvonarieva był świetnym spektaklem, pełnym zwrotów akcji, super odbić i czasem strasznych błędów, a kibice cieszyli się z wygranych piłek obu zawodniczek nadzwyczaj głośno, jak na kibiców tenisa i zasady, że na trybunach wokół kortu raczej panuje cisza.

btw. własnie się rozpoczela powtorka na ojrosporcie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 października 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kibiców jest sporo bo bilety są bardzo tanie. Komentatorzy wspominali coś, że tańszy bilet w przeliczeniu na złotówki kosztuje 20PLN a droższy 40PLN. Za taką taniochę każdy by poszedł oglądać tenis na światowym poziomie. No i zawsze lepsze darcie jap na trybunach niż pustostan.

Wkurza jedynie to stękanie niektórych zawodniczek. Dziwne jest jednak to, że jak jest trening/rozgrzewka to potrafią zagrać z zamkniętą gębą. Czyżby jakiś misterny plan aby wytrącić przeciwniczkę z równowagi?

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 28 października 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mecz był niesamowity, szczególnie ten trzeci set. Zwonariewa przegrała mecz, w momencie gdy miała piłke meczową i nie trafiła smecza (czy jak to się tam pisze ;P). Do tego genialne obrony Radwańskiej. Największe zaskoczenie, to forma fizyczna Agnieszki, w poprzednich sezonach i do połowy tego po dłuższych wymianach/trzecim secie praktycznie nie miała siły, na szczęście się to zmieniło. Oby tylko dzisiaj zagrała równie dobrze i sił nie brakło.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 28 października 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
btw. własnie się rozpoczela powtorka na ojrosporcie.
Thx. Miałem oglądać i zapomniałbym.

Fanem kobiecego tenisa nie jestem, a i Radwańskiej specjalną sympatią nie darzę, ale skoro wszyscy jęczą jaki to był wspaniały mecz to chyba warto zaryzykować.
crowmaster_13 napisał:
Czyżby jakiś misterny plan aby wytrącić przeciwniczkę z równowagi?
Yep. Zagraj kiedyś z kimś kto tak drze jape w chwili, gdy musisz ruszyć do piłki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 28 października 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

&feature=player_embedded#!

od 13:45 najlepsza obrona chyba meczu Very Happy

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 28 października 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dupy mi nie urwało. Rosjanka od 8 gema chyba straciła trochę w łapie, później naturalnie było jeszcze słabiej. Piłka meczowa z najlepszej obrony meczu Miszy wyszła tragicznie słabo. Radwańska zdążyła zmienić kierunek biegu i jeszcze odbić. Potem zaczęło się jęczenie i było po meczu. Chyba czas udać się do lepszego psychologa sportowego.

Niemniej jednak Radwańska zagrała bardzo fajny mecz. Wytrzymała do końca i za to należą się brawa. GG.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 28 października 2011, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Radwańska z Kvitową gra Smile Jest teraz 6:5 dla Isi Razz Na jełrosporcie Smile A wczorajszy mecz: zajebisty ! Very Happy
_________________
Like that !






Ger?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 28 października 2011, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I po marzeniach..
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?