Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 02 października 2011, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddowicz napisał:
a ja uważam że Lewy chowa się przed Żurawskim Smile


no tak, mój bląd ty jesteś Die Alte Dame Razz

Ajem,
uważam tylko, że o Lewym się za dużo pierdoli. on jest zajebisty, bo zaliczył 3 bramki!

i tak, Ajem bardziej lubię Brożka, ale czas pokaże ile Lewy jest wart. Jeśli się mylę napiszę do Ciebie że miałeś racje Razz


Tu się zgodze. Zurawski w formie bil na glowe wszystkich naszych napastnikow w ostatnich latach. Samo to ze w Celticu zostal ogloszony nastepca Larssona o czyms swiadczy. Pozniej po kontuzji się posypal, ale i tak był zajebisty.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 października 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fakt, Żurawskiego z czasów Celticu jestem wielkim fanem, wtedy zacząłem się interesować szkocką ligą, fajnie się oglądało Wink

Trochę przesadziłem drogi Oddowiczku, wybacz Wink To prawda, że jak ktoś coś zrobi (nie tylko Lewandowski) to zaraz jest super i cośtam. Już po pierwszym wygranym turnieju Radwańska została okrzyknięta nowym Fibakiem, po złotym medalu w Daegu nasz tyczkarz jest nowym Kozakiewiczem, ale to jest normalne - media szukają czegoś, o czym mogą napisać, porównać, by odżyły wspomnienia świetności polskiego sportu. Dziwne? Jak dla mnie nie. Faktem jest, że często przesadzają, ale to już w gestii czytelnika leży, czy też to odbiera z hurraoptymizmem, czy spokojnie podejdzie do tematu Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 października 2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadomo, że Lewy nie jest kompletnym napastnikiem. Tak jak ktoś napisał - kompletny jest Rooney ;]

Co do tego, że nie pokazał się w LM. BvB zagrało w tym sezonie jeden mecz dopiero w LM, i to mecz bardzo słaby (cała drużyna zawiodła), więc Lewy nie miał się zbytnio jak pokazać, ale mimo to, ładnie z dwa razy podał na wolne pole Gotze. Zobaczymy jak dalej się potoczy los lewego, czy Barrios go nie zmieni.

Co do tego, które miejsce miał lewy jako joker - z tego co pamiętam to był w top3 w połowie sezonu.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 października 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:

Co do tego, które miejsce miał lewy jako joker - z tego co pamiętam to był w top3 w połowie sezonu.

zajął 1. miejsce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 02 października 2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie nie byłem pewny, więc wolałem asekuracyjnie napisać ;P To pierwsze miejsce na koniec sezonu, czy też tylko 1 połowa?
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 października 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na koncu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 października 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

BvB zagrało w tym sezonie jeden mecz dopiero w LM - źle.

Borussia zagrała dwa mecze - z Arsenalem i Marsylią.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 października 2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok mój błąd ;P

Tak przy okazji:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D3OuXKruLTM#!

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 października 2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.tvn24.pl/12690,1719943,0,2,kibole-na-meczu-9_latkow-sedzia-przerwal-mecz,wiadomość.html

I oni się dziwią, że stadiony im zamykają skoro nawet 9-latkom nie dzadzą pograć...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 07 października 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hah dobre Kiciak Very Happy

brak słów.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 07 października 2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chodzi o forum praktycznie nigdy się nie wypowiadam jednak akurat ten temat i post Kiciaka mnie zdenerwował Smile Po twoim poscie mogę stwierdzic ze nie chodzisz na mecze i nie masz bladego pojecia jak wyglada ruch ultras i poisz się tylko propagandzie naszego rzadu. Owszem to co jest w Twoim linku jest karygodne ( o ile jest prawdziwe ) ale dlaczego NIGDZIE nie piszą w gazetach lub na portalach o np takich sytuacjach http://www.youtube.com/watch?v=HDpifuduiJ8&feature=related tutaj też są race ba nawet to odbywa się w hali a jednak wtedy to było mega superduper a gdyby to teraz zrobili to 5k kary dla kazdegi z kibiców i po sprawie. Ciekawe że o kibicach wszystko wybuchło pół roku przed wyborami a 5 lat wstecz jak był naprawdę duży problem to każdy siedział cicho i kibice sami sobie poradzili z problemem. Nie raz byłem na wyjazdach i jedno mogę śmiało stwierdzić bardzo dużo agresywnych zachowań wywołanych jest przez ochrone która tylko szuka pretekstu żeby się wykazać. Jeśli chodzi o policje to np mogę podesłać taki link http://www.kibice.net/news/2677_Wpadka_policji.html. Na zakończenie posta podsyłam http://www.youtube.com/watch?v=WmIv1-CCTKI . Dziękuje Smile
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 października 2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fakt, nie chodze bo nie interesuje mnie ta liga.
"o ile prawdziwe" ? przecie w linku masz filmik Very Happy
Nie mówie że wszyscy kibice są źli, i nie uważam że rząd robi zajebiście dobrze (np te 5k kary które podałeś), ale zamykanie stadionów dla wszystkich za wybryki huligańskie jest imho dobre. Dlaczego? Jeśli prawdziwi kibice nie będą mogli wejść na mecz swojej drużyny przez 4-5 meczów to sami się ogarną i jak zobaczą, że jakiś kibol ma zamiar coś odpierdolić to sami się nim zajmą. Kibole to jest plaga której nie da się wyplenić metodami politycznymi i karnymi. Kibolami powinni się zająć prawdziwi kibice wraz z klubem. Specjalne karty, zakazy stadionowe itd. a jeśli to nie daje efektów to pozostaje klasyczny wpierdol. Jeśli Kibice nie wezmą spraw w swoje ręce i nie zrobią porządków w swoich szeregach (wypleniając kiboli) zakazy stadionowe i wszystkie kary które będą dotykać wszystkich kibiców są potrzebne.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 07 października 2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

racja nie zauwazyłem filmiku mój bład Wink picie alkoholu o ktorym jest dużo w reportazu ma miejsce nie przez kibiców a przez ludzi ktorzy stoja obok ( wyzwisk nie slyszalem ). Zamykanie stadionów to tylko i wylacznie promaganda. Dlaczego zamkneli np stadion slaska ( w tym samym roku stadion slaska dostal nagrode jako najbezpieczniejszy stadion w polsce ). Burd na stadionie nie ma ( jedynie bydgoszcz ) ale oczywiście idzie fama ze w polsce tylko zadymy itd. Tak było ale parę lat temu teraz zeby dostac się na mecz musisz miec wyrobiona karte kibica i każde miejsce jest imienne wiec nie widze zadnego problemu jeśli np krzeselko jest rozwalone itd. Tusk poprostu chciał łatwo dorobic się glosow i jako dobry wujek chce wywalic hooliganów ze stadionów. Dlaczego nie zajął się tym gdy było to potrzebne tylko pół roku przed wyborami Smile
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 07 października 2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mariuszosw napisał:
Dlaczego nie zajął się tym gdy było to potrzebne tylko pół roku przed wyborami Smile


Bo zadyma w Bydgoszczy miała miejsce w maju 2011? To normalne, że zajmują się problemem dopiero wtedy, kiedy jest o tym głośno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 07 października 2011, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na stadionie w Bydgoszczy nigdy nie powinien odbyć się finał pucharu polski. Zresztą policja nie wydała na to zgody. Byłem tam rok wcześniej na finale Jagiellonia- Pogoń i komfort oglądania na nim meczu jest tragiczny. Przejście w rzędach siedzeń jest tylko możliwe bokiem przejśc. Wszędzie ogrodzone tak, że teoretycznie jak Cię ktoś popchnie wpadasz na płot i nie ma dla Ciebie ratunku 2 metry przejścia gdzie ma 5 tysięcy ludzi wejść i wyjśc. I najważniejsze płot do pasa, jedynie tam gdzie był lech w pewnym miejscu jest tak zwany sektor gości z płotem dwumetrowym. Uradowani kibice legii nie mieli problemów wbiec na murawe . Tak w anglii, która to niby jest super przykładem i do której wszyscy porównujemy się po awansach jakiegoś klubu też kibice wbiegają co nie jest niczym dziwnym. Zadymiarze z lecha (we wszystkich grupach znajdą się tacy ludzie, łącznie z trackmanią) od razu wykorzystali szanse na bijatykę i zaczęło się. Następnie stadiony został zamknięte dla legii nie wiem za co, bo weddług prawa kibice legii to byli kibice pzpnu i dla lecha co też jest dziwne, bo mecz nie był w Poznaniu. Następnie kibice w całej polsce zaczęli przeciw temu protestować, przciw bezprawnemu zamykaniu stadionów. Tam gdzie były obelgi na rząd tam też zamykano stadiony. W mediach zaczęto wmawiać jacy to kibice są źli (nie ma to jak siła mediów, przedstawią coś i zwykły oglądacz nie może potwierdzić czy to prawda cyz nie i wierzy w to, jak to jest przedstawione w mądry sposób), przez co rząd zakazał wyjazdów kibicom, wprowadzono policję na stadiony i tak to się zaczęło. Rząd wywołał całą aferę z niczego i teraz niech ponosi za to konsekwencje. Koniec nieuzasadnionej nagonki na kibiców !!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 07 października 2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.legia.net/wiadomosci,43693-to_jak_bylo_z_tym_przerwanym_meczem.html

trochę przesadzili w gazetach Sad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 07 października 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i własnie oto w tym wszystkich chodzi bo wiekszosc przeczyta tylko i wylacznie ten artykul o hooliganach którzy przerwali mecz byli pijani i przeklinali na dzieciaki. Z reszta jeden z filmików już został zablokowany... Mecz przerwany bo odpalili race i teraz ciekawostka... Rok temu odpalane race były piękne cudowne i wspaniale wszystkie gazety rozpisywaly się o pieknosci opraw i kibiców a teraz te same race sa złowrogie niebezpiecznie i sa charakterystyczne dla najgorszy plebs i wandali.
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 07 października 2011, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ponieważ nasza władza oprócz Kaczyńskiego i PIS musiała znaleźć sobie innych złych, bo ile można atakować prezesa-trzeba znaleźć inna grupę, na której tępieniu można wygrać wybory. I niestety jak to zwykle Tuskowicz i spółka zdecydowanie przesadzają. Strach pomysleć gdyby teraz zdarzyła się sytuacja z nożem rzuconym w Dinno Baggio :p.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 07 października 2011, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PiSuary za to popierają kiboli, bo dobre i co złapać z parę głosów.
Ja tutaj na mecz idę w koszulce Barcelony i wchodzę w trybuny Realu, i nikt mnie nie rusza.Jeszcze po meczu na browara zaproszą.W Polsce to by cię zajebali.Najwyższa pora zrobić z tym porządek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 08 października 2011, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. zalezy na jaka trybune pojdziesz, w polsce mozna spokojnie siedziec w koszulce znienawidzonego klubu na sektorze rodzinnym.
2. jaki porzadek chcesz z tym zrobić? to chodzi o mentalnosci hiszpanow, która jest zgola odmienna niz polakow. i nie dadza tu nic zadne regulacje prawne - wchodzac na zylete w koszulce polonii narazasz się na nieslychany oklep i zadne ustawy teog nie zmienia.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 27 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?