Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 sierpnia 2011, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie Wenger może być bezpieczny. Przynosi Arsenalowi ładne obroty. Takie, że nie muszą nic wygrywać. Prezesom zależy na tytułach i wynikach tylko z jednego powodu - pieniążki. Chociaż na ogół wyniki mają w d*pie, byle stan konta się zgadzał. Więc wątpię by ktoś Wengera zwolnił z powodu wyników. Odnośnie jego polityki transferowej - jest jak najbardziej opłacalna, przynosi zyski Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 sierpnia 2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dawno mnie tu nie było, ale pomyslalem, ze po takim meczu będzie jakas dyskusja ;p
Zaczne od tego, ze pierwszych dwoch trafien nie zaliczyl "Welback", tylko Welbeck zaliczyl pierwsze trafienie, a drugie już Young.
Kolejna sprawa, ze nie wszystkie bramki dla City zdobyl Dzeko, choć wbil az 4.
I jeszcze sprawa o karnym z kapelusza dla Arsenalu. Tez jestem przeciwnikiem takich karnych, ale trzeba przyznac, ze za takie samo ciągnięcie opuszkiem palca za włos na ramieniu podyktowany zostal karny dla ManU.

Ogolnie, Manchester zagral przezajebiscie, jak z West Bromem mial przeblyski, a z Tottenhamem już druga polowe zagral znakomicie, tak tu od poczatku było widac kto będzie dominowal. jeśli chodzi o Arsenal to mozna się dowalic do wszystkich, druga linia zbyt mało agresywnie w porównaniu do czerwonych diablow, obrona to katastrofa a atak wspolgral z reszta. Szczesny bez wiekszych szans, przy pierwszej mogl wyjsc bardziej zdecydowanie + przy 2gim wolnym Roo nie chciał stracic identycznej bramki jak poprzedniej i się przeliczyl.

DeGea. Ja go oceniam przez pryzmat wielkiego zastepcy VdS oraz tego, ze jest po Buffonie drugim najdrozszym bramkarzem. Wybronil karnego, mial kilka swietnych interwencji, ale powiedzmy sobie, ze do tej pory znacznie poniżej wartosci i oczekiwan. Jest zbyt miekki w powietrzu, nie najlepiej się ustawia, ale to wszystko sa umiejetnosci do nabycia.

Teraz Wenger. jeśli mowa o jego wielu zdaniem beznadziejnej polityce transferowej. Ja bym powiedzial, ze jest inna. Nie idzie razem z pozostalymi zespołami. Jak na takie mozliwosci sprowadza oczywiście zbyt mało klasowych graczy, ale trzeba przyznac, ze jeśli udaloby mu się wskoczyc na szczyt swiata, to byloby to wieksze osiagniecie niz szastanie petrodolarami. Niestety rynek pilkarski wyglada tak, ze wystarczy pomachac kasa przed nosem pilkarzowi z absolutnego topu i mozesz go wziac do siebie. Nie ma praktycznie zadnych zaostrzen. Dlatego robienie zajebistych transferow majac kase to zadna sztuka. Bo jak ktos by teraz kupil jakas gwiazde pokroju Hulka (bo on jest teraz jednym z topowych kąsków) to czy bylby to majstersztyk transferowy? W mojej opinii nie.

Ogolnie jednak widac trend w ManU do odmladzania skladu, ogrywania zawodnikow na wypozyczeniach i wdrazania ich do zespolu. Zupelnie jak robil i robi to dalej Wenger. A to ze dokupili jeszcze Younga, to jest wlasnie to, czego brakuje Wengerowi. Young już ze 3-4 lata był potencjalna gwiazda. Ale martwi mnie w pilce to, ze niedlugo może nie być klasy sredniej. Dlatego czekam na fajne obostrzenia od UEFY i mam nadzieje, ze europejska pilka a raczej jej strona ekonomiczna stanie się tak zajebista jak ligi zawodowe w usa ;p

pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 29 sierpnia 2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ymm no faktycznie Young strzelił tą zajebistą bramke, ale są prawie identyczni Sad

widze ze Aguero strzelił 1 bramke dla City, ale wydawało mi się ze nawet w wywiadzie po meczu Dzeko mówił, że ostani raz 5 goli strzelił w juniorach czy jakoś tak, a teraz czuje się cudownie bo strzelił 5 bramek w Premiel League sam już nie wiem ; |

obejrzalem bramke Aguero ;]

wybaczcie

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 września 2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm, dzisiejszy mecz oglądało się dziwnie dobrze:P Ogólnie jebać sędziów, po raz kolejny żal w ich wykonaniu... Jodłowiec out, chyba wszyscy to powtarzają od dawna, Dudka też, ale to już chyba tylko moje zdanie. Głowacki natomiast, jeśli może wyjść z piłką to gra tak, jak repra na World Cup 2002 (on tam już przypadkiem nie grał?), ale czyścił, więc nie wiem co z nim, nie znam się. W ogóle nie wiem, po ch** ten post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 września 2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JA wiem, czemu Shad

bo Jebać

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 03 września 2011, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdyby Mierzejewski wykorzystal swoją szansę to było by 2:1. Przy stracie pierwszej bramki wg mnie zawinili obrońcy. tytoń grał bardzo dobrze. co do kartki obraniaka - była zupełnie nie potrzebna i odebrała nam szansę na udane kontrataki Sad
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 03 września 2011, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow
Cytat:
Głowacki natomiast, jeśli może wyjść z piłką to gra tak, jak repra na World Cup 2002


shadzik w wieku 10 latek bacznie oglądający mecze repry Very Happy pewnie ze szklaną denaturatu

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 września 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a żebyś wiedział, że bacznie obserwowałem i chyba w jakichś chipsach były takie zielone karteczki wymiarów mniej więcej 5x8cm z opisem zawodników i doskonale pamiętam, że już wtedy podczas meczów wkurwiał mnie ojciec swoją gadką, jacy to nasi są beznadziejni Razz a młody Szadołik przyrzekł sobie wtedy, że nie będzie taki jak tatuś i będzie ładnie kibicował Polakom, bo to swoi w końcu... jednak po paru latach wymiękł i też zaczął wyłączać TV po 15-20 minutach, bo tyle nasi umieli biegaćRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 03 września 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry mecz wczoraj był, cieszę się, że Wasilewski dostał szansę od Smudy. Dobrze się pokazał i mam nadzieję, że z Niemcami też zagra od pierwszej minuty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 03 września 2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Reprezentacja zagrała naprawdę przyzwoicie. Szkoda Kuby, który jakiegoś urazu się nabawił, bez niego wyraźnie gorzej nam się wiodło. Ja też podzielam zdanie, że Jodłowiec out. Zobaczymy, co pokaże w środę Perquis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 września 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja bym wolał zadać fundamentalne pytanie: czemu piszemy o reprezentacji Polski w temacie "wielka piłka" ? Coś nie ten teges.

Wielka piłka to wczorajszy mecz Nemiec z Austrią, ale jakoś nikt się nie wypowiada na ten temat. Ja osobiście oglądałem, bo co mnie obchodzi jakiś mecz outsiderów z Meksykiem? Özil zagrał przecudownie, chyba jeden z jego najlepszych meczów w kadrze, jaki miałem okazję oglądać. Nowa gwiazda niemiecka (wiadomo, że Goetze) również fajnie - będzie miał Błaszczykowski trudno przebić się do składu, na jego miejscu powoli przyzwyczajałbym się do roli zmiennika.

Warto nadmienić, że Holandia ograła San Marino 11:0 ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 03 września 2011, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakby zagrali 1 połowe lepiej/skuteczniej to 15:0 nawet mogli ugrać. Ale po 3 golach w 17 minut się zatrzymali Wink
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 03 września 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wilk508 napisał:
gdyby Mierzejewski wykorzystal swoją szansę to było by 2:1.

Nie wiem czemu, ale czuję, że tan człowiek będzie najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji w przeciągu paru sezonów.
Szadoł - Miałem podbnie, teraz uważam, że mecze polskiej reprezentacji powinny być puszczane w "Bałtroczyk przedstawia"

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 04 września 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="iam"]A ja bym wolał zadać fundamentalne pytanie: czemu piszemy o reprezentacji Polski w temacie "wielka piłka" ? Coś nie ten teges.[/quote]

Ajem, wróćmy do tego pytania w środę :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 04 września 2011, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

We wtorek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 04 września 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja po meczu idę spać także moja polemika dopiero w środę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 06 września 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z pierwszego historycznego wygranego meczu z Niemcami (RFN) stał się remis, w którym Polacy zagrali b. dobrze. I to w ostatniej akcji meczu. :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 06 września 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem dumny z Reprezentacji! Zagrali przezajebiście, nic mnie nie obchodzi gol Kakała na 2:2. BRAWO!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 06 września 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i cała gra w pizdu! Ktoś kiedyś mówił, że Wawrzyniak nie nadaje się do kadry bo daje się ogrywać jak mały Kazio. Dobrze, że chociaż Błaszczykowski sieknął tego karniaka bo mogłoby być w plecy.

A ta jedenastka dla Niemców kurde z dupy wzięta :/

A Szczęsny rządził Very Happy

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 września 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zagrali bardzo dobrze ? Kto poza Szczęsnym, Murawskim i Lewandowskim grał dobrze z Polaków ? A no, fakt, Podolski.

Mecz był słaby, drużyna nastawiona na kontratak to drużyna, która mogłaby coś ugrać 10 lat temu, więc nie wiem, skąd ten optymizm. Fakt, widać, że coś się powoli zaczyna kleić, głównie za sprawą tego, że mamy jednego z najlepszych bramkarzy aktualnie na świecie (kto się nie zgodzi?). Czekam, aż się wyjaśni sprawa Piszczka, bo obrona Wasilewski - Perquis - ktoś - Piszczek to jest wartościowa obrona. Dalej czekam na sytuację w której będziemy grali 4 - 4 - 1 -1 z Lewandowskim za Brożkiem, ale chyba się nie doczekamy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 21 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?