Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Arrinera - nowy, polski super samochód
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zame
Jeździ konno


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Podlasie

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 8:24    Temat postu: Arrinera - nowy, polski super samochód Odpowiedz z cytatem  

Patrzcie i zachwycajcie się Twisted Evil

http://arrinera.pl/

_________________
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tym, że nie jest to nowy, bo swoje życie czy jak kto woli, pierwsze wzmianki pojawiły się trzy lata temu pod nazwą Veno Wink

Poza tym co w tym polskiego, jeśli konstruktorem jest Lee Noble odpowiedzialny za parę firm + niektóre modele Ascari... Kolejna sprawa to wygląd. Is it just me or wygląda to badziewie z przodku jak każde Lambo, a z tyłu jak z dupy wzięta frytkownica ? No proszę Cię. Rozumiem, że polskie to polskie, ale po co ów produkt na polskim rynku?

NAJTAŃSZA wersja ma wahać się cenowo od 330 tyś. zł, najdroższa może kosztować o 150 tyś. zł więcej. Porównując parametry można śmiało powiedzieć, że lepiej wydać taką kasę za Nissana GT-R 2011.

Ale co kto woli. Ja w każdym bądź razie się nie jaram tą Arrinerą mimo, że usłyszałem o niej chyba w maju tego roku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Kolumb
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 305


PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.fornasaricars.com/

Fajne autka, robione głównie ręcznie.

Arrinera niby Polska, ale nic specjalnego. Zgadzam się z tym co pisał ajem! Ale nissana gt-r bym nie polecał. Cholernie drogie części(skrzynia i sprzęgło cenowo miotą suty - rzędu kilkudziesięciu tysięcy) , niby fun jest ale do porsche się nie ima. Cenowo zdecydowanie lepiej wygląda ale klasą dorównuje porsche przez pierwsze 5-10 tys. km.

Pozdro

_________________







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xelos'jap
Jeździ konno


Dołączył: 20 Gru 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bryła do złudzenia przypominająca Lamborghini Reventon. Ktoś dysponujący taką gotówką na samochód, na pewno nie będzie eksperymentował z takim wynalazkiem. Poza tym, taki ten samochód polski, jak Rodżer Perejro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Erm Kolumb - Nie polecałbyś Nissana - bo go masz/jeździłeś nim ? Cmon.

Jak kogoś stać na samochodziki kosztujące ponad 300 tysięcy to raczej ma w d*pie, ile kosztują części, taka moja opinia Wink Nissana GTR podałem jako przykład, bo jest o 20 tysięcy funtów tańszy, a lepszy. Mogłem polecić AM DB9 - ale po co, jeśli porównania nie ma, szczególnie w wyglądzie !

Chociaż muszę powiedzieć, że Mirage też bardzo ładnie się prezentuje, jednak co AM to AM. Podobnie jest z wersją Rapide, ale ta już kosztuje prawie 200 tyś dolców - kiedyś, k**wa, sobie kupię !

Albo mogłem polecić zakup Jaguara E-Type, oryginała 40-latka lub nowego. Z tym, że są problemy - 40-latka już nie kupisz, a nowy jest dopiero na concept-artach ;d

Ach k**wa, lubię Top Gear ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

strasznie wtórnie wygląda, zero oryginalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 września 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przód to taki miks Lamborghini z Pagani. Za to z tyłu fajne światła. Niby nic oryginalnego ale zawsze to jednak coś. Ale już na starcie widać, że nie potrafią zaprezentować swojego dzieła. Strona niedorobiona - kliknijcie sobie w materiały prasowe, do tego ucina tekst po prawej. Zdjęć mało i są po prostu słabe. No i nie wiem po co wrzucają jakieś skany projektów poszczególnych elementów - nie wygląda to zbyt fajnie. Brakuje mi tu czegoś, pomysłu na auto, jakiejś cechy indywidualnej odróżniającej od reszty Lambo-podobnych. Nie przekonuje mnie to.

A cena przewidywalna. Wspomniany Nissan jest w branży od lat, na wielu rynkach, ma własne laboratoria, fabryki, fachowców. No i dochody ze sprzedaży swoich aut. Nic dziwnego, że ciekawsza cena. Przecież i tak zwróci im się z nawiązką za części Smile A tu zupełnie nowy projekt, konstruktor chyba za free nie pracuje, do tego materiały, testy, współpraca z wieloma firmami zewnętrznymi itp. Nie tak łatwo a tym bardziej nie za małe pieniądze można stworzyć sportowe autko od podstaw.

Co do polskich aut to jest jeszcze (polsko-szwedzki) Leopard ale nie w moim stylu. Może gdy w końcu wydadzą wersję coupe to będzie coś ciekawego, ale ostatnio coś przycichło o tym aucie i nie wiadomo.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?