Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sposób na zarobienie sporych pieniędzy.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 30 lipca 2011, 0:36    Temat postu: Sposób na zarobienie sporych pieniędzy. Odpowiedz z cytatem  

Czym jest serwis CashFile.org?
CashFile.org jest serwisem, który polega na uploadowaniu plików, a następnie ich udostępnianiu i zarabianiu na pobraniach.

Jakie pliki można uploadować?
Na CashFile wrzucać możesz pliki do 100 MB. Rozmiar wrzucanych plików nie ma znaczenia, liczy się tylko liczba pobrań.Zabrania się uploadowania plików z prawami autorskimi a także XXX. Za to są bany.

Jakie są stawki za pobrania?
Za pobranie pojedynczego pliku dostajemy od 15 centów do aż 10 dolarów! Aby jednak nie było zbyt pięknie, pobierający musi wypełnić jedną krótką ofertę/ankietę (zazwyczaj bezpłatną, np. pozostawienie swojego maila lub jakichś danych). Wszystko to jednak nie zajmuje więcej niż kilku chwil.

Zarejestrowałem się i co dalej?
Przesyłać pliki możemy po wejściu w zakładkę "Upload". Wszystkie zuploadowane pliki wyświetlają się nam tuż pod okienkiem do ich przesyłania. Po kliknięciu na "Details" przy danym pliku wyświetli się nam link, z którego pobrań na naszym koncie będą pojawiać się pieniądze.

Jak wyglądają wypłaty?
Wypłaty realizowane są na koniec miesiąca, na AlertPay oraz MoneyBookers. Minimum do wypłaty to 10$.

Serwis jest wypłacalny co jest potwierdzone przez wielu użytkowników. Co tydzień wśród 30 osób które zarobiły w bieżącym tygodniu najwięcej pieniędzy losowane jest 2-dniowe konto premium. Co miesiąc wśród osób które w bieżącym miesiącu zarobiły 200$ rozlosowane są nagrody rzeczowe (ipody, dyski przenośne...)

Za rejestracje z reflinka NIC NIE TRACICIE, ja dostęją tylko 10% waszych zarobionych dolarów Wink (zarabiacie 1$ = ja dostaję 0,10$)

Rejestracja - http://is.gd/TYIu2d

Kila screenów moich wypłat:

AlertPay


CashFile:


Posiadam trochę poradników w jezyku zagranicznym a także polskim. W zamian z rejestrację z mojego reflinka postaram się pomóc w zarabianiu Smile

Rejestracja - http://is.gd/TYIu2d

Podsumówując...
Mozna nieźle zarobić...a mało się narobić...wystarczy mieć dobry pomysł Wink


Ostatnio zmieniony przez złozi dnia 30 lipca 2011, 11:19, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 30 lipca 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Za rejestracje z reflinka NIC NIE TRACICIE, ja dostęją tylko 10% waszych zarobionych dolarów Wink (zarabiacie 1$ = ja dostaję 0,10$)


Albo tak, albo tak. Jak możemy nic nie tracić skoro zabierasz 10% zarobków. Nic z tego kolego.

Wgraj na jakiś normalny hosting te zdjęcia.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 30 lipca 2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nei zabiera, tylko dostaje dodatkowo Smile Osobiście mam zle wspomnienia z tego typu serwisami do zarabiania kasy. Zawsze jet problem z wypłacaniem kasy.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 30 lipca 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak misza pisze.

Z Twoich zarobków nic nie pobiera.


@Misza
Mogę zapewnić że ten serwis wypłaca. Nie zdarzyło się, żeby ktoś nie dostał swoich pieniędzy.
Poza tym w tym serwisie, jako admini, jest 2 polaków, więc jeżeli są jakieś pytania można śmiało się dogadać Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?