Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PES 2012 PL
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 21:41    Temat postu: PES 2012 PL Odpowiedz z cytatem  


Witajcie ! Przejdę do konkretów. Potrzebna jest Wasza pomoc ! Prowadzimy akcje " pes2012 w polskiej wersji językowej ". Z inicjatywą wyszedł jeden z forumowiczów 'pesleague.pl' lukasz200992. Napisał petycję do ostatniego wydawcy serii Pro Evolution Soccer w Polsce - CD Projektu. Akcja ma małe szanse bez naszych podpisów - czym więcej, tym większe powodzenie sukcesu !

Panowie musimy wspólnie, razem przyłożyć trochę coś od siebie i być może w październiku zagramy w pes2012 PL !!


Co musimy zrobić:

1. Klikamy w ten link: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7062

2. Następnie pod petycją klikamy w: " Popieram petycję - jestem ZA "

3. Wypełniamy teraz swoje dane (nie będą one nigdzie wykorzystywane)...na końcu wpisujemy swój AKTUALNY adres email i klikamy w: "Podpisz petycję"

4. Teraz ważne - wyświetli nam się nowa strona i klikamy w: "Potwierdź swój podpis pod petycją ", a następnie przechodzimy w pocztę email i klikamy w link, który potwierdza nasz podpis.



To tylko te 4 punkty (2 minuty pracy), a ile zabawy możemy uzyskać grając w pes'a z polskim komentarzem Very Happy Podpisz się, proszę, nawet jak nie grasz na polskim komentarzu (włączysz sobie angielski) ale zrób coś dla Polski Very Happy Pokażmy, że mamy swój język i liczymy się w społeczeństwie PES'A !

Możesz zadziałać więcej rozsyłając link do znajomych, przyjaciół...czy na innych portalach, forach internetowych. Zróbmy coś razem! Zróbmy coś dla Pes'a !

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po co skoro fifa jest w polskiej wersji i w dodatku jest polska liga? a pes ma mierne licencje, kiepska rozgrywke, tryby gry sciagniete z fify (w dodatku marnie dzialajace). wiec ja się pytam, po co ten pes skoro fifa jest 20x lepsza i nie trzeba zadnych petycji skladac? (aha aha aha, w dodatku na 100% zostanie wydane UEFA Euro 2012 ktore będzie na silniku fify i będzie polska wersja i w ogóle o.)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na pewno jedyne co chcę usłyszeć to Szpakowskiego, mówiącego "ale kręci głową, mam nadzieje, że nie skręci sobie karku". Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
po co skoro fifa jest w polskiej wersji i w dodatku jest polska liga? a pes ma mierne licencje, kiepska rozgrywke, tryby gry sciagniete z fify (w dodatku marnie dzialajace). wiec ja się pytam, po co ten pes skoro fifa jest 20x lepsza i nie trzeba zadnych petycji skladac? (aha aha aha, w dodatku na 100% zostanie wydane UEFA Euro 2012 ktore będzie na silniku fify i będzie polska wersja i w ogóle o.)

Wiesz, tu chodzi o sam gameplay rozgrywki. Co z tego, że tryby gry są skopiowane i nie ma licencji na kluby i piłkarzy - w FIFIE piłkarze biegają jak sztuczne lalki, zero realistyczności. To samo przy zachowaniach piłkarzy komputers. W PES'ie każdy detal w oprawie graficznej jest jak najlepiej dopracowywany, aby nadrobić te braki licencji. Z resztą, o gustach się nie dyskutuje. Ja w PES'a gram od 2003 roku i póki co nie mam zamiaru się przesiadać na wytwór EA Games.

@Seraph
Szpakowskiego w Pro Evo raczej nie usłyszysz, w PES 6 komentował Borek i ten drugi z polsatu Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tvn napisał:
Co z tego, że tryby gry są skopiowane i nie ma licencji na kluby i piłkarzy - w FIFIE piłkarze biegają jak sztuczne lalki, zero realistyczności

+1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lox napisał:
Tvn napisał:
Co z tego, że tryby gry są skopiowane i nie ma licencji na kluby i piłkarzy - w FIFIE piłkarze biegają jak sztuczne lalki, zero realistyczności

+1


- 1

Zagrajcie w najnowsze wersje Fify i Pes-a. Fifa bije PES-a na glowe. A to jak Tvn pisze o sztucznym bieganiu w Fifie to już w ogole smieszne. Jest tam o wiele lepszy motion capture niz w PES. I pisze to wieloletni fan PES-a. Fifa byla do dupy... Byla bo teraz robi ja calkiem inna firma (od jakichś 2-3 lat na konsole i ostatnia na PC). Wiec nie piszcie glupot.

A co do petycji. Pewnie nic nie da. Za dużo piracenia jest w Polsce. Kto ma kupic to i tak kupi. A wieszosc bez wzgledu na to czy PL czy nie i tak sciagnie z netu.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gram w PES'a od trzeciej części, zawsze uważałem że jest to gra o niebo lepsza od fify z którą miałem sporadyczny kontakt. Przez te wszystkie lata Pro Evo w wersji PC było zdecydowanie lepsze od fifki, która miała przewagę na konsolach. Niestety ostatnie części obu gier pokazują że EA Sports zrobiło spory krok naprzód. Cóż, najnowsza fifa jest lepsza pod każdym względem.
Nawiązując do polskiej wersji językowej w PES, grzecznie podziękuję. Od czasów szóstej części mam uraz do Borka, był to kompletny niewypał Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W pes (grałem tylko 06) podobała mi się tylko rogrywka międzynarodowa, a commentary Borka i Kołtonia był słabszy niż Szpakowskiego i Szaranowicza więc zostaję przy fifie. ale głos swój oddam,czemu nie...jutro bo jestem zmęczony....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lox napisał:
Tvn napisał:
Co z tego, że tryby gry są skopiowane i nie ma licencji na kluby i piłkarzy - w FIFIE piłkarze biegają jak sztuczne lalki, zero realistyczności

+1


widac ze nie graliscie w fife 11 i to nie wazne czy na konsole czy na pc (pc nadal lekko ustepuje, ale w tej chwili roznica jest naprawdę minimalna miedzy pc a konsolami)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Głos poszedł.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tvn napisał:
Kiciak napisał:
po co skoro fifa jest w polskiej wersji i w dodatku jest polska liga? a pes ma mierne licencje, kiepska rozgrywke, tryby gry sciagniete z fify (w dodatku marnie dzialajace). wiec ja się pytam, po co ten pes skoro fifa jest 20x lepsza i nie trzeba zadnych petycji skladac? (aha aha aha, w dodatku na 100% zostanie wydane UEFA Euro 2012 ktore będzie na silniku fify i będzie polska wersja i w ogóle o.)

[quote="Tvn"Wiesz, tu chodzi o sam gameplay rozgrywki. Co z tego, że tryby gry są skopiowane i nie ma licencji na kluby i piłkarzy - w FIFIE piłkarze biegają jak sztuczne lalki, zero realistyczności. To samo przy zachowaniach piłkarzy komputers. W PES'ie każdy detal w oprawie graficznej jest jak najlepiej dopracowywany, aby nadrobić te braki licencji. Z resztą, o gustach się nie dyskutuje. Ja w PES'a gram od 2003 roku i póki co nie mam zamiaru się przesiadać na wytwór EA Games.


Eee no wiesz co? Ja rozumiem jak powiesz, że w Fifie 2005 piłkarze swoim biegiem przypominają kaczki. Rozumiem, że FIFA 08 czy 09 inteligencja komputera czy realistyczność na kolana nie powalają. Ale już FIFA 11 zrobiła TAK duży krok w przód, że jak piszesz o sztucznych lalkach to się troszkę mi na śmiech zbiera Smile Ale masz racje o gustach się nie dyskutuje. Zagłosuję dla tych wiernych fanów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak
Cytat:
widac ze nie graliscie w fife 11 i to nie wazne czy na konsole czy na pc (pc nadal lekko ustepuje, ale w tej chwili roznica jest naprawdę minimalna miedzy pc a konsolami)


Bo fifa 11 na kompa to fifa 10 z konsoli, dlatego lekko odstaje. jak chcecie porownywac to robcie to na konsoli. Ja wole fife, wydaje mi się bardziej energiczna i naturalna, a w pesie w ogole nie czuje dynamiki akcji, jakbym gral kuklami.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, właśnie grałem w fifę 11 i jak dla mnie jakoś nie wymiata w porównaniu z wcześniej obczajonym pesem 09. poprawa jest, ale nie aż taka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prawda jest taka, że PES umiera śmiercią naturalną. Fifa mimo, że jest dziadowska to wygrywa już z PESem.

Szkoda. Widzę, że z wątku o głosowaniu na polonizacją gry znowu zaczęła się wojenka.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po co tłumaczyć grę, w której i tak wszystko, co musimy wiedzieć (po polsku) to nazwy statystyk i kick/pass/tackle ? No proszę Was. Mnie akurat irytują "na siłę" tworzone polonizacje, a jak miałbym słuchać tych polskich komentatorów to już w ogóle. Angielscy sprawdzają się znakomicie, nigdy nawet nie myślałem o tym, by włączyć język polski czy to w kolejnej FIFA, czy to kolejnym Pro Evolution Soccer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozumiem, że ten wstręt do języka polskiego to z racji miejsca zamieszkania, tak? Laughing

Nie wszyscy znają język angielski w takim stopniu, żeby zrozumieć całą grę. Poza tym wygodniej jest czytać nasz ojczysty język niż cudzy. Jesteśmy w Polsce to mówmy, piszmy i czytajmy po polsku, a nie po angielsku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, bądźmy kurwidołkiem, pośmiewiskiem dla wszystkich - uwielbiam takie nastawienie.

Nie chodzi o wstręt do Polski, który każdy w jakimś tam stopniu odczuwa - jakbym nienawidził Polski, to czy jako jeden z niewielu zachowywałbym tak bardzo znienawidzony przeze mnie "układ pisania po polsku" (polskie znaki, interpunkcja) ?

Chodzi mi o to, że według mnie lepiej słuchać zagranicznych komentatorów, bo po jakimś czasie zacznie każdego wku*wiać jakieś oklepane sformułowanie, nie jest tak ?

A jak słuchamy po angielsku to jednak tak nie boli, bo jeśli ktoś nie potrafi tegoż języka - nie będzie zwracał uwagi na więcej niż 10% słów Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do komentarza to zgadzam się, ale ten to akurat w każdym języku mnie wkurza, dlatego często gram z wyłączonym Smile Chodziło mi o menusy, które powinny być spolszczone. Przecież zawsze możesz sobie zmienić na angielski, jeżeli tak Ci lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mimo wszystko kupię PESa Wink bo pokochałem go od ISS Pro 98. No chyba, że wprowadzą rozgrywkę w LANie co umożliwi pykanie poprzez Hamachi czy Tunngle Razz. Gdyby się bardziej przyjrzeć sprawie, faktycznie po jakimś czasie denerwowałby mnie Borek powtarzający te same zdania co mecz. Bardziej interesowałoby mnie spolszczenie opisów taktyk, trików czy tych całych informacji w trybie ML, których z lenistwa nie chce mi się tłumaczyć dukając zdanie po zdaniu.

// Głos oddany Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?