Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
A dla was czym jest TMPL.info?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 03 marca 2011, 20:07    Temat postu: A dla was czym jest TMPL.info? Odpowiedz z cytatem  

Ja jak się rejestrowałem tu po raz pierwszy (3 razy zmieniana tożsamość i jeden ban) to dla mnie tmpl było po prostu fajnym forum, na którym można było pogadać, wyśmiać śpiącego na TS brzerza, i ogólnie forum dotyczyło raczej osób, sceny jako ludzi. Potem była przerwa, a jak wyszło forever to się wróciło. pojawili się przewrażliwieni modowie, przy których ZOMO wysiadało.
A teraz mamy tu profesjonalne foro esportowe. No prawie.

Co wy sądzicie o tych zmianach?
Na lepsze?
Na gorsze?

Jakieś własne przemyślenia?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 03 marca 2011, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W świecie tm jest zastój, to trzeba tą lukę zapełnić czymś innym. Wydaje mi się, że nie są one na złe, bo wiem, że wielu ludzi tutaj ma takie same zainteresowania.

Wkurza mnie to, że w każdej dyskusji pojawiają się jakieś niepotrzebne napinki, głównie w wątkach piłkarskich i politycznych. Szkoda, że język polityków dotyka tego forum.

Ogólnie nie mam nic przeciwko takim tematom. Chciałbym tylko, żeby nie było w nich wyzywania.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 03 marca 2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiedz kim jesteś ze pamietasz brzerzanina a nie xd
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 marca 2011, 20:38    Temat postu: Re: A dla was czym jest TMPL.info? Odpowiedz z cytatem  

Winiacz napisał:
Potem była przerwa, a jak wyszło forever to się wróciło. pojawili się przewrażliwieni modowie, przy których ZOMO wysiadało.
A teraz mamy tu profesjonalne foro esportowe. No prawie.


Niestety, gdy wysmiewalo się spiacego Brzerza to było to raczej pozytywne zjawisko, a nie chamstwo, ktore teraz pojawia się w polowie topików. Jeden nie potrafi przestac odpisywac drugiemu i tak się wzajemnie napedzacie. Ludzie i tak tutaj się na tyle lubia, ze potrafia się w 30 czy 40 zebrac i zagrac turnieje w coraz to nowe przegladarkowe g*wna i maja z tego fun. kiedyś był fun ze spiacego Brzerza, czy to az tak duza roznica?

Osobiscie (chyba - tak gwoli zabezpieczenia, ale nie przypominam sobie) nie wlepilem zadnego ostrzezenia i zamknalem gora 3 tematy, bo nie chce zmieniac tutaj zbyt wiele. A z tym profesjonalnym forum esportowym naprawdę nie czaje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 03 marca 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To chyba było za Warlike'a . . .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 04 marca 2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przy jakimś temacie w stylu śpiącego brzerza ktoś wyskoczył że tera my jesteśmy profesjonalna strona esportowa.
Chyba to nawet jakub był. Jak to przeczytałem to pierdolłem, ale temat ze względu na profesjonalność forum poszedł się jebać.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?