Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
L.A.
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 lutego 2011, 22:28    Temat postu: L.A. Odpowiedz z cytatem  

Miasto Aniołów <3
Po tym filmiku jeszcze bardziej przekonałem się do spełnienia jednego z moich marzeń - polecieć do Los Angeles ! Twisted Evil
Nie-sa-mo-wi-te
http://www.youtube.com/watch?v=jFH6zjGT7DM

_________________


Ostatnio zmieniony przez Tvn dnia 14 lutego 2011, 22:44, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 14 lutego 2011, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taaa, ten filmik mnie bardzo zaimponował. Nie wyobraziłem sobie takiego krajobrazu jeszcze Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 lutego 2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sądzę,że Nothing coś może wiedzieć na ten temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 lutego 2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze? Podobny krajobraz miałem 3 lata temu podczas lotu do Grecji, nad jakimś miastem leciałem, niebo czyste i... robiło wrażenie. Nawet jeśli było 10 razy wyżej niż tu.
IMO lepiej chyba z góry w nocy NY by wyglądał Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 14 lutego 2011, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zajebisty utwor Shocked zna ktos tytul?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 14 lutego 2011, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
zajebisty utwor Shocked zna ktos tytul?

Sugarcult - Los Angeles

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 15 lutego 2011, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tjaa widoki przepiękne, miałem okazję być w JuEsEj ale nie byłem w LA tylko w Bostonie :>, było to od 4 do chyba 11 lutego? ale mniejsza o to. Gdy wylatywałem z bostonu to było gdzies 22.06 to było także cudownie! Ale gdy przelatywałem nad TD garden, (hala Boston Celtics) to aż się wzruszyłem bo widok był niesamowity! a tak po za tym jak Boston będzie w finale Play-off to organizować będę wyjazd na 2 mecze do bostonu, wiecej info w swoim czasie, tak btw jeszcze nic pewnego
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 15 lutego 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Takich filmów jak ten jest cała masa. Tu dla przykładu moje wymarzone miasto czyli Vancouver
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 lutego 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak bylem jeszcze młódy, czesto lecialem z rodzicami na różne katy swiata, bo ich hobby to wlasnie było zwiedzanie roznych krajow.
od kiedy zyjemy w niemczech (1983), rodzice nigdy nie mieli samochodu, wolali pieniadze wydawac na podroze.
może mialo to coś do roboty z tym, ze w prl nie mozna było tak poprostu poleciec gdzie się chce.

los angeles było fajne miasto, ale jako dziecko hollywood i universal studios na mnie zrobily najwieksze wrazenie. mam jeszcze fotke z oryginalnym samochodem z knight ridera i z tym z a-teamu, oraz z rekinem z filmu "jaws".
poprosze rodzicow zeskanowac i wysle wam kiedyś te zdiecia (bylem wtedy jednak jeszcze dosc gruby dzieciak, wiec będę musial pierw sprawdzic, czy da się je publicznie pokazac Smile ).

jak jednak chodzi o lotniska, to to w hong kongu było najbardziej ekstremalne, co kiedyś widzialem.
tutaj znalazlem jeden film, który w miare dokumentuje, jak to tam było.
było, bo w roku 1998 z tego co się doczytalem, zamkneli to lotnisko.

z tych dalszych celi, mogę się jeszcze pochwalic pobytem w washington dc i baltimore w maryland, oraz jak już wyzej mowilem los angeles, san francisco i san mateo w kalifornii.

najciekawszy cel do tej pory kolo hong kongu jednak chyba był singapur, w ktorym mielismy 3 dniowy stop na drodze do indonesji na wyspe bali.
dalej niz bali jeszcze nie bylem.

jednak kolega z mojej pracy spedzil pol roku w nowej zeelandji, a zdiecia ktore pokazywal były podobne do tego, co się kojarzy z rajem.

niestety te podrozowanie u mnie się zkonczylo, kiedy mialem okolo 16 lat, bo mialem poprostu inne sprawy niz podrozowanie z rodzicami w glowie.
nieraz to zaluje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 15 lutego 2011, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="crowmaster_13"]Takich filmów jak ten jest cała masa. Tu dla przykładu moje wymarzone miasto czyli Vancouver[/quote]
taaaa ten film Vancouver i jeszcze jeden z ta mgla obczailem już dawno. Wrazenie jest niesamowite, poprostu geniusz...

Ja tez korzystam (w sumie korzystalem) z pasji ojca - podrozowania wlasnie. Marzeniem jest pojechac do Norwegii - kuzynka byla i zdjecia jakie przywiozla i tak przerosly oczekiwania Very Happy mieszkala w miescinie do której mozna było doplynac, albo jechac przez 5km tunel <3

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 15 lutego 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
jednak kolega z mojej pracy spedzil pol roku w nowej zeelandji, a zdiecia ktore pokazywal były podobne do tego, co się kojarzy z rajem.

Nowa Zelandia <3 jak się uda to to jest moje absolutne top1 gdzie chciałbym pojechać. No zaraz potem jest Australia, Argentyna i Antarktyda Wink, no i Tybet ale jak się chinole (celowo z małej) stamtąd wyniosą. Mad
może kiedyś...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 lutego 2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś specialnego był także izrael.

widziec te wszystkie oryginalne miejsca, gdzie dzialy się różne w bibli opisane rzeczy, było bardzo fascynujace.

dzisaj nie wiem, czy bym się nie bal tam pojechac.
z tego co pamietam, na poczatku lat dziewiedzisatych jeszcze nie było az tak strasznie.


a cel który odczuwalem jago najgorszy z tych poza europie byla tunezja.

jak wyszedles z hotelu byla straszna bieda.
w sklepach nie było ciekawych zabawek, albo kolorowych slodyczy.

strasznie się tam nudzilem, na szczescie był tam taki ogrodowy szach, gdzie spedzilem trochę czasu z ojcem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 15 lutego 2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ooo tak Izrael piękne państwo... I tak jak piszesz zobaczyć to wszystko na żywo... spotkać się z tym oko w oko to coś niesamowitego... Mimo, że jestem osobą niewierzącą to również sprawiło to na mnie piorunujące wrażenie, aczkolwiek patrząc na ulice i to jak tam toczy się życie to ciesze się że spędziłem tam tylko jeden dzień...
Z innych ciekawszych miejsc podczas tej samej podróży zdecydowanie mogę wymienić Luxor i Doline Królów... oba te miejsca przepiękne i nawet prawie 50 stopniowy upał i powietrze, którym nie szło oddychać to wyprawa niesamowita... Te wszystkie świątynie grobowce i posągi... coś pięknego...
Jedyne czego żałuję i strasznie ubolewam to fakt iż podczas 2-tygodniowego pobytu w Egipcie ( Sharm El Sheik ) nie wybrałem się do Kairu...
Do dziś uważam że być w Egipcie i nie widzieć Sphinxa i Piramid to porażka no i ja niestety takową zaliczyłem, ale nadzieje na powrót tam jest i wierzę że jeszcze przyjdzie mi zwiedzić Kair.

Co do podróży marzeń to zdecydowanie Wyspa Bali ( Jakub zazdroszcze Ci mega... 2 lata temu miałem polecieć, ale niestety finansowo wykroczyło to troszkę po za budżet rodzinki ) po za tym na pewno Kanada... mam tam z resztą rodzinę ( wyjechali tam ładnych parę lat temu i zostali na stałe ) moja babcia ma zamiar się do nich wybrać... jeśli się uda ( i w zależności od czasu na jaki pleci i moich finansów ) na pewno chciałbym zabrać się z nią... No i Meksyk... również piękny kraj który z wielką ochotą bym odwiedził... No i z Europejskich... na pewno Francja i Hiszpania bo okazji jak na razie nie było by odwiedzić te państwa...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 lutego 2011, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w europie zaliczylem już portugalie, kilka razy hiszpanie, francje, wlochy, szwajcarie, kilka razy austrie, holandie, cypr, czechy, no i oczywiście polske oraz niemcy.

wydaje mi się, ze na dzień kiedyś bylem w danii, ale reszte skandynawi nigdy jeszcze nie widzialem na wlasne oczy.

jeśli chodzi o wymarzone cele, to w wlasnie zyczylbym sobie kiedyś zobaczyc norwegie, a specialnie szwecje.
kolo tego bardzo interesujaca wydaje mi się islandia, ale holus niestety tylko wysyla zdiecia nieraz, a zaprosic nie chce Sad

także interesuje mnie wielka brytania, w której raz bylem na lotnisku heathrow, ale jako pobytu tego nie mozna zaliczyc.
kolega z ktorym kiedyś pracowalem mieszka teraz w londynie, a inny pracuje w irlandii.
może się kiedyś coś w ten kierunek uda.

a poza europie, zgadzam się, kanada wydaje się bardzo ciekawa.

hmm, az się chce gdzies wyjechac czytajac ten temat Smile
niestety chroniczny brak forsy na to w tym momencie nie pozwala Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 lutego 2011, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ktos wspominal o swiatyniach - meteory w grecji robia niesamowite wrazenie, jedno z moich ulubionych miejsc w jakich bylem. A tak apropos londynu, to miasto jest niesamowite, ten klimat zupelnie inne niz inne wielkie miasta jak Paryz...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 16 lutego 2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akurat się nie zgodzę - Paryż ma to "cóś". Ale przyznam, że w Londynie nie byłem więc skali porównawczej nie mam. Jednak porównując z Rzymem to Paryż jest całe lata świetlne przed nim Wink IMO koloseum robi taaaaaaaakie wrażenie (notabane wszedłem wejściem grupowym gdzie kolejka była 1000x krótsza niż w normalnych kasach... a moja grupa składała się z całych 3 osób ;p)
Z innych miast w których byłem to Praga też daje radę.
A no i w Grecji jak byłem to spotkałem delfiny. To dopiero była frajda. ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 17 lutego 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do większych przeżyć dodałbym jeszcze ( bo zdecydowanie warto ) nurkowanie... Na rafach w Morzu Czerwonym ( Egipt-Ras Mohamed )
Coś pięknego... kto nigdy jeszcze czegoś takiego nie przeżył to nie zapomnieć dopisać tego do listy rzeczy, które w życiu warto przeżyć...
Kilka metrów pod wodą... przepiękne widoki i chociażby z mojego przykładu ogromna płaszczka pod nami lub też płynący sobie żółw kilkanaście metrów obok...
Z miast również polecam Wenecje kto nie był...
Fakt faktem dla osób leniwych i marudnych Wenecja może być dość ciężką i monotonną wyprawą, ale architektura jest wręcz niesamowita...

Skandynawia również wydaje się być ciekawym pomysłem, ale jakoś nigdy mnie w tamte rejony nie ciągnęło...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 18 lutego 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
Z miast również polecam Wenecje kto nie był...
Fakt faktem dla osób leniwych i marudnych Wenecja może być dość ciężką i monotonną wyprawą, ale architektura jest wręcz niesamowita...
.

Jak dla mnie Wenecja jest zdecydowanie przereklamowana. Najbardziej pamiętam stamtąd Ferrari Store i to że nie miałem czasu tam wejść ^^ IMO warto choć raz się wybrać. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 18 lutego 2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak czytam i czytam i jest mi smutno że nigdzie nigdy za granicą nie byłam. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 18 lutego 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja byłem w Norwegii i naprawdę te wszystkie fiordy są niesamowite, tak jak całe państwo. A tak w ogóle w Danii zauważyłem, że przynajmniej w małych miejscowościach ludność jest baaardzo niezabawowa, w centrum 20.000 miasta spotkałem 10-15 osób.

A co do tematu to wolę Niu Jork od L.A.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?