Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przedstawiamy swoje domowe zwierzęta
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 lutego 2011, 14:40    Temat postu: Przedstawiamy swoje domowe zwierzęta Odpowiedz z cytatem  

hej,
mysle, ze nadszedl czas, abysmy w sensie poznania się lepiej przedstawili swoje zwierzeta domowe.
a legendarmyn szynszylu brzerza, który skakal przez caly pokoj, już chyba każdy slyszal, jednak nie mam pojecia jakie zwierzeta maja inni.

ja zaczne i przedstawie mojego krokodyla o nazwie "sznapi".
on uwaza ta nazwe za bardzo intelektualna, bo mimo, ze parę lat temu w niemczech byla piosenka podobnym tytule ("schnappi, das kleine krokodili") i każdy myslacy krokodyl (oraz człowiek) uwaza ja za beznadziejna, to on pomyslal sobie, ze będzie mundralinski i w stylu satirycznym wlasnie dokładnie tak się nazwie, jednak napisane w wersji polskiej przez "sz" i jedno "p" (krokodyl czuje się bliski polski, bo ma tam rodzine).

o to "sznapi":


jak macie jakieś pytania, co do sznapiego, np jak się odzywia, co robi, jak mu się nudzi itp, to proszę strzelajcie.

także zapraszam do przedstawienia swoich zwierzat domowych, czyzby zywe, niezywe, wypchane, prawdziwe, wymslone, zyjace tylko w waszych chorych glowach itp.

mam nadzieje, ze w taki sposob uda nam się zrobić ładny spam topic, który będzie trochę wiecej wymagal od waszej fantazji, niz liczenie do 69.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 11 lutego 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haha patrzcie jaka franca Very Happy Jakub karmisz go kurczakami ? co robi jak się z nim kąpiesz ? mam nadzieje że nie robisz mu krzywdy w tą dziure na dupsku :?

Ja miałem bardzo fajnego króliczka miniaturke. Na imię miał kropek Smile Był cały zajebiście czarny z białą kropeczką na środku noska. Miał też na przednich lapkach białe skarpeteczki. Bardzo lubił gryźć kable, i tapete. W swoim pokoju mam calą zdarta tak do wysokości kolan. Nie wiem czemu ale lubił sadzić bobki na białych materiałach np, na pościeli, prześcieradle. Ale cwel zdechł mi w dniu osiemnastych urodzin Sad o tamtego czasu nie chce, psa, kota i innych czworonogów. Strasznie się przywiązałem do królika, nie wyobrażam sobie jak bardzo można do psa czy kota Sad

Póki co mam jeszcze zieloną papużkę falistą o imieniu Baśka. Miała męża Filipa Very Happy i z nim dziecko Filipa Juniora. Obaj już zdechli i obaj byli koloru niebieskiego więc nie szło rozróżnić kto zdechl pierwszy ^^
widzicie do czego kobiety doporwadzaja ??

czekam aż zdechnie, bo papugi są fee

potem wrzuce fotke królika

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 lutego 2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Obaj już zdechli i obaj byli koloru niebieskiego więc nie szło rozróżnić kto zdechl pierwszy ^^

to polozylo mnie na podloge Smile

oddo, ta dziurka "na dupsku" (ja osobiscie jednak mysle, ze jest ona na ogonie) nie jest to, co ty sobie wyobrazasz.
ta dziruka jest tam dlatego, zeby mozna było powiesic sznapiego na haczek, jak za dlugo się kompal, aby go wysuszyc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 lutego 2011, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja do tej pory miałem kilka chomików i parokrotnie gościł u mnie pierdolnięty kot. Teraz ostał się tylko jeden chomiczy twardziel, zwie się Rambo:



Na początku może się wydawać, że jest gruby, nic bardziej mylnego on ma dobrze wyrobioną chomiczą rzeźbę. Wpierdala wszystko w dużych ilościach oczywiście witaminki pod postacią koperku i rzeżuchy też. Widzicie ten wzrok mordercy? Ma jaja jak king kong którymi lubi się chwalić podczas swojej 18 godzinnej drzemki gdzie wywali je na wierzch i ma wszystko w poważaniu. Przeważnie lubi mnie wkurwiać skrzypieniem kołowrotka od 2 do 4 w nocy do którego się nie mieści. Na ręce nie idzie go wziąć bo zaraz mnie ukąsi, dla niego wszystko jest jedzeniem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 11 lutego 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kotek mój, jeden z dwóch:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 lutego 2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Diav, az dziw bierze, ze ten chomik nie zginal od nadmiernej ilosci alkoholu, prawda Lewy? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 11 lutego 2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ha, a to mój kot Bruno, niestety nie jestem artystycznym fotografem i taka ładna fotka, jak Loxa nie wyszła. :<

Cóż kotek jest strachliwy i trochę ciamajdowaty, ale i tak go wszyscy kochają (szczególnie babcia Very Happy). Nie łapie myszy :<. Dużo linieje i często wyrzyguję "kłaczki". Jest w miarę chudy, ma za to puszystą sierść i długi ogon. I kolega w szkole cały czas mówi, że odprawi czarną mszę i zje mojego kota. Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 11 lutego 2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mój świętej pamięci króliczek Very Happy


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 lutego 2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
@Diav, az dziw bierze, ze ten chomik nie zginal od nadmiernej ilosci alkoholu, prawda Lewy? Very Happy


Cii bo się wyda Razz

A żeby nie było offtopu to sam miałem psa,potem,żółwia i 2 króliki.
Pierwszy zdechł po 3 miesiącach jak się nawpierdzielał frędzli od narzuty, a drugi przeżył 9 lat mimo, że to była miniaturka.
Weterynarz powiedział, że miniaturki z 6 lat góra żyją i był mega zdziwiony jak go przywiozłem uśpić. Ale ja wiem czemu żył tak długo.
Kiedyś jak byłem na wakacjach i wróciłem na chatę to były przegryzione kable a królik miał spalone wąsy także pewnie się doładował jak duracel ^^. Skubany reagował na wołanie i znał parę sztuczek. Króliki są zarąbiste ale niestety wszystkożerne głównie kable, wszelkiego rodzaju frędzle i papier na tony.
Na razie odpoczywam od zwierząt Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 11 lutego 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no nie wytrzymuje jak oglądam chomika Diavela. Ma taką morde jakby myślał:



tak Lewy, króliki są super, koty śmierdzą jak japa Jakub o !

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 11 lutego 2011, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

koty nie smierdza k**wa!

ja mam aktualnie psa i 3 koty w tym 2 na wpol dzikie bo praktycznie one u mnie tylko jedza nawet nie daja się poglaskac bo uciekaja. ale ch** lubie koty to je dostaja jesc.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 lutego 2011, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znajdę kabla do telefonu to wrzucę mojego tygrysa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 11 lutego 2011, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub zmień dilera, to po pierwsze.

A po drugie, Rambo i jego życiorys by Diav3l miażdżą. ;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 11 lutego 2011, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może nie za dobre foto, ale to jest Nutka: http://img233.imageshack.us/i/dsc00170jf.jpg/. Nutka ma już z 16-17 lat i niestety rządzi w domu. Tzn. teoretycznie rządzi Mama, ale w praktyce kot rozstawia Mamę po kątach, tzn. jak kot miauknie, to Mama od razu kotu daje jeść albo bierze kota na kolana i takie tam. A jak się wchodzi do domu, to nie można ani zdjąć butów ani kurtki ani nic, bo od razu! natychmiast! w tej chwili trzeba kotu dać jeść! W taki oto sposób kot rządzi w domu.

Poza tym przerobiłam jeszcze ileś chomików, papugę (nimfę, która mówiła) i myszkę japońską, która śmierdziała taaaaaakkkkkk że zamieszkała w piwnicy Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 lutego 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a oto i moje zwierzątko, to ośmiorniczka, która całymi dniami trzyma moją szczoteczkę do zębów, by nie wpadła do zlewu, jestem z nią bardzo zżyty i nie wyobrażam sobie, bym mógł z czystym sumieniem myć zęby gdyby nie jej oddanie w pilnowaniu czystości. jest ze mną już prawie pół roku i co chwila przylepiam ją gdzie indziej, bo nie chcę by się gdzieś zasiedziała. czasami, gdy idę do mojej dziewczyny na parę dni, to biorę ośmiorniczkę na spacer i zwiedzanie innych mieszkań. jak ktoś chce wiedzieć coś więcej, to pytajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 14 lutego 2011, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
a oto i moje zwierzątko, to ośmiorniczka, która całymi dniami trzyma moją szczoteczkę do zębów, by nie wpadła do zlewu, jestem z nią bardzo zżyty i nie wyobrażam sobie, bym mógł z czystym sumieniem myć zęby gdyby nie jej oddanie w pilnowaniu czystości. jest ze mną już prawie pół roku i co chwila przylepiam ją gdzie indziej, bo nie chcę by się gdzieś zasiedziała. czasami, gdy idę do mojej dziewczyny na parę dni, to biorę ośmiorniczkę na spacer i zwiedzanie innych mieszkań. jak ktoś chce wiedzieć coś więcej, to pytajcie.



Proste - nie idźcie na studia! HappyD

a to moja psina - ma adhd i często mnie wkurwia - ale i tak ją kocham ! :F
http://www.photoblog.pl/greenpilgrim/87064608

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 14 lutego 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fred - opis zdjęcia ROX!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 lutego 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mój zwierzaczek to panda Very Happy każdego wieczoru trenuje skilla !


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 lutego 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A oto mój królik. Dzikus jakich mało.


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
74raf
Jeździ konno


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: ŻORY

PostWysłany: 26 lutego 2011, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mój piesio


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?