Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ADIo-trasy TMU
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Podobaj? ci si? moje trasy?
Tak
53%
 53%  [ 7 ]
?rednio
15%
 15%  [ 2 ]
Nie
30%
 30%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 10 kwietnia 2007, 19:48    Temat postu: ADIo-trasy TMU Odpowiedz z cytatem  

A więc tu będę zamieszczał moje trasy do TMU.
Oto pierwsza

Proszę o komentarze pon. prawie nikt poza Jurkiem nie sprawdza moich tras, a także proszę o dawanie awardów, jeżeli się spodoba.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mateusz
Jeździ konno


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 89


PostWysłany: 10 kwietnia 2007, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nieocenie tych tras bo niemam TMU ale w piatek może je ocenie






PS.:oceniajcie trasy z posta Matipl-traski

_________________
Mam nick MATIPL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 10 kwietnia 2007, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Loony, że przejechałeś się na niej i cieszę się, że ci się podoba ;-) .
Mati-czekam Smile .

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 10 kwietnia 2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, jak pewnie zauważyłeś, nie gram jeszcze w TMU to i i nie jestem w stanie ocenić Twojej trasy.
P.S. Czekam na nowy sprzęt, bo ten co mam nie spełnia wymagań TMU, a to potrwa co najmniej miesiąc Crying or Very sad .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 10 kwietnia 2007, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NO traska fajna, ale nie oceniam tu, bo jakoś nie umiem w procentach. Wole dać awarda i wszystko jane :razz:
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 15 Maj 2007, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nowa trasa Exclamation Nie wiem jak wy, ale mi się bardzo podoba ;-) .
Czek dis ałt

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 15 Maj 2007, 20:45    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem  

roisz zbyt chaotyczne i dziwne mapy, brak poza tym pomyslow, takie mapy to każdy robi szczerze powiem..... postaraj się lepiej i nie rob mapy w jeden dzień, musisz miec niezly pomysl i trochę nad mapa posiedziec
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 15 Maj 2007, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jechałeś w ogóle na niej Question Exclamation Bo coś za szybko napisałeś Exclamation Evil or Very Mad
Brak pomysłów Question A co to ten drugi loop Question A co to ta końcówka Question
Widziałem bardziej chaotyczne trasy i były super. Jak jest po prostu za trudna dla Ciebie to napisz. Że każdy takie robi Question Widocznie nie testujesz wszystkich tras, które tu lądują.
Poza tym wskaż mi trasę, która jest wg. Ciebie idealna.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 16 Maj 2007, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwsza mapka jest naprawdę ok - którtka i lekkostrawna - w sam raz na jakiś publicserv, natomiast druga nie jest za bardzo dopracowana (chodzi mi np o loopa) ale jednak ogolnie to mi się podobają :wink:
Mam nadzieję że następne Twoje mapki będą na wypasie! Cool

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 16 Maj 2007, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi o pierwszego loopa, to musiał właściwie taki być, bo później przelatuje się przez niego i nie mogłem za bardzo zrobić takiego jaki mi się podobał.
Jeśli chodzi o drugiego, to zauważ, że przynajmniej jest oryginalny ;-) .
Moim celem w tej trasie było właśnie zrobić coś oryginalnego. Dlatego wkurzyła mnie trochę wypowiedź MAXERRR'a, że jest mało pomysłowa. Jak bym się skupił na grywalności zrobiłbym to trochę inaczej.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 Maj 2007, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol ADIo co tak agresywnie ? HappyD Wyraził tylko swoją opinię Smile Zobacze twoje mapki jeszcze dziś ale nie teraz jak będą mi się podobały to dam awarda ^^

P.S. Moje tez zobacz Happy Mam login na TMX maciek555 Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 16 Maj 2007, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No sorry, że tak zaatakowałem MAXERRR'a, ale zamiast napisać szczegółowo co jest nie tak, daje porady z którymi nie mam co zrobić.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 16 Maj 2007, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra to może ocenie trase. Mam nadzieje, że nie zjedziesz mnie ADio Mr. Green
No to zaczne od plusów:
+ Fajnie, że trasa nie jest cała fullspeed to trzeba o dobry czas walczyć 8-)
+ Mója ulubiona część trasy to element po pierwszym loopie do końca wallride'a. 8-)
+ Fajny transwer wallride - loop. 8-)
+ Dobry skok przez muldy. 8-)
+ I zarąbisty koniec. 8-)

Teraz ta gorsza część: :razz:
- Głupi start :?
- Jak byś nie dał anti- boostów to by się jednak lepeij jechało - było by trudniej, ale i trudniej by było zrobić lepszy czas.
- No i wnerwiający jest moment gdy się niedokładnie wjedzie na wallride - loop i się dziwnie wypada Very Happy

No to tyle o Hyperactive.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 16 Maj 2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwsza byla naprawdę cool ocenie ja na 100%DRUGA NATOMIAST JESZCZE LEPSZA 190% oczywiście minusy pierwszej weglug mnie nic Very Happy w drugiej minusy: tez nic Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 16 Maj 2007, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[K&D]sonny napisał:
weglug mnie nic Very Happy w drugiej minusy: tez nic Very Happy


rzeczywiście sonny....nic tu nie ma...nic a nic.... Very Happy

zapomniałem powiedziec zebyś Adio popracował też nad authortime - jest bardzo łatwy do złamania... wystarczyły 2próby;) (chodzi mi o Core-Tex)
czekam na inne pozycje..........................

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 16 Maj 2007, 20:14    Temat postu: ..... Odpowiedz z cytatem  

bosze, koleś, uwazasz ze ja nie przejade twojej mapy?Co? każdy robi takie mapy jak ty. uwierz mi. dla mnie idealna mapa to taka , za która nie dostaje się avardow za to ze nazywasz się GandaRider i robisz fuuuuullllll speeeddd mapy , tylko wlasnie za to. zeby miec jakiś zarabisty pomysl. jeden koleś zrobil nawet mape w postaci golfa!!!! ty bys na to nigdy nie wpadl znajac zycie.... (bez obrazy) mapa musi miec pomysl!!! to jest najwazniejsze. loop, uwarzasz ze ludzia się to spodoba? każdy teraz robi loopy, i to ze inaczej zrobiłeś llOOOOpa , to nic nie znaczy. . . to jest moje zdanie na teamt twoich map. masz avardy za mapy , bo polacy ci wystawili, a gdzie reszta? ? ? wiec lepiej się zastanow co gadasz na forum.
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 16 Maj 2007, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki wszystkim za komentarze. No i w końcu się znalazł ktoś (Loony) kto zrozumiał loop-wallride'a ;-) .

MAXERRR napisał:
każdy robi takie mapy jak ty. uwierz mi.

No wiadomo-jest start, meta, wallride, ogólnie nuuda. Wszyscy takie robią... Teraz na serio. A więc napisz mi, co mam zrobić, żeby była taka jakiej nie robią inni Question
MAXERRR napisał:
jeden koleś zrobil nawet mape w postaci golfa!!!! ty bys na to nigdy nie wpadl znajac zycie.... (bez obrazy) mapa musi miec pomysl!!!

Że jest taka mapa, to ci wierzę, ale za dużo wymagasz co do pomysłowości. Jak mapa nie ma pomysłu, tylko się po prostu fajnie na niej jeździ, to jest do kitu Question
MAXERRR napisał:
loop, uwarzasz ze ludzia się to spodoba? każdy teraz robi loopy, i to ze inaczej zrobiłeś llOOOOpa , to nic nie znaczy. . .

To co, mam w ogóle nie robić Question Najlepiej nic nie robić, bo co bym nie zrobił nie będzie oryginalne, bo to już było...
MAXERRR napisał:
masz avardy za mapy , bo polacy ci wystawili, a gdzie reszta? ? ?

A jak mam zareklamować moją trasę na cały świat Question Neutral Poza tym nie tylko polacy wystawiają mi awardy.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 17 Maj 2007, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja na waszą kłótnię powiem tak:
Jednemu się trasa podoba, a drugiemu nie. Jak Maxerowi się nie podoba to trudno ADio, daj spokój nie ma o co się żreć Neutral Uwierz mi zawsze się znajdzie ktoś komu się nie podba i na odwrót. A co do trasy minigolfa. Taką trase według mnie nie jest trudno wymyśleć.....ale.....trzeba ją jeszcze wykonać ;-) , a do tego potrzeba, żeby była dobra tych wszystkich plików .loc, modów, i oczywiście znajomości MT. Sam kiedyś też myślałem o takiej trasie, ale nie potrafiłbym jej wykonać.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 17 Maj 2007, 16:21    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem  

adio, wes daj sobie spokoj, wd mnie twoje mapy sa jak wszystkich. takie jest moje zdanie. a jak zareklamowac swoja mape? to banalne. gdy mape już wystawisz, daj ja również na forum. wtedy wiecej ludzi sciagnie ta mapke, i jest wieksze szansa ze komus się spodoba. dzięki temu ze ja wystawisz na forum= wiecej avardow. dla mnie twoje mapy sa jak wszystkich, zaloze się ze te mapki zrobiłeś ( poswieciles na to czasu) jedno popoludnie. podczas gdy najlepsi mapperzy na swiecie poswiecaja 5 GODZIN NA SAMO INTRO!!!! dlatego mapa musi miec swoj oryginalny pomysl. tylko trzeba go miec.... polecam ci mapki Just CCC, koleś jest mało znany , a jego mapy robia furrore. dlaczego? bo robi mapki oryginalne, nie zgapia od nikogo pomyslami (inaczej zrobić lOOpaaa) i poswieca na robienia mapy dużo czasu w porównaniu do Ciebie. to tyle.
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 18 Maj 2007, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loop jest mojego autorstwa...

Oto kolejna trasa. Przy okazji spróbujcie znaleźć mały skrót ;-)


[ Dodano 18 Maj 2007, 20:02 ]
Zrobiłem także nową wersję trasy Hyperactive według zaleceń Loony'ego. Przyznam się, że zajęło mi to chwilę, bo poprawek jest jak na lekarstwo ;-) .

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?