Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zapraszam na GameManiak.pl
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xenon
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 grudnia 2010, 13:50    Temat postu: Zapraszam na GameManiak.pl Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym was zaprosić do społeczności GameManiak.pl
Która posiada swój portal oraz centrum gier.
Wystarczy kliknąć w obrazek.

_________________
Zapraszam na www.Gamemaniak.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 22 grudnia 2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xenon dopiero teraz zareklamowaliście GM myślałem ,że zrobiliście to już dawno ;P również zapraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Human
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: www.GameManiak.pl

PostWysłany: 27 grudnia 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam, super społeczność i serwery Smile Ogarnięta administracja, miła atmosfera. Serwery większość dnia pękają w szwach Smile

Pozdrawiam.

_________________
www.GameManiak.pl - Twoje centrum gier!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dwaarf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 2


PostWysłany: 30 grudnia 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam wszystkim serwis GameManiak.pl. Bogaty wybór serwerów, miła kadra i dużo eventów! Zapraszamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 grudnia 2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

human i dwaarf oczywiście nic nie maja z xenonem do czynienia, tylko przypadkowo zapisali się akurat na tmpl, kiedy xenon napisal reklame dla tej strony i potwiedrzaja go, jak w jakims teleshoppingu w tv.

czy to ładnie tak robić w chuja potencialnych nowych użytkowników serwisu?

shadow, bierz forse za takie reklamy!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 grudnia 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hyhy oczywiście, zapewnimy wam 200 nowych userow.

0,50 od usera, stoi?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 30 grudnia 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nigdy nie zapomnę jak na gamemaniaku był turniej w którym były do wygrania 3 tmuf. Jedno za pierwsze miejsce dwie inne miały być rozlosowane między pozostałych graczy którzy znaleźli się w top 15 serwa. Zmienione zostały mapy na półtora tygodnia przed końcem turnieju, bo nikt nie jeździł map, które już był półtora miesiąca i rank się zrestartował, (czyli 1,5 miesiąc jeźdżenia na marne) na beznadziejne very shorty. I szyna wygrał, bo nolajfił (należało mu się tka czy siak). Dwa pozostałe tmuf zostały poprostu dane przez gracza o nicku Leon(chyba admin gamemaniaka) dla graczy, którzy dalej grali na tym serwie po zakończeniu turnieju. Wszelkie prostesty, próby wskórania czegoś, aby było sprawiedliwie zostały karane banami i nic to nie dało. Nie polecam tego serwa, ani serwisu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Human
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: www.GameManiak.pl

PostWysłany: 31 grudnia 2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
human i dwaarf oczywiście nic nie maja z xenonem do czynienia, tylko przypadkowo zapisali się akurat na tmpl, kiedy xenon napisal reklame dla tej strony i potwiedrzaja go, jak w jakims teleshoppingu w tv.

czy to ładnie tak robić w chuja potencialnych nowych użytkowników serwisu?

shadow, bierz forse za takie reklamy!


Każdy orze jak może. Wstawianie swojej reklamy to robienie kogoś "w chuja"? Jeśli tak, to gratuluję Smile

JarOo napisał:
Nigdy nie zapomnę jak na gamemaniaku był turniej w którym były do wygrania 3 tmuf. Jedno za pierwsze miejsce dwie inne miały być rozlosowane między pozostałych graczy którzy znaleźli się w top 15 serwa. Zmienione zostały mapy na półtora tygodnia przed końcem turnieju, bo nikt nie jeździł map, które już był półtora miesiąca i rank się zrestartował, (czyli 1,5 miesiąc jeźdżenia na marne) na beznadziejne very shorty. I szyna wygrał, bo nolajfił (należało mu się tka czy siak). Dwa pozostałe tmuf zostały poprostu dane przez gracza o nicku Leon(chyba admin gamemaniaka) dla graczy, którzy dalej grali na tym serwie po zakończeniu turnieju. Wszelkie prostesty, próby wskórania czegoś, aby było sprawiedliwie zostały karane banami i nic to nie dało. Nie polecam tego serwa, ani serwisu.


Nie wiem jak było w tym przypadku, ale pewnie przegrana boli... I to bardzo Smile

Pozdrawiam Waszą jakże przyjazną społeczność Smile

_________________
www.GameManiak.pl - Twoje centrum gier!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 31 grudnia 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdyby nie wstawianie swojej reklamy gdzie popadnie Google dzisiaj nie było tak wielkim zagrożeniem dla Apple czy M~softu.

Tak, wstawianie swojej reklamy bezczelnie na forum, nie zapytawszy się właściciela o pozwolenie na reklamę, jest robieniem "w chuja". I nie kogoś, a wszystkich z tej jakże przyjaznej społeczności, w której raczej niewielu życzy sobie by takie reklamy zaśmiecały forum naszej przyjaznej społeczności.

Dla mnie jest to ewidentne naruszenie regulaminu forum:
Cytat:
Na wszystkich forach TrackMania Poland zabronione są:
- spam (...)
, co powinno skutkować w przypadku tak nachalnej reklamy banem na IP dla wszystkich trzech osobników.

Wszystko w gestii admina.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 grudnia 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Human napisał:
Jakub napisał:
human i dwaarf oczywiście nic nie maja z xenonem do czynienia, tylko przypadkowo zapisali się akurat na tmpl, kiedy xenon napisal reklame dla tej strony i potwiedrzaja go, jak w jakims teleshoppingu w tv.

czy to ładnie tak robić w chuja potencialnych nowych użytkowników serwisu?

shadow, bierz forse za takie reklamy!


Każdy orze jak może. Wstawianie swojej reklamy to robienie kogoś "w chuja"? Jeśli tak, to gratuluję Smile

o tym perfidnym sposobie, ktorym wy tu to robicie, jak najwiecej, ale także ogolnie, tak!

czy ty myslales, ze persil naprawdę bielej pierze niz jakiś inny proszek?
i ze przez karte blue lepiej teelfonujesz z kolegami, niz z jakakolwiek inna karta?

natura reklamy jest wlasnie robienie czlowieka w chuja.
w sumie ładnie to tutaj zademonstrowaliscie.

coś mnie się wydaje, ze poziom myslenia na gamemaniaku jest raczej pod panujacym tu na tmpl.

trochę wiecej umyslu potrzeba, zeby nas przekonac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Arthas
V.I.P.


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 99
Skąd: Zadole

PostWysłany: 31 grudnia 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eventy? A jak stoicie z kasą na nagrody bo słyszałem że jesteście w finansowej d*pie. Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
r_a_f15
Jeździ konno


Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Mosina

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 4:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie serw tez wcale niezbyt fajny... Gram tam czasami ale atmosfera bardzo kiepska czasami... Mapy pomieszane nadeo lole fs tech mini czasami wydaje mi się ze nikt tych map wczesniej nie przejechal tylko dodal to co leci...
Ja tam zadnych Eventow nie widzialem xd Chyba ze o operatora co jest smieszne ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nannnanananaananannaanaanana mwyhyhyhyhyhyhhy ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Toki
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 2


PostWysłany: 01 stycznia 2011, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam
Dobra, ale czy my gdziekolwiek napisaliśmy, że jesteśmy lepsi od innych? Że nasze serwery są najlepsze? Chyba nie. Przedstawiliśmy tylko naszą ofertę. Nie wiem, czy ten temat jest zgodny z regulaminem, ponieważ nie ja go tu zakładałem. Jeśli jednak uważacie go za spam i nie jest on związany nijak z TM to jesteśmy zobowiązani Was za ten fakt przeprosić oraz prosić o jego usunięcie i zapomnienie o całej sprawie. Jeżeli Xenon złamał wasz regulamin to wyciągnę z tego konsekwencje.

Wesołego nowego roku życzy administracja GameManiak.pl

H@TM Toki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xenon
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam za ten bałagan co narobiłem. Już się to nie powtórzy. A to że Human i dwaarf podbili moją reklamę to już tego nie wiedziałem.
A i przepraszam że wstawiłem reklamę bez zgody.

_________________
Zapraszam na www.Gamemaniak.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toki napisał:
nowego roku życzy administracja GameManiak.pl


A myślałem, że ten rok już bardziej zjebany od poprzedniego być nie może, thx Toki.. ;e

"Habla habla idź do diabla" Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dwaarf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 2


PostWysłany: 01 stycznia 2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak widzę narobiliście tu więcej szumu niż ta cała sytuacja powinna spowodować. Podbijanie reklamy jest normalną praktyką i nie widzę w niej nic złego o ile reklama spełnia warunki przedstawione w regulaminie forum. Jeśli powyższa reklama takich warunków nie spełnia to powinna zostać usunięta i koniec tematu. Osoby na stanowiskach Moderatora macie tylko na pokaz? Bo o ile wiem to one powinny zareagować w takiej sytuacji kasując cały wątek i wysyłając stosowne PW do autora tematu. Zamiast tego zaczynacie bezsensowną dyskusję, z której nie wypływają żadne konstruktywne wnioski. Dziękuję, dobranoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 01 stycznia 2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dwaarf napisał:
Jak widzę narobiliście tu więcej szumu niż ta cała sytuacja powinna spowodować. Podbijanie reklamy jest normalną praktyką i nie widzę w niej nic złego o ile reklama spełnia warunki przedstawione w regulaminie forum. Jeśli powyższa reklama takich warunków nie spełnia to powinna zostać usunięta i koniec tematu. Osoby na stanowiskach Moderatora macie tylko na pokaz? Bo o ile wiem to one powinny zareagować w takiej sytuacji kasując cały wątek i wysyłając stosowne PW do autora tematu. Zamiast tego zaczynacie bezsensowną dyskusję, z której nie wypływają żadne konstruktywne wnioski. Dziękuję, dobranoc.


Nie Tobie decydować o tym jaki szum powinien powstać. Podbijanie reklamy to nic innego jak spam i kolejne naruszenie regulaminu forum.

A propo stanowiska Moderatora, na tym forum są Moderatorzy od konkretnych działów, tutaj moja jurysdykcja nie sięga. A to kto swoich obowiązków nie czyni to już nie moja działka.

EDIT:Już się tym zająłem

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?