Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
D15 - Endurace
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 04 grudnia 2010, 12:31    Temat postu: D15 - Endurace Odpowiedz z cytatem  

wiatam
mam 256 medali i jestem z tego zadowolony Smile
tak naprawdę to mam 260 tylko ze w sieci zapisuje mi jako 256 a to tylko dlatg ze nie mam odblokowanego tego levela
gdy chce go zalaczyc a jestem polaczony wyskakuje mi: "aby odblokowac te trase musisz miec na swojej liscie znajomego zaproszonego przez e-mail"
o co w tym chodzi?? bo w prawym gornym oknie menu glownego jest opcja "podziel się" oraz "zapros do znajomych" z tej dolnej opcji mam już wielu znajomych ale nie wiem jak niby mam zrobić to podziel się... wyslalem e-maila swojemu innemu kontu ktore stowrzylem aby nie czekac az ktos zacznie grać w tm... przyjalem to itp itd


moja prosba jest nastepujaca
wytlumaczcie mi czemu mi nie dziala w sieci (nie mogę wejsc na te mape) ten wlasnie level?? (D15)
i co zrobić aby zaczal mi działać
z groy thx Smile

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 04 grudnia 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tego co pamiętam to w tej opcji wpisałem swój 2 mail, a potem go podałem zakładając NOWE konto w TM. Powinno dzialać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?