Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Moje trasy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 04 Maj 2007, 10:29    Temat postu: Moje trasy Odpowiedz z cytatem  

Są to moje 2 pierwsze traski. Oceńcie sami Very Happy



_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johnny95
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 56
Skąd: Otwock

PostWysłany: 04 Maj 2007, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak na pierwsze trasy-Złe nie są ale dobre też nie Razz

W Hell przyjemnie się jeździ ale kiedy tak przy dużym wyskoku przskoczyłem...KAPUT! WYpadłem Crying or Very sad

Mut fajniejsze al pow wyskoku przed pętlą...Przeskoczyłem checkpointa Crying or Very sad
A! Noi i jescze ciekawy PF start! Laughing

I mam jescze pytanie ten piesio na emblemacie i scrinszocie t twój pupi, wredny pies sąsiada czy twoje prawdziwe JA?? Cool Twisted Evil

_________________
http://www.rvd.certgen.net/~jedi/register.php?ref=1263
gra oparta na przeglądarce o tematy ce STARWARS!!!Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Wiele opcji! Polecam!
________________________________
Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 04 Maj 2007, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam podobnego Amstaffa tylko ze trochę mniejszego. A co do tras to będę oczywiście je dopracowywał dlatego też je wystawiłem zeby zobaczyc plusy i skorygowac minusy Very Happy
_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pysio2727
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 135
Skąd: Jarocin

PostWysłany: 04 Maj 2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie sa zle te traski hellmut Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy porob wiecej i ciekawsze oki. masz amstafa ja mialem ale gdy mail już 8 miesiacy na coś mi zachorowal i już go nie uratowalem Sad Sad ale fajne sa te psy i sa łagodne i wierne dla swoich włascicieli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 04 Maj 2007, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie są złe? Pfff to zobacie sobie na tmx'ie moje replaye z tych tras. naprawdę warto. hellmut ty przedewszystkim sciągnij sobie oba replaye z obu tras i obejrzyj koniecznie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 05 Maj 2007, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No niezle Smile Teraz wiem co zle zrobilem ale poprawie to w najblizszym czasie Very Happy
_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 15 Maj 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hell:

:? inna nazwa w grze, inna na TMX
:? intro. Lepiej by było bez niego
:? często trzeba hamować, puszczać gaz
:? tam gdzie się drogi rozjeżdżają na dwie, a potem łączą myślałem, że trzeba jechać środkiem i przelatywałoby się, lecz wpadało na trasę niżej. Fajne by to było.
:? niektóre zbyt ostre zakręty

Mut:

:? inna nazwa w grze, inna na TMX
:? fajny pierwszy loop
:? na początku dziwna
:? te długie falowane podjazdy i zjazdy
;-) reszta może być

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 20 Maj 2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oto następne 2 trasy. Ocencie Very Happy
1.

2.

_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 20 Maj 2007, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bidhell:

Evil or Very Mad w grze inaczej się nazywa, inaczej na TMX
:? niektóre zbyt ostre zakręty
:? jest jeden wyskok, gdzie bez hamowania nie wyrobię
Smile ogólnie bardziej mi się podoba od poprzednich, ale idealna nie jest

Hop:

Smile fajny PF start
Smile fajna sceneria
:? zakręty
:? zjazd falowany
Smile twoje trasy są stopniowo coraz lepsze

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 20 Maj 2007, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok dzięki staram się jak mogę Smile
_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 Maj 2007, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ADIo napisał:

Hop:

Smile fajny PF start
Smile fajna sceneria
:? zakręty
:? zjazd falowany
Smile twoje trasy są stopniowo coraz lepsze


ADIo - ty tak na serio piszesz? z ciekawosci sciagnalem trase i przejechalem się po niej. Niestety zmarnowalem tylko czas :? kompletnie nie przemyslana trasa, oprocz PF startu, ale widzialem go już na kilku mapach! Hellmut, napisz mi w jaki sposob robisz mapki. Czy tylko dopasowujesz do siebie elementy i liczysz na to, ze jakos się dojedzie do mety??
sorry, ze trochę najechalem na Twoją prace Hellmut, ale chce tylko, zeby polscy gracze robili coraz lepsze mapki.

PS. Zapraszam do mojego tematu "cobham - moje trasy", śmialo piszcie co wam się w nich nie podoba, lub ktore elementy wyszly swietnie. Zrobilem już 21 mini map, aby kolejne były coraz lepsze pomocne bylyby wasze opinie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 20 Maj 2007, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to piszę, że stopniowo.

Przyznaj, że jest trochę lepsza od pierwszych dwóch :wink: .

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 20 Maj 2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jednym te mapy się spodobają innym nie. To są dopiero moje pierwsze trasy więc się ucze i chce opini co robię żle, co można zmienic i poprawic
_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 Maj 2007, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hellmut napisał:
Jednym te mapy się spodobają innym nie. To są dopiero moje pierwsze trasy więc się ucze i chce opini co robię żle, co można zmienic i poprawic

co zmienic i poprawic?
jeśli chcesz robić techniczne mapy to nic trudnego, bo już je robisz Smile nad nimi zazwyczaj nie trzeba się dużo wysilic, zeby byla technicznie trudna, ale jeśli chcesz robić trasy po których się gladko sunie, to radze robić tak ja sam to robię czyli, po kilku zlaczonych elementach ladujesz autko na tor i testujesz (jeśli predkosc jest zbyt niska to na próbe dostawiasz maty przyspieszajace, pozniej je oczywiście usuwasz), pozniej testujesz dluzsze kawalki, az mapa jest gotowa w calosci i testujesz wszystko, jeśli uwazasz, ze pewne zakrety nie wyszly tak jak chciałeś, to niestety usuwasz go, co zazwyczaj wiaze się z dosc znaczną zmiana ukladu toru... i tak w kólko.
Moje mapy w 90% różnią się od zamierzonego celu, nieraz sa calkowicie inne, poniewaz testuje je i przerabiam, az efekt będzie zadowalajacy. jeśli masz dobrego skilla to ujezdzaj mapke tak dlugo, az przejedziesz ja idealnie, jest to przydatne, bowiem jeśli mapka będzie dostosowana tylko do jazdy dla przecietnego gracza, to może być problem z lepszymi graczami, przyladowo taki Szyna czy Lokash Smile przejada idealnie zakret poprzedzajacy wyskok i wyskoczą nad check-pointem lub inna przeszkoda, wku**** się i wiecej po twoich mapkach nie będą chcieli jeździć Smile

trochę się rozpisalem, ale chyba już wiesz o co chodzi Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hellmut
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 24


PostWysłany: 20 Maj 2007, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok dzięki za informacje, na pewno się przydadzą :wink:
_________________
"By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości" Arnold Schwarzenegger

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 20 Maj 2007, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a jeszcze coś na tej mapce z tym pf startem to ci trochę nie wyszlo bo popatrzcie: Można zrobić tak ze na początku samykm omijasz pf starta tego loopa i zjezdzasz na lewo, jedziesz po bloku niebviweskim i zeskakujesz na trase niezly cut to jerst ale i tak zawsze zjebalem dalej bo dziur dałe s od ch*ja.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?