Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Brak Serverów
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 07 listopada 2010, 16:18    Temat postu: Brak Serverów Odpowiedz z cytatem  

Witam.

Mam pewien problem. Nie dawno pobralem Trackmanie United Forever (wcześniej miałem Nations Forever) z internetu. Przejechałem wszystkie (chyba nie mam dwóch) niemal levele na medal autora i chciałem zacząć grać w sieci.
1. Gdy zainstalowałem Trackmanie United Forever nie mogłem grać na innych mapach niż na stadionie Sad Poszperałem i wpadł mi do głowy pomysł, że mogę podmienić "packlist" (taki plik z TMUF) z TM United Forever na "packlist" z TMNF.
Zrobiłem to. Udało mi się. Mogę edytować i grać na nowych środowiskach., lecz jednak gdy połącze się z internetem nie mogę grać na serverach (przez neta), a ponadto muszę na nowo kopiować "packlista" z TMNF aby móc znowu grać na 6 nowych środowiskach (z 7 (bo Stadium mi wchodzi)).
2. W internecie znalazłem pewną aktualizację to TMUF. Pobrałem ją i rozpakowałem. Powklejałem tak jak należy i w lewym górnym rogu menu głownego była również zakładka "Star Tracks". Były to levele, ale nie NADEO tylko graczy TMUF (były tam cienie medala autora zlotego srebrnego i brązowego). Przejechałem wiele fajnych map, ale jednak nurtuje mnie ciągle to, że nie mogę grać w sieci i zdobywać pkt!

BARDZO proszę o pomoc. Smile

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 07 listopada 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odpowiedź jest niemal bardzo prosta: masz piracką wersję. Chcesz korzystać ze wszystkich możliwości? Kup TMUF... i tyle.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 07 listopada 2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mając piracką nie będę miał szans na granie w sieci??
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 07 listopada 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NIE, nie będziesz miał takiej możliwości. Po to zostały stworzone wersje Nations i United, żeby nie trzeba było płacić za grę na stadionie. Chcesz grać na innych środowiskach w sieci to zapłać za oryginalny klucz.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 07 listopada 2010, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha
rozumiem
dzięki ;p

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?