Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Słowik Need Help...
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 26 października 2010, 14:45    Temat postu: Słowik Need Help... Odpowiedz z cytatem  

Tak więc po krótce sprawa wygląda następująco...

Moja dziewczyna jest ode mnie rok starsza... cholernie lubi chodzić na imprezy i wgle... ja jako iż mam lat jeszcze 17 to mam z tym problem bo ni hoya z powod wieku nigdzie nie mam na razie wstępu... Jak wiadomo zbliża się hallowen... wczoraj już zaczęła gadać o jakimś wyjściu na impreze czy coś... ale jak napisałem wyżej to odpada... a jako że są tutaj kobiety jak i doświadczeni panowie to zwracam się z pytaniem do was co mógłbym zaplanować na ten dłuższy weekend by jakoś jej zrekompensować to że nie wyjdziemy na żadną dyskotekę... zaznaczam że ona lubi cholernie się bawić dlatego ciężko mi jest wymyślić coś ciekawego z czego byłaby zadowolona i co sprawiłoby że nie będzie ubolewała nad tym że nie poszliśmy na impreze...

Z góry dzięki za pomoc...

ps... jeśli chodzi o kase to prosiłbym o propozycje w jakimś rozsądnym zakresie...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 26 października 2010, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

od czego są domówki....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 26 października 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

5 durex-ów Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 26 października 2010, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ewentualnie na stówkę jest gdzieś jakaś impreza plenerowa, bo pogoda jest okej, a ludzie by na placu szaleli nawet z -20C. Więc ja bym coś takiego wybrał, bo a: o dowód nie pytają, bo b: jak chce się bawić, to się pobawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 26 października 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol. To na Twoim zadupiu nie ma imprezowni gdzie by wpuszczali 17 latków? Wpadajcie do Trojmiasta. Tu w polowie imprezowni średnia wieku to 16 (zal) Smile

Chociaż znając Ciebie to takie imprezownie są tyle, że już wszędzie masz bana. Razz

Najlepszy pomysł jakaś mega domówka połączona z propozycją 2 posty wyżej Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 26 października 2010, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www.samosia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 26 października 2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taki propozycji się spodziewałem... także po kolei...

domówka- na nic się nie zapowiada ( na domówkach żadko kiedy można potańczyć aż takich bogatych kumpli nie mam Happy )
durexy-... to po imprezie ...
impreza w plenerze... niestety na moim zadupiu nic nie ma...
@Lewy- no niestety nie ma na moim zadupiu takich klubów... wgle jest ich jak na lekarstwo bo w samym Gnieźnie zliczyłbym może z 3-4...
Które już plakatami się reklamują z naciskiem na ( wstęp na tę imprezę tylko od lat 18 )
Czasu do weekendu jeszcze troszkę jest także poczekam... zobaczymy co mi z tego wyjdzie...
ps. jakbym miał kase to bym wpadł do trójmiasta Smile

(Dodano 26 października 2010, 15:29)
Botrex napisał:
www.samosia.pl


dowcipniś ku*wa Happy
Ty se żartów nie rób bo to poważna sprawa...
ja jestem taki że samej jej nifdzie nie puszczam Smile
dlatego braki braki.... w imprezach...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 26 października 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


Aż mi cie szkoda.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 26 października 2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a nizsza jest od Ciebie? Laughing
mysle ze najprosciej do Poznania ja wez, tam masz na halloween pelno imprez od 16 lat Wink 10-15zł za wlote max, na dojazd tez dużo nie wydasz, nie wiem gdzie widzisz problem ;d

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 26 października 2010, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może namow znajomych, i idz z nimi do baru, tam cie wpuszcza raczej, a przy pewnej ilosci osob, np.10 w takich barach fajnie posiedziec przy piwie. innych chyba pomyslow nie mam, bo dales do zrozumienia ze ona chce się raczej tylko bawic na imprezie, a jeśli domowka odpada to innego pomyslu brak.
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 października 2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:

Aż mi cie szkoda.


odnosząc się do Twojego avatara i troszkę go zmienając... "milcz szmato" Wink nie lubisz mnie każdy już o tym wie... różnica tylko polega na tym że to Ty jesteś popierdolcem nie ja Smile UMRZYJ...

@Majkel- no właściwie daleko nie ma więc good idea... przy czym... wracanie w nocy pociągiem z imprezy to już gorsza misja... także ( może proponujesz nocleg ;p )

@skt- ktoś kiedyś powiedział że jesteśmy jak jedna wielka rodzina... dlatego też założyłem ten temat bo wiele osób tutaj zna mnie lepiej niż coniektórzy moi znajomi... Ty nie należysz to niej najwyraźniej i dlatego też robisz z siebie błazna... no ale cóż to już nie nasz problem...

ps. nawet Memorial z którym nigdyś się kłóciliśmy potrafi napisać z sensem i nie zachowywać się jak skończony debil...
są ludzie i są parapety... niesety taki już jest ten świat...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 27 października 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
dlatego też założyłem ten temat bo wiele osób tutaj zna mnie lepiej niż coniektórzy moi znajomi... Ty nie należysz to niej najwyraźniej i dlatego też robisz z siebie błazna... no ale cóż to już nie nasz problem...
ps. nawet Memorial z którym nigdyś się kłóciliśmy potrafi napisać z sensem i nie zachowywać się jak skończony debil...
są ludzie i są parapety... niesety taki już jest ten świat...


Jedyna osoba jaka robi z siebie błazna to Ty. Masz mózg, ale go widocznie nie używasz. Rusz głowa zamiast wypisywać pierdoły i chwalić się jakąś panną i durexami. A admina czy moderatora prosiłbym o skasowanie tego szajsu, bo wstyd normalnie jeśli nowi trackmaniacy czy inni gracze muszą czytać te wypociny...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 października 2010, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Słowik napisał:
dlatego też założyłem ten temat bo wiele osób tutaj zna mnie lepiej niż coniektórzy moi znajomi... Ty nie należysz to niej najwyraźniej i dlatego też robisz z siebie błazna... no ale cóż to już nie nasz problem...
ps. nawet Memorial z którym nigdyś się kłóciliśmy potrafi napisać z sensem i nie zachowywać się jak skończony debil...
są ludzie i są parapety... niesety taki już jest ten świat...


Jedyna osoba jaka robi z siebie błazna to Ty. Masz mózg, ale go widocznie nie używasz. Rusz głowa zamiast wypisywać pierdoły i chwalić się jakąś panną i durexami. A admina czy moderatora prosiłbym o skasowanie tego szajsu, bo wstyd normalnie jeśli nowi trackmaniacy czy inni gracze muszą czytać te wypociny...


Widze że Ty też masz problem z używaniem swojego mózgu Smile pokaż mi gdzie ja się chwale panną... albo durexami??? czy to ja pisałem o durexach??? czy ja się chwale??? NIE!!! Czytanie ze zrozumieniem... Wiem Abszt po innych tematach że inteligenty z Ciebie gość ale tym razem stosujesz wobec mnie kalumnie...

tymczasem koniec tematu i chillout... nie mam zamiaru się z kimkolwiek kłócić...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 27 października 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panną się nie chwaliłeś to fakt, bo po prostu tak napisałem w ciągu zdania. Co do reszty, to nie wiem jak fajna dziewczyna przyjełaby do wiadomości, ze chłopak na publicznym forum chwali się że po imprezie będzie.... i tu niech każdy sobie dopisze Wink. Google nie gryza, co raz wiecej ośób ma problemy z pewnymi sytuacjami i coraz bardziej absurdalne pytania się pojawiają w sieci, ale to ty znasz swoją dziewczyne najlepiej i Ty wiesz czego najbardziej ona potzrebuje. Rusz trochę głowa a może pomysł jednak jakiś Tobie wpadnie... Albo przeszukaj sięć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 października 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Panną się nie chwaliłeś to fakt, bo po prostu tak napisałem w ciągu zdania. Co do reszty, to nie wiem jak fajna dziewczyna przyjełaby do wiadomości, ze chłopak na publicznym forum chwali się że po imprezie będzie.... i tu niech każdy sobie dopisze Wink. Google nie gryza, co raz wiecej ośób ma problemy z pewnymi sytuacjami i coraz bardziej absurdalne pytania się pojawiają w sieci, ale to ty znasz swoją dziewczyne najlepiej i Ty wiesz czego najbardziej ona potzrebuje. Rusz trochę głowa a może pomysł jednak jakiś Tobie wpadnie... Albo przeszukaj sięć.


no i post do rzeczy Smile i można bez obrażania siebie nawzajem??? a no można Smile fakt... co raz więcej dziwacznych rzeczy można znaleźć w sieci...
pomysł już jest... także można temat zamknąć... ( i danke za kilka propozycji... )

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 27 października 2010, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
skt7 napisał:

Aż mi cie szkoda.


odnosząc się do Twojego avatara i troszkę go zmienając... "milcz szmato" Wink nie lubisz mnie każdy już o tym wie... różnica tylko polega na tym że to Ty jesteś popierdolcem nie ja Smile UMRZYJ...

@skt- ktoś kiedyś powiedział że jesteśmy jak jedna wielka rodzina... dlatego też założyłem ten temat bo wiele osób tutaj zna mnie lepiej niż coniektórzy moi znajomi... Ty nie należysz to niej najwyraźniej i dlatego też robisz z siebie błazna... no ale cóż to już nie nasz problem...

ps. nawet Memorial z którym nigdyś się kłóciliśmy potrafi napisać z sensem i nie zachowywać się jak skończony debil...
są ludzie i są parapety... niesety taki już jest ten świat...

Ja robię z siebie błazna? I kto ci powiedział, że cie nie lubie?
To, że budzą we mnie politowanie chude super elo joł ziomki z fotami w kapturach, mówiący, że mama pozwala im pograć w gre jak ma mecz nawet podczas zakazu używania komputera(czekaj, ile masz lat?), ale ch** w to, ludzie są różni i mają różne zasady. Ja nic o Tobie nie wiem, tak więc nie mogę powiedzieć, czy cię lubie czy nie(jakoś większość sceny robi odwrotnie?)
Co do błaznowania, to pierwszy raz widzę tematy o uciekaniu z domu... Jak można pisać do ludzi na forum gry internetowej z pytaniem co robić?
Ja rozumiem, widzieliście się parę razy, wypiliście parę piw, ale od takich spraw są PRAWDZIWI ZNAJOMI, z którymi spędzasz czas od lat. Tak, tak, wiem, nigdy nie byłem na lanach, nie wiem jak tam jest, tam jest taka kurewsko wielka zajebista więź, która czyni wszystkich przyjaciółmi - jeśli ktoś tak uważa, to chyba nie wie co to przyjaźń.
Widzisz, ty też nic o mnie nie wiesz, ale zdanie już sobie wyrobiłeś.
Jakub miał racje mówiąc, że ta scena jest inna niż wszystkie Smile

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 27 października 2010, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa mialem nic nie pisać ale nie wytrzymam
Słowik napisał:

są ludzie i są parapety... niesety taki już jest ten świat...


może warto by się zastanowic kto tu jest parapetem? bo ja na ten przyklad nie znam cie w ogole a z kolejnych zakladanych przez Ciebie tematow wnioskuje ze jest z Ciebie kompletna sierota. "nie zdalem co robić", "ucieklem co robić", "nie mogę isc na impreze co robić". czlowieku ogaru trochę, zachowujesz się jak debil, i tak jak skt powiedzial skoro szukasz przyjaciol w necie (wiem wiem lany i te de i te pe) a nie masz przyjaciol ktorzy sa w stanie realnie ci pomoc w swojej okolicy no to pozdro. idz ty się ogarnij i zastanow się czasem co ty pierdolisz.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 października 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w skrócie...
był kiedyś temat założony bodajże przez Martę... co ma kupić facetowi na gwiazdkę... pomyślmy dlaczego zadała to pytanie tutaj??? A no dlatego że jest tu w pizdu facetów którzy wiedzą co chłop lubi mimo że każdy jest inny i w jakiś tam sposób niepowtarzalny... ja podchodzę do tego w ten sam sposób... uwierz że znajomych ( nie wiem jak można mieć wielu przyjaciół )
mam bardzo dużo i pytałem się ich o zdanie.... do tego napisałem tutaj żeby tych opcji było jeszcze więcej... jest tu dużo osób, które mogą wiedzieć coś więcej czy też mieć większą wenę niż moi znajomi... chodziło mi właśnie o to by ilość propozycji z których mógłbym skorzystać była jak największa...
tymczasem myślę że nie ma co się rozczulać... co do lanów to się nie wypowiadam.... bo widzę że piszą o tym osoby które na lanach nie były... więc że tak powiem g*wno wiecie.... kto był ten wie jak jest na lanach...
jakie tam są rozmowy i jak siebie nawzajem traktują ludzie... tymczasem to co chciałem już dostałem czyli kilka propozycji które poszerzyły zakres możliwości i na tym kończę tę rozmowę... pozdrawiam...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 27 października 2010, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

słowik, masz mocno starty już przycisk od "kropki"?
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 października 2010, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
słowik, masz mocno starty już przycisk od "kropki"?


w ogóle ;p ale wiem wiem... nie wiem czemu tak pisze... ale jakoś tak mi samo wychodzi ;p

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?