Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Padzioch Kilka pytań
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marvy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 1


PostWysłany: 16 września 2010, 16:02    Temat postu: Padzioch Kilka pytań Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich. Kupiłem sobie ostatnio na allegro Pada Logi Rumblepad 2 jednak nie wiem jak najlepiej go używać. Mam kilka pytań.

1. W Tm lepiej grać na D-padzie(strzalkach) czy Analagu(gałce) jeśli wczesniej gralem na klawie?
2. Jak ustawic reszte klawiszy aby było najwygodniej i najlepiej?

proszę o odpowiedz , ew. jakieś wskazówki jak uczyc się grać na padzie.

Z gory dziekuje i pozdrawiam. Marvy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 września 2010, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli kupujesz pada to głupotą jest raczej grać tam na strzałkach Wink Oczywiście że się gra na analogu. Co do 2 pytania, to już wedle swoich upodobań, zobacz jak Ci najlepiej będzie trzymać gaz i hamulec i tak sobie ustaw. Ja w swoim (od xbox'a 360), gaz i hamulec mam ustawione na przyciskach tylnych górnych (LB i RB), wycofanie z trasy mam "A" a powrót na trase mam "B" Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?