Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nie działają niektóre funkcje Trackmanii United :(
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artilo7
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 7



PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 21:43    Temat postu: Nie działają niektóre funkcje Trackmanii United :( Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich,mam problem z niektórymi funkcjami Trackmania united np.mediatrackerem edytorem tras,problem wygląda następująco:media tracker:rejstruję ducha media trackera zapisuję powtórkę daje np.intro pisze znowu 'zarejstruj ducha media trackera',z edytorem tras wygląda następująco:zapisuję trasę pisze że trasa została zapisana wychodzę z edytora tras i traski nie ma Sad ,przy włączeniu gry wygląda następująco:klikam TmUnitedForever.exe i ciągle pisze :'zarejstruj swój klucz gracza w programie startowym gry" wpisuję go i dalej to samo Sad dopiero gdy dam test wydajności gra się włancza gdy test się skończy dopiero da się włonczyć grę Very Happy kolejny (4) problem na początku zawsze gdy jest wybierz profil mojego profilu nie ma Sad i muszę od nowa login i hasło wpisywać!,kolejny (5) problem nie mogę wysyłać wiadomości do innych graczy z united pisze znowu:wysłane 0" to mnie już do nerwicy doprowadza podpowiem że muj system operacyjny to windows vista home premium 32bit spróbuje jeszcze odpalić na linuksie ubuntu 10 kidyś grałem chodziło bez problemowo na viście i ubuntu czy reinstalka gry pomoże?!?!. Proszę pilnie o pomoc,z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze by było gdybyś zrobił reinstal, ale mi to czymś innym śmierdzi...
Masz oryginał? Sprawdziłeś antywirem, czy twój komp nie jest za bardzo zarażony malware'em?
I... następnym razem pisz wyraźniej i porządniej gramatycznie. Miałem wrażenie, że do połowy twojego postu nie dam rady więcej czytać Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=VND=
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 152
Skąd: ポーランド

PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak mówi Corvetter, pewnie Ci się jakieś paskudne żyjątko zalęgło Wink

Tak dla pewności sprawdź czy katalog:
C:\users\nazwa_konta\documents\Trackmania
nie jest przypadkiem tylko do odczytu lub ukryty.

_________________
TrackInfo - edytor tras

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
artilo7
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 7



PostWysłany: 17 sierpnia 2010, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Narazie problem znikną Razz już z włączeniem i kluczem gracza też Smile .

Ostatnio zmieniony przez artilo7 dnia 21 sierpnia 2010, 10:24, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaktus913
Jeździ konno


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 16
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 sierpnia 2010, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przy logowaniu się do gry zaznacz opcję zapamiętaj mnie Smile Powinno być dobrze Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?