Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytania przed zakupem gry
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ GigaBytE
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: 100lica

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 15:35    Temat postu: Pytania przed zakupem gry Odpowiedz z cytatem  

Mam kilka pytań na które chciałbym otrzymać odpowiedź przed jej instalacją:

1. Czy będę mógł przenieść moje konto z TrackMania Nations ForEver i jak to zrobić?

2. Co daje mi TrackMania United ForEver?

3. Czy jak zformatuję komputer a potem będę chciał zainstalować grę to czy klucz będzie działał i czy moje konto też będzie działać?

Liczę na dość dokładne odpowiedzi gdyż z tą grą nie mam zbyt dużo doczynienia mimo że mam gdzieś na 370000. miejscu to nie wiem jak obsłużyć się z United. Oops

_________________
[center][IMG]http://s06.flagcounter.com/count/XVk/bg=FFFFFF/txt=000000/border=CCCCCC/columns=5/maxflags=35/viewers=0/labels=0/[/IMG][/[/center]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1:

Włączasz tmnf, profil zaaktualizuj do united, wpiusujesz cd-key z opakowania.

2. Nowe środowiska (rally,island,coast,desert i inne), Miedziaki (Trackmaniowskie pieniadze), yyy Mania link (takie coś ala STRONA WWW tyle że w trackmani,) możesz tak dawać swoje prace w mania linku i sprzedawać je za miedziaki, kupować od iinnych prace, (oczywiście chodzi mi o skiny, mapy). i tym podobne

3.

Instalujesz trackmanie united forever, najlepiej instalke nagrać na plytke jak będziesz mial format calego dysku, instalujesz instalke

i wystarczy że zalogujesz się na koncie któremu przypisales cd key

(cd-keya masz na koncie np. faza_pl to nie logujesz się w trackmani united na zmaza_pl tylko na faza_pl aby mieć konto united, mysle ze nie jesteś ulomnny i wiesz o co chodzi, bo niektorym trzeba tlumaczyc 5 godzin ze 1 cd-key na 1 konto...)


pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. TAK, poprostu w United wpisujesz swoj login i hasło z Forever i konto samo się zmieni na united jak podasz klucz.
2. będziesz dostawał "trackmaniową" kase, ludzie będą widzieli twoj skin i otrzymaz do jazdy parę nowych srodowisk.
3. Tak wystarczy ze podasz Login i hasło.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DJ GigaBytE
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: 100lica

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozumiem że update konta można zrobić w Profil > Zarejestruj płatny klucz.

EDIT: I że klucz jest wielokrotnego użytku DO INSTALACJI.
EDIT2: Czytałem parę tematów i teraz nie wiem. Chcę kupić TMUF i czy to jest dodatek do TMU który szuka swej podstawy, którą jest TMU czy też jest to TMU + dodatek ForEver bo już zgłupiałem od czytania niektórych.

_________________
[center][IMG]http://s06.flagcounter.com/count/XVk/bg=FFFFFF/txt=000000/border=CCCCCC/columns=5/maxflags=35/viewers=0/labels=0/[/IMG][/[/center]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TMUF to też i cała gra. TMU to się kupiło, kiedy jeszcze nie było Trackmanii Forever (Nations i United). Jeszcze gdzieś tą wersję można znaleźć w sklepach czy w Allegro, z czego później trzeba ściągnąć darmowy patch ze strony trackmania.com, żeby to był TMUF Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DJ GigaBytE
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: 100lica

PostWysłany: 09 sierpnia 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK. Wielkie THX za odpowiedzi. Wyjaśniły mi one ,,całą problematykę" Very Happy . Pozdro.
_________________
[center][IMG]http://s06.flagcounter.com/count/XVk/bg=FFFFFF/txt=000000/border=CCCCCC/columns=5/maxflags=35/viewers=0/labels=0/[/IMG][/[/center]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?