Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytanie do wszystkich szanujących się graczy !!!!!!!!
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MR.Kraksa
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 2


PostWysłany: 29 lipca 2010, 16:34    Temat postu: Pytanie do wszystkich szanujących się graczy !!!!!!!! Odpowiedz z cytatem  

Mam pytanie do wszystkich SZANUJĄCYCH się graczy: Zaprojektowałem mapę i nie mam pojęcia jak ustawić zmianę kamery (z 1/2 na 3) na pętlach i innych przeszkodach. Jak to zrobićCo? Denerwuje mnie ręczne zmienianie kamery więc proszę o szybką pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 29 lipca 2010, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MediaTracker.

w edytorze masz po lewej u dołu taką jakby kamerę. klikasz to, a potem -> nagraj ducha MediaTrackera. jak już nagrasz klikasz w grze czy jakoś tak, środkowy przycisk z listy i wchodzisz tam.

a w ogóle, co ja się będę rozpisywał... http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=860

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 29 lipca 2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Denaturat ci szkodzi. Jakim chujem masz tutaj jakikolwiek związek z szanującymi się graczami? I nie rozumiem w ogóle po ch** dodałeś to "szanującymi", jesteś debilem?
Aha, no i trochę za dużo wykrzykników.
Pozdrawiam, Łukasz.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 29 lipca 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt, fail, nie za dużo wykrzykników bo ich tam nie ma. za dużo znaków zapytania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 29 lipca 2010, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zarzucę małym poza tematycznym zdaniem ŻE. Starzy lubią temperować nowicjuszy za ich banalne jak dla nas pytania, to się utwierdziło w przekonaniu nowych więc tutaj przykład wprowadził nieco poruszenia, jakby ogłoszenie że nowy nie zawsze znaczy gówniarz. Ja przynajmniej tak to rozumię...
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 29 lipca 2010, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*K3YC@M* napisał:
skt, fail, nie za dużo wykrzykników bo ich tam nie ma. za dużo znaków zapytania.


Key, fail. Spójrz w nazwę topicu Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 29 lipca 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Altus może niezbyt grzeczne ale skutecznie uczy Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 29 lipca 2010, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja to wiem, ty to wiesz, oni to wiedzą. Ale ten nowy na forum nie zasłużył żeby go z miejsca jechać. Pewnie że przesadził, ale przynajmniej nie zadał pytania typu "Czy ma ktoś klucz do TMUF?" albo "Czemu inni nie widzą mojego skina?". Zadał konkret pytanie...tylko z tytułem tematu trochę pobudził zanadto.
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 lipca 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie gośc rozbawił, chciałem mu pomóc, ale miałem dylemat z tym czy jestem "szanującym się graczem" ... ;P
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 lipca 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mordka, nie jesteś szanującym się graczem, nie! Ja też nie, chyba? Nie wiem... w sumie... co mi tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?