Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 06 czerwca 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem wiem Scooter Fox, ale nigdy nie wiadomo. To trzeba być naprawdę niewiarygodnie słabym, nieudolnym trenerem, żeby zmarnować taki potencjał. Myślę, że jednak Maradona aż taki słaby nie jest.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13 lipca 2010, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mundial się zakończył,więc wracamy do piłki klubowej, tam zaczyna się coś dziać a konkretnie Lech Poznań,rozpoczął,batalię o LM.Dziś pokonał Inter Baku 1-0,po golu Artura Wichniarka,przed meczem u siebie Kolejorz jest w bardzo dobrej sytuacji,i ma spore szanse na awans do 3 rundy eliminacji LM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 lipca 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cezar nie ten temat - "Wielka pilka" nie dotyczy polskich zespolow.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 13 lipca 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

J.Cezar napisał:
Mundial się zakończył,więc wracamy do piłki klubowej, tam zaczyna się coś dziać a konkretnie Lech Poznań,rozpoczął,batalię o LM.Dziś pokonał Inter Baku 1-0,po golu Artura Wichniarka,przed meczem u siebie Kolejorz jest w bardzo dobrej sytuacji,i ma spore szanse na awans do 3 rundy eliminacji LM.



To że są w dobrej sytuacji to nie znaczy że są w dobrej dyspozycji. To był inny Lech od tego z UEFA w ich wykonaniu, za odpowiednią grę byli odpowiedzialni Peszko, Stilić i Kriwiec. Brak Lewego był wyraźny. To na razie początek dla Wichniarka w KKS ale to co widziałem w ogóle mnie nie przekonało. Ten gośc wie gdzie się znaleść i kiedy przewrócić ale to było wyraźnie widać że on czeka na wypracowane akcje, a przy tej bramce miał trochę szczęścia bo obrona dała ciała po całości.

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 13 lipca 2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

żenujący skok poziomowy między MŚ czy nawet Premier League w porównaniu do tego co mielismy 'przyjemność' dzisiaj oglądać... co to k**wa w ogole ma być? Oni chcą grać w Lidze Mistrzów? Chyba jak sobie swoją zrobią... zero płynności gry, zero celnych i dobrych otwierających podań, zero indywidualności, widziałem tylko 22 zmęczonych facetów którym się nic nie chce, nawet dupy ruszyc zeby pobiegac... mam wrażenie że moja ekipa z Orlika by im wjebała
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 13 lipca 2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Liczyłem, że jak lech zgarnie forsę za lewego to ściągnie jakieś godne zastępstwo do ataku. Z całym szacunkiem do Wichniarka ale to chyba za mała armata na późniejsze fazy eliminacji. Mam nadzieję, że uda im się kupić Tshibambę z Arki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 lipca 2010, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Więc,dziś mieliśmy 2 mecze z polskimi drużynami.Ruch Chorzów,pojechał na Maltę zmierzyć się z tamtejszym FC Valetta.Remis 1-1 jest dosyć niepokojący.ale jest jeszcze rewanż.Tymczasem Wisła Kraków pokonał FC Szawle(czy jak to się tam pisze)2-0 po golach braci Brożków.Rewanż z Litewską drużyną wydaje się formalnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 15 lipca 2010, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://ms2010.interia.pl/ms2010/news/w-reprezentacji-niemiec-gra-banda-gejow,1506884

pierdolłem jak to zobaczylem xDDDDDDDDDDDD

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 15 lipca 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem z Gdańska ale kibicuje bardziej Wiśle, nie pytajcie czemu. Wiślacy grali tak jakby to robili za karę. Przy większym skupieniu podczas trwania drugiej połowy dopatrzyłem się 2-3 czystych akcji Brożka i w pizdu trafił w bok. No krew zalewa. Albo Boguski w akcji 1v1 nie potrafił przelobować. Jeśli nie był pewien to mógł z powrotem podać piłkę do Brożka który miał większą szansę na bramkę( choć wtedy sobie pomyślałem " a ch** go wie czy by strzelił"). Za Małeckiego wszedł Żurawski (w Małeckim pokładam nadzieje, ale ta pozycja na skrzydle nie służy mu, jeszcze się gość uruchomi) Żuraw wszedł to trochę powiało czasami kiedy jeszcze Wisła wiodła niekwestionowany prym w lidze (niestety tylko w lidze), podanie ze skrzydła Piotra Brożka powinno się zakończyć golem, no ale cóż, lipton. Potem jeszcze mały rajd wyprowadził ale nica nie wyszło. Po bramce która powinna paść dużo wcześniej odblokowali się i za chwilę wpadła druga. Widać oni potrafią grać jak bramka na korzyść wpadnie, a do tej pory sami nie wiedzą co z piłką zrobić. Na pewno było więcej okazji do strzelenia, ale co można tu jeszcze poradzić...Kasperczak ma dużo pracy z nimi i mam tą cichą nadzieję że odbudują dawną, wielką Wisłę :?
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 16 lipca 2010, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potencjalni rywale Ruchu w 3 rundzie :

- Sporting Clube de Portugal (Portugalia)
- FK Austria Wiedeń (Austria) / NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) (I mecz 2-2)
- FK Crvena zvezda Belgrad (Serbia)
- KRC Genk (Belgia)
- Hibernian FC (Szkocja


Modle się o wyjazd do Wiednia ! Smile

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pszczola_pl
Jeździ konno


Dołączył: 23 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 74



PostWysłany: 16 lipca 2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a tam.
Lech i tak szans nie ma.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 lipca 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szansa zawsze jest. Gdziekolwiek i kiedykolwiek. Lech po prostu nie jest na poziomie zachodnich drużyn. Zresztą tak jak inne polskie zespoły. Lech nie zagra w fazie grupowej LM, musiałby się zdarzyć cud (oczywiście jakichś tam szans im nie odbieram).
Sądzę, że jedynie w LE do fazy grupowej dotrą 2 polskie zespoły, a jak sobie tam będą radzić, to już wszystko zależy od piłkarzy. Chciałbym, aby było jak najwięcej polskich zespołów, ale patrząc na wyniki Ruchu Chorzów, czy grę Wisły to mam co do tego pewne wątpliwości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16 lipca 2010, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Memorial

Wyjazd do Belgradu mógłby się okazać jeszcze ciekawszy :wink: Tak czy siak to losowanie będzie tylko dla kibiców Ruchu, sportowo nie macie szans z żadnym zespołem ( i na dodatek Valletta jeszcze nie pokonana )

Nieźle trafił Lech , właściwie tylko Litex mógłby być dla nich wygodniejszym rywalem. Najistotniejsze jest to ,że w Czechach wystartowała już liga, tak więc do meczu z Lechem przystąpią jeszcze do 2 spotkań ligowych.

Mam nadzieję ,że Wisła nie trafi na Maccabi, reszta mi wisi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 16 lipca 2010, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ruch trafił na Austrię/ siroki brieg czyli chyba najlepiej jak mógł, a imo lech najgorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 16 lipca 2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Memorial napisał:
Potencjalni rywale Ruchu w 3 rundzie :

- Sporting Clube de Portugal (Portugalia)
- FK Austria Wiedeń (Austria) / NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) (I mecz 2-2)
- FK Crvena zvezda Belgrad (Serbia)
- KRC Genk (Belgia)
- Hibernian FC (Szkocja

Modle się o wyjazd do Wiednia ! Smile


I wymodliłeś ;p Pozostaje pokonać Vallette. Oby teraz Jaga nie trafiła na Galatasaray (najlepiej chyba Motherwell albo Lewskiego Sofia).
Wisła jak dobrze widziałem trafiła na Portadown/Qarabag.
EDIT: Aris Saloniki, się nie spodziewałem szczerze mówiąc.


Ostatnio zmieniony przez «RH» Mtik333 dnia 16 lipca 2010, 12:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 16 lipca 2010, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aris też nie lepszy dla jagielloni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 16 lipca 2010, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tableta napisał:
Memorial
Nieźle trafił Lech , właściwie tylko Litex mógłby być dla nich wygodniejszym rywalem. Najistotniejsze jest to ,że w Czechach wystartowała już liga, tak więc do meczu z Lechem przystąpią jeszcze do 2 spotkań ligowych.

Mam nadzieję ,że Wisła nie trafi na Maccabi, reszta mi wisi.


To znaczy że sparta będzie grać z marszu, wchodzą w pewien cykl do którego nasi jeszcze nie weszli, a Wisła wszystko jedno, jak chcieli grać to niech grają z najlepszymi. Tak jak Smuda sprecyzował że trzeba dostać po ryju żeby się podnieść

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 16 lipca 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

będzie rofl, jak maltańczycy w rewanżu wygrają z ruchem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 lipca 2010, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wisła trafi na zespół Azerski, choć lepiej by było aby na zespół irlandzki, który byłby łatwiejszym rywalem. Ruch Chorzów trafił najlepiej jak tylko mógł podczas losowania... Co do Jagielloni to dobrze jej szło w sparingach, więc może tutaj będzie niespodzianka, choć faktycznie gorzej jakby trafili na turecki zespół.
Co do Lecha to chyba skończy się sen o LM na 3 rundzie, ale jakieś tam szanse mają. Się okaże. W każdym bądź razie najłatwiej ma Wisła.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 16 lipca 2010, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

=HornET= napisał:
Aris też nie lepszy dla Jagielloni.


Mogło być gorzej (czyli Galatasaray, chociaż z chęcią bym do Stambułu pojechał) ale mogło być lepiej (Motherwell, APOEL też chyba nie jest jakimś mocnym zespołem.
Ogólnie w Białymstoku musi być 1:0 (może 2:0 Laughing ) dla Jagi i w Grecji postawić autobus.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 22 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?