Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wybory II Tura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Bronislaw Komorowski
31%
 31%  [ 22 ]
Jaroslaw Kaczynski
27%
 27%  [ 19 ]
Nie będę glosowac mimo iz mam do tego prawo
11%
 11%  [ 8 ]
Nie będę glosowac bo nie jestem pelnoletni
30%
 30%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 70

Autor Wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 15 lipca 2010, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*K3YC@M* napisał:
*bezmózgami.


nerwy:<

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 15 lipca 2010, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:

ludzie naprawdę tak jesteście zaslepieni tym ze kaczorex rozpierdolil się samolocikiem ze nagle jest to człowiek bez skazy? jeśli tak to nie mamy o czym rozmawiac - z bezmózgami się nie zadaje:X

a gdzie ktoś coś takiego pisze, ogarnij się koleś

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 15 lipca 2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tu w obronie kiciaka po dlugim czasie przybywam, ale nie bronie po, bo mi podpadli ustawa hazardowa ;p

Co do gospodarki, to pis trafil na idealna koniunkture, zdecydowany wzrost gospodarczy nastepujacy niedlugo po wejsciu do UE, i jest super. Sek w tym, ze statystyka jest taka wredna, iz mozna przedstawic każde dane uwypuklajac to, co chce się uwypuklic. To ze nastepcy maja problem, nie musi wcale znaczyc, ze zle rzadza.

A jako ciekawostke powiem wam coś ze studiow polaczonego z podpowiedziami przedmaturalnymi z polonistka, oto one:

Masz 3 pytania na prezentacji - jedno ktore umiesz super, jedno ktore umiesz tak sobie, i jedno którego nie potrafisz. Jak zrobić, aby dostac lepsza ocene?
Powiedz najpierw pytanie ktore umiesz perfekcyjnie, komisja pomysli, ze ma do czynienia z kims madrym/nauczonym.
Nastepnie powiedz, ze nie znasz odpowiedzi na drugie pytanie. Komisja się podlamie, ale dalej masz ostatnia szanse.
która wykorzystasz pytaniem trzecim, coś powiesz, czegoś nie, i komisja pomysli, ze jednak coś potrafisz, ze było super, a pozniej potrafiles się podniesc z fatalnej sytuacji - ZDANE.

A jak to jest z gospodarka?

Niestety dokladnej nazwy tego zjawiska już nie pamietam, ale chodzilo w nim o cyklicznosc gospodarki. były cykle dlugookresowe, a także krotkookresowe. A krotkookresowy cykl był zwiazany z ... wyborami

Mianowicie, na przestrzeni od wyborow do wyborow, gospodarka przechodzi taka droge - od rozkwitu poprzed spadek, zalamanie i na koncu wzrost. sinusoida.

To taki wyklad dla osob, ktore przedstawiaja suche liczby, już dosc dawno to wszystko mialem, ale jeszcze pamietam, zmienilo to trochę moje spojrzenie.


A co do obnizania podatkow, to imo przy rosnacej inflacji nie powinno się dazyc do ich obnizki, bo po boomie wiadomo, ze nastapi zalamanie, ktore wypierdoli taka dziure budzetowa, ze nie da się jej zalatac. pi***olę taki populizm od idiotow, co z tego, ze może żyje się dzięki temu minimalnie lepiej, jak w dlugim okresie panstwo przez to wolniej się będzie rozwijac...



lipa, ze po tak dlugim czasie bez kompa musze zaczac się wypowiadac w temacie o polityce, ale az mnie w oczy zakulo...

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 15 lipca 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a i ktos tam napisal ze marcinkiewicz przeszedl do PO. ty chyba naprawdę nie myslisz. ciekawe kiedy? po tym jak przestal być premierem? nie bo startowal na prezydenta warszawy Z RAMIENIA PIS. przegral i wycofal się z politiki, polecial do Anglii zdradzac zone.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 lipca 2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
a co do porownania kwasniewskiego i kaczorexa to zobacz jaka prezencje mial kwasniewski(po za tym ferelnym upiciem się) a jaka kaczor. dlaczego z kaczora się ludzie smieli? może dlatego ze w czasie przemowien do narodu ludzie ukladali mu rece na stole, a i tak wygladal jak idiota? dlaczego swiat się smial z tego jakiego mamy prezedenta? bo wygladal jak debil? porownaj sobie jak wyuglada kwasniewski a jak kaczor.


Widzę, że dyskutujemy bardzo wyrafinowanymi argumentami. Czytam i płacze, że niektórzy ludzie głosują na osoby które...są przystojniejsze... Faktycznie to duży atut aby w polityce być przystojnym, proponuje w wyborach samorządowych zrobić konkurs na miss i mistera danego miasta wtedy będziemy miec prawdziwą godną reprezentacje nie prawdaż? No bo po co komu kompetencyjny człowiek na stanowisku prezydenta skoro może być on tylko ładny ? A no i najważniejsze, żeby miał żone, no bo kto to widział prezydenta bez żony. Przecież zony mają tak duży wpływ w
wizyty zagraniczne prawda? A ten kto nie ma żony w świecie jest poprostu nieudacznikiem, o!
A co tam z Kwaśniewskim, że spił się nie raz a kilkukrotnie, a co tam, że był tak nawalony że prawie się przewrócił na grobach w Charkowie, co z tego, że jak najebał się z Gorbaczowem to wsiadał do bagażnika. Przecież to choroba filipińska, i alkoholizm prezydenta nikomu nie przeszkadza prawda? A no w sumie rpzeszkadza, jeżeli tym prezydentem jest Kaczyński który ani razu nie był w stanie wskazującym.

Faktycznie ten elektorat PiSu to bezmózgi jest, podaje jakieś śmieszne liczby wyciągniete z palca, daje porównania działań i aktywnośći prezydentów RP. Natomiast z drugiej strony słyszę, że Kaczor to kaczor on jest brzydki i śmieszne, że w smoleńsku rozpierdoliło się 95 czołowych polityków i urzędników państwowych, naprawdę przepraszam za moje bezmózgie wypowiedzi...


P.S i powracając jeszcze do CBA, czy to przypadkiem nie oni wykryli aferę hazardową i krzesełkową, czy to przypadkiem oni nie wykrywali afer w własnym rządzie ?! Ale no tak skoro pis powołał CBA, i ów cba ścigało nawet własnych powołujących to nie zmienia znaczenia prawda? To nadal ohydna służba na zlecenia PiSu, jednak WSI to już jest cacy...

P.S 2 Już mówiłem nie nalezę do elektoratu PiSu. Jednak wpisy z "rozpierdoleniem się kaczorexa" są po prostu nie smaczne. Widać, że dla Ciebie to coś normalnego skoro używasz takiego języka.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 15 lipca 2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Cytat:
a co do porownania kwasniewskiego i kaczorexa to zobacz jaka prezencje mial kwasniewski(po za tym ferelnym upiciem się) a jaka kaczor. dlaczego z kaczora się ludzie smieli? może dlatego ze w czasie przemowien do narodu ludzie ukladali mu rece na stole, a i tak wygladal jak idiota? dlaczego swiat się smial z tego jakiego mamy prezedenta? bo wygladal jak debil? porownaj sobie jak wyuglada kwasniewski a jak kaczor.


Widzę, że dyskutujemy bardzo wyrafinowanymi argumentami. Czytam i płacze, że niektórzy ludzie głosują na osoby które...są przystojniejsze... Faktycznie to duży atut aby w polityce być przystojnym, proponuje w wyborach samorządowych zrobić konkurs na miss i mistera danego miasta wtedy będziemy miec prawdziwą godną reprezentacje nie prawdaż? No bo po co komu kompetencyjny człowiek na stanowisku prezydenta skoro może być on tylko ładny ? A no i najważniejsze, żeby miał żone, no bo kto to widział prezydenta bez żony. Przecież zony mają tak duży wpływ w
wizyty zagraniczne prawda? A ten kto nie ma żony w świecie jest poprostu nieudacznikiem, o!
A co tam z Kwaśniewskim, że spił się nie raz a kilkukrotnie, a co tam, że był tak nawalony że prawie się przewrócił na grobach w Charkowie, co z tego, że jak najebał się z Gorbaczowem to wsiadał do bagażnika. Przecież to choroba filipińska, i alkoholizm prezydenta nikomu nie przeszkadza prawda? A no w sumie rpzeszkadza, jeżeli tym prezydentem jest Kaczyński który ani razu nie był w stanie wskazującym.

Faktycznie ten elektorat PiSu to bezmózgi jest, podaje jakieś śmieszne liczby wyciągniete z palca, daje porównania działań i aktywnośći prezydentów RP. Natomiast z drugiej strony słyszę, że Kaczor to kaczor on jest brzydki i śmieszne, że w smoleńsku rozpierdoliło się 95 czołowych polityków i urzędników państwowych, naprawdę przepraszam za moje bezmózgie wypowiedzi...


P.S i powracając jeszcze do CBA, czy to przypadkiem nie oni wykryli aferę hazardową i krzesełkową, czy to przypadkiem oni nie wykrywali afer w własnym rządzie ?! Ale no tak skoro pis powołał CBA, i ów cba ścigało nawet własnych powołujących to nie zmienia znaczenia prawda? To nadal ohydna służba na zlecenia PiSu, jednak WSI to już jest cacy...

P.S 2 Już mówiłem nie nalezę do elektoratu PiSu. Jednak wpisy z "rozpierdoleniem się kaczorexa" są po prostu nie smaczne. Widać, że dla Ciebie to coś normalnego skoro używasz takiego języka.


ktos tam gdzies wczesniej pisal kompetencje prezydenta. prezydent po za podpisywaniem i vetowaniem ustaw praktycznie nie ma nic do gadania. ale w wizytach zagranicznych i w pokazywaniu się publicznie musi się jakos prezentowac nie? i nie chodzi tu o ryj itd tylko o to jak się zachowuje. kaczor wygladal na takiego który bez podpowiedzi innych nie wiedzialby co ze soba zrobić. Kwasniewski ma klase wrodzona i umie się zachowac. niestety kaczor nie. cba scigalo wlasnych ludzi...czyli ministrow z samoobrony i lpr. ja nie naleze do elektoratu PO, ale mam odruch wymiotny jak slucham i patrze na kaczora i jego otoczenie. pzdr

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 lipca 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kaczor, kaczor, kaczor ...
Dlaczego w Polsce ostatnio przyjęło się, że prezydent ma g*wno do gadania?

posiada inicjatywę ustawodawczą - czyli jeden człowiek może to co większość bezwzględna w sejmie.

posiada prawo weta zawieszającego w stosunku do projektów ustaw
podpisuje ustawy
- Jak by się uparł, to może blokować WSZYSTKIE ustawy.


powołuje sędziów
powołuje Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego
powołuje Prezesa i Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego
powołuje Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego
- Posiada w swoich rękach nie
tylko władze wykonawczą( a nie k**wa reprezentatywną) ale także w jakimś stopniu władze sądownicza.


ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe
mianuje i odwołuje ambasadorów Polski
- Dopóki nie przyjęliśmy traktatu lizbońskiego, ta kompetencja była bardzo ważna, ponieważ to prezydent decydował jakie umowy chcemy mieć w państwie a teraz mamy g*wno do gadania.

jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnych
mianuje szefa Sztabu Generalnego oraz dowódców Sił Zbrojnych
na czas wojny mianuje Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych
nadaje stopnie wojskowe
w razie zagrożenia państwa zarządza powszechną bądź częściową mobilizację oraz użycie sił zbrojnych do obrony kraju
- Czyli tak samo jak w przypadku sądów, ma duży wpływ na wojsko polskie.

Ale dla Ciebie to tylko jakieś marginalne uprawnienia prawda?
Nadal idziesz w zaparte i twierdzisz, że prezydent musi być przystojny. Czy nie jest to raczej rzeczą drugo a może nawet trzecio rzędną. Czy naprawdę nie uważasz, że jest to kuriozalne stwierdzenie?
Twierdzisz, że "kaczor" wyglądał na takiego który bez podpowiedzi innych nie wiedział by co ze sobą zrobić. I tu wychodzi twoja nie znajomość polityki, w której tak zażarcie się wypowiadasz. Gdybyś troszeczkę pośledził media (nie tylko "te zaprzyjaxnione" ) i poczytał gazety, wiedział byś, że Kaczyńscy mieli bardzo ale to bardzo silną pozycje w parti, a co za tym idzie w rządzie. Nie wiem skąd w ogóle takie twierdzenie, że nie wiedział co ze sobą zrobić. Ponieważ ten człowiek (Lechu) wiedział dokładnie co ma robić, ponieważ miał bardzo określone cele z którymi bardzo mocno się identyfikował, co z reszta było nagłaśniane przez media jako coś złego (sic!).

Uważasz, że upijanie się prezydenta na wizytach zagranicznych jest wrodzoną klasą. Uważasz, że świat patrzy przychylnie jak głowa jakiegoś państwa po raz enty upija się w sztok i występuje publicznie? Uważasz, że nawalony prezydent na cmentarzu w rocznice tragedii to "umiejętność zachowania się?" NIe neguje Kwaśniewskiego za całokształt, ponieważ swoją prezydenture sprawował jako tako dobrze. A swoją prezydenturę sprowadzał raczej do roli reprezentatywnej coś na kształt Niemiec czy Angli (choć tam jest inny ustrój polityczny niż w Polsce). Jednak takie zachowania jakie wymieniłem były karygodne i nie świadczyły o wrodzonej klasie i umiejętności zachowywania się.


A i jeszcze jedna a w sumie dwie ważne rzeczy.

1. Nie mówmy o Lechu, bo on już nie żyje i rozmowa tyczy się Jarka, więc nie można porównywać skoro Lechu zrobił tak to Jarek zrobi identycznie. Owszem kontunuje politykę brata ponieważ, mieli takie same poglądy!

2.Prosił bym troszke o większy szacunek do głowy państwa. To że nie podobało się komuś jego rządzenie nie oznacza że trzeba mówić na niego kaczor, kurdupel. Nie używajcie języka Niesiołowskiego czy Palikota.
Niestety nie podoba mi się, że Bronek wygrał, jednak nie wyrażam się o nim jako o "grubasie z wąsami".

Cytat:
Podam to co moim zdaniem napisał by Abszt: "Piszecie ogólnikami, gdzie argumenty?"
No i miałby racje, przestańcie rzucać mięsem, bo zamknę temat i przy okazji dam parę warnów.


I też proponuje argumenty, a nie ogólniki. Jeżeli twierdzisz, że Lechu nie wiedział co ze sobą zrobić w wizytach zagranicznych mógłbyś podać przykład takiej wizyty. Jeżeli piszesz, że Kwaśniewski ma klasę i umie się zachować, też bym prosił o argument do tego a nie stwierdzenie.


http://fakty.interia.pl/prasa/gazeta_polska/news/polowanie-na-kaczynskich,732092,3407

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 15 lipca 2010, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

etykieta - mowi ci to coś? ten argument wystarczy.

(Dodano 15 lipca 2010, 13:56)
a w ogole to koncze z wchodzeniem na ten temat. wkurwiam się tylko i tak nic z tego nie ma, ja was nie przekonam ze kaczory to pojeby a wy mnie ze nie wiec konczmy temat i chocmy pocisnac Szwedow w TM'a ;]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 lipca 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie kaczory a Kaczyński jeden. Argument, że pojeby bo tak bardzo sensowny Smile A od TM wole iść pograć sobie w Madden NFL Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 16 lipca 2010, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
ponieważ,


Po "ponieważ" nie ma przecinka.

CreativePL napisał:
Nie używajcie języka Niesiołowskiego czy Palikota


A jeśli identyfikuję się z Niesiołowskim czy Palikotem, to też mi zabronisz używać ich języka? Każdy używa języka jakiego chce, tyle, że to jaki wybierze świadczy o jego podejściu do sprawy, czy też wychowaniu wyniesionego z domu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 16 lipca 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
etykieta - mowi ci to coś? ten argument wystarczy.

(Dodano 15 lipca 2010, 13:56)
a w ogole to koncze z wchodzeniem na ten temat. wkurwiam się tylko i tak nic z tego nie ma, ja was nie przekonam ze kaczory to pojeby a wy mnie ze nie wiec konczmy temat i chocmy pocisnac Szwedow w TM'a ;]

No taaaa, Ty się wkurwiasz?! Jak nazywasz wszystkich, którzy nie są po stronie Komorowskiego "debilami" i "kretynami", to kto się bardziej wkurwia? Poza tym zapewne połowa osób, które się tu wypowiadały i pisały, że Komorowski jest zły i niedobry, jest w Twoim mniemaniu zwolennikami Kaczyńskiego. To, że ktoś nie jest zwolennikiem Twojego ukochanego i w ogóle zajebistego Komorowskiego, nie znaczy, że lubi Kaczyńskiego.

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lipca 2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
a wlasniew tak apropo to w 1 turze glosowalem na napieralskiego wiec jakims super fanem komora nie jestem, poprostu nienawidze mordy kaczora


taaaa, panie anteq czytanie ze zrozumieniem nie boli.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 16 lipca 2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noo teraz będziesz się bronił jak tylko będziesz mógł, ale to, że nienawidzisz mordy Kaczyńskiego, nie oznacza, że każdy popierający go jest debilem.
I nie pindol kurka o czytaniu ze zrozumieniem, bo kurka nie czytam całego tematu, tylko ostatnie posty od czasu do czasu. I myślisz, że taką "ironią" się przejmę? Taki na forum jesteś mega zajebiaszczy Wyjdź na ulicę i zacznij krzyczeć "Kaczyński to idiota i nienawidzę jego mordy". Zobaczymy czy wtedy też będziesz taki dowciapny. :]
EDIT> A podobno miałeś już nie wchodzić w ten temat, czy coś?

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lipca 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

doniesli mi ze jakiś typek się mnie czepia :>
nie obchodzi mnie czy przejmujesz się moja ironia czy nie i mam gdzies co o mnie myslisz. a na jak wyjde na ulice to tez będę taki dowciapny bo 3/4 ludzi w mojej okolicy podziela moje zdanie. pzdr

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 16 lipca 2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawsze znajdzie się ta 1/4, której się to nie spodoba. Smile
_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 16 lipca 2010, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*K3YC@M* napisał:
CreativePL napisał:
ponieważ,


Po "ponieważ" nie ma przecinka.

CreativePL napisał:
Nie używajcie języka Niesiołowskiego czy Palikota


A jeśli identyfikuję się z Niesiołowskim czy Palikotem, to też mi zabronisz używać ich języka? Każdy używa języka jakiego chce, tyle, że to jaki wybierze świadczy o jego podejściu do sprawy, czy też wychowaniu wyniesionego z domu.


Nikomu nie zabraniam używać takiego języka, a jedynie apeluje abyście tego nie robili. Bo nie lubię słuchać wypowiedzi pana Niesiołowskiego, który w co drugim zdaniu używa takich słów jak : chamstwo, obłuda, pisowskie kłamstwo, załgaństwo, ludzie podli, obrzydliwy (człowiek), hipokryci (sic!, a sam krytykował platformę podobnymi wyzwiskami jak jeszcze w niej nie był)
http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Tak samo nie lubię słuchać pierwszego stańczyka...ta chciałby, pierwszego pajaca RP jakim jest Palikot, którego każda wypowiedź sprowadza się do ostrego ataku na Kaczyńskich.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?