Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
MŚ2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zasłuzone trzecie miejsce Smile !!
Jedna z najmłodszych drużyn zagrała swoj mecz Smile

http://demotywatory.pl/1872046/I-kiedy-decydujesz-dla-kogo-grać

!!

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lepiej pokaz gre/zachowanie bez cwaniactwa bez podpuszczania sedziego na kartonik , bez zdziwionej miny "ja faulowalem?" każdy to robi, a ze ktos lepiej ktos gorzej to imie ma jedno cwaniactwo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czyli pochwalasz boiskowe cwaniactwo? zajebisty jesteś człowieku... psujemy tą grę pochwalając takich piłkarzy jak Robben, którzy oprócz jednego zwodu (zejscie do srodka) i symulowania nie maja nic do pokazania światu

(oczywiście koloryzuje, bo Robben jest zajebistym piłkarzem, ale wiekszych skurwysynów (nie, nie cwaniaków - skurwysynów) na światowych boiskach próżno szukać : ) )

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie wiem czy robben ma tylko jeden zwód (czy wzwód jak ci leży :wink: ), ale precyzyjne dosrodkowania to nawet beckham się srał przy nich, gourcuff też jest zajebisty w tej kwesti imo, a o aktorstwo? no wiesz, ty co? chyba z nich wszystkich najmniej oszukuje jeśli już.... rivaldo swego czasu była njalepszy
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdzie ci napialem ze chwale ? przeciez tak k**wa jest, w każdym wiejskim klubie tego ucza, ale nie ucza chamstwa i skurwysynstwa typu Henry !

on wiecej tym zwodem robi niz miliard podan barcoszpanii, w ogole to dziwne ze mimo wszystko przeciwnicy daja mu tyle swobody, nie doceniaja go ?

czy się to komus podoba czy nie cwaniactwo zawsze będzie

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] oddowicz dnia 10 lipca 2010, 22:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Altus: No cóż... jakby ci to powiedzieć... napisałeś 2 zdania i aż 3 głupoty Smile Co do robbena i jednego zwodu - oczywiście była to przenośnia, ale nie aż taka, bo jeśli popatrzysz na jego gre to zobaczysz że gra w sposób -> prawe skrzydło -> zejście do środka -> jebnięcie w bramke.
Następne: Robben lepsze wrzutki od Beckhama - bez komentarza, hi hi, Van Persie pewnie też lepszy od Bergkampa, a Kuyt.... a nie, chwila - może interesujesz się piłką od dwóch lat, że gadasz takie rzeczy?
Następne: aktorstwo... widze że nawet gdyby rzucić ci teatrem Robbena w twarz to byś nie zauważyl

Oddo: No ja nie przecze, że mimo iż dysponuje potężnym arsenałem aż jednego zwodu to prawie zawsze mu to wychodzi i jest to swoisty fenomen, dlaczego zawsze przybieracie agresywny ton i wkładacie mi w usta coś czego nie powiedziałem?

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem jak gra Robben, robi to samo to czemu nikt k**wa mu nie przeszkodzi ?

wiem! bo nie gra przeciwko druzynie prowadzonej przez Murinhio

może robben powinien grać dla wlochow co ? bo widze ze zjezdzasz go bardziej niz repre italii

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czemu nikt mu nie przeszkodzi - widocznie ten jego zwód jest skuteczny, przecież temu nie zaprzeczam.
Zjeżdżam Robbena bo z niego kawał skurwysyna boiskowego i to co on momentami odpierdala rzucając się teatralnie na ziemie i robiąc 5 obrotów wokół własnej osi to śmiech ogarnia ; p

(swoją drogą - przecież napisałem że technicznie jako piłkarz jest zajebisty, ale mentalnie... to nie o to chodzi w tej grze, więc o co ci chodzi?)

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nic ci nie wkaldamy, tylko wkurwiajace jest to ze skoro pilkarz o wiekszych umiejetnsciach cwaniakuje to odrau jest to przez pseudoznawcow wychwytywane i wyolbrzymiane, pilkarze leca tak w ciula ze to się wam w palach nie miesci.

Cytat:
Zjeżdżam Robbena bo z niego kawał skurwysyna boiskowego

proszę Cie wez się obudz, chyba skurwysyna boiskowego nie widziales.

Rozumiem przez to ze stawiasz Robbena obok Henryego, Materatzziego, Tylora i reszty elity

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] oddowicz dnia 10 lipca 2010, 22:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fuck you man, nie będę z toba dyskutował, bo do tej pory cie nie obrażałem, sam jesteś k**wa pseudoznawca, to że mam inne zdanie od Ciebie to nie znaczy że jestem gorszy, zastanów się moment...

ps. to oczywiste że piłkarze lecą w ciula i widziałem tego tysiące przykładów i za każdym razem wkurwiam się na zachowania nie fair-play, ale MOIM ZDANIEM (a nie wyolbrzymianiem pseudoznawców) Robben robi to zdecydowanie zbyt czesto i zdecydowanie zbyt jaskrawo

(Dodano 10 lipca 2010, 22:51)
Obok Materazziego Tylora Tottiego Pepego nie, ci panowie w ogole nie powinni być piłkarzami - obok Henryego - jak najbardziej

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haha przeciez ja cie nie obrazilem, to było kierowane do takich ciuli ktorzy robia np akcje z demotywatorami czy co to tam mor_olo zapodal.

Robi to czesto bo jest do tego prowokowany ... gdyby był slaby to by go nikt nie kosil, a ze leci kosa za kosa to ma prawo to wykorzystac? cwaniactwo ma we krwi jak każdy.

To zrobmy team skurwieli, będziemy dorzucac do listy cwaniakow. już jest Team Italia, Henry i Robben

dobarnoc

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 10 lipca 2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobranoc, też spać ide hi hi

od siebie dorzucam Pepe : )

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 10 lipca 2010, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Altus: No cóż... jakby ci to powiedzieć... napisałeś 2 zdania i aż 3 głupoty Smile Co do robbena i jednego zwodu - oczywiście była to przenośnia, ale nie aż taka, bo jeśli popatrzysz na jego gre to zobaczysz że gra w sposób -> prawe skrzydło -> zejście do środka -> jeb**ęcie w bramke.
Następne: Robben lepsze wrzutki od Beckhama - bez komentarza, hi hi, Van Persie pewnie też lepszy od Bergkampa, a Kuyt.... a nie, chwila - może interesujesz się piłką od dwóch lat, że gadasz takie rzeczy?
Następne: aktorstwo... widze że nawet gdyby rzucić ci teatrem Robbena w twarz to byś nie zauważyl


A dlaczego w tej chwili chcesz pokazać tutaj każdemu że wiesz lepiej od innych? niby kuźwa gdzie widzisz te głupoty, jakoś widzę jesteś ślepy na zmiany skrzydeł z Ribery'im w Bayernie poza tym lepiej mi pokaż jakiś YT filmik gdzie Beckham potrafił przypieprzyć z odległości większej bądź bliskiej ~30 m. Tym bardziej że Beckham dośrodkowywał ze skrzydła w ciemną pizdę z mniejszym prawdopodobieństwem że ta piłka komuś na łeb spadnie. Co wypromowało Becksa? jego stałe fragmenty gry, jego celne strzały z odległości 25 m. i mniej. Dla twojej kuźwa zlitowanej wiadomości piłkę nożną globalną staram się analizować od roku 2002/03 z naciskiem na staram się, bo się kuźwa w przeciwieństwie do Ciebie nie stawiam nad innymi jak to starasz się pokazać oddo i mnie że niby k**wa wiesz lepiej. na mecze wszystkich lig jeździsz że tak dupe wynosisz do góry?. Wracając do tych moich głupot to proszę cię o łaskę i wymień mi je. proszę cię bardzo.....

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 11 lipca 2010, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
czyli pochwalasz boiskowe cwaniactwo?


Może tak obiektywnie powiem, że mam z piłką do czynienia nie od dziś i nie od 5 lat, ale co najmniej od 15 i to w sferze czynnej Wink
Cwaniactwo boiskowe to jedna z metod, którą inteligentny człowiek potrafi wykorzystać nad tymi mniej inteligentnymi, którym brakuje umiejetnosci by stac się lepszym Wink
Czyste życie, jak ktoś nie rozumie, proponuje pograć na poważnie Smile

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» norco
Jeździ konno


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 31


PostWysłany: 11 lipca 2010, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist weź ogarnij cycki bo przez 35 stron tematu to mam wrażenie że co post Ci żyłka pęka leszczuchu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 lipca 2010, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dbshlfbfm,.nsadfehuibdsfnmdsdfisoabfyebdsabdsifb - mniej więcej tyle można wyciągnąć z Waszych cudownie przeinteligentnych wywodów.

Posłuchajcie ludzi pokroju Jareckiego, oni przynajmniej coś wiedzą, bo mają do czynienia więcej, niż Wy z piłką (sam za autorytet w tym aspekcie się nie uważam, bo granie w klubie podarowałem sobie jeszcze w liceum).

Dziękuję, dobranoc, idę pograć w MtG, bo nowego decka złożyłem, ha!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 11 lipca 2010, 4:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Czyste życie, jak ktoś nie rozumie, proponuje pograć na poważnie

nic dodac nic ujac

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 11 lipca 2010, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To wy uczepiliście się mnie że napisałem ze nienawidze Robbena bo symuluje, ja nawet nie rozwijałem tematu:PP

Jarek, zależy co się rozumie pod pojeciem boiskowe cwaniactwo:) BO jeżeli symulacje fauli to takie coś nawet nie powinno istniec:)

Norco, a ty zyjesz?

Altus uspokoj się, to po pierwsze bo podczas pisania nie wziąłeś chyba nawet wdechu Razz Wymieniłem ci je już wcześniej. Razz Co do Becksa i Robbena to nie wracam do tego Smile

Aha, i jeszcze co do Jarka - na szczeblu klubowym gralem ze 3 lata jak byłem jeszcze łepkiem 10 lat więc nie mam doświadczenia na tym polu, ale tacy piłkarze pograli by trochę na podwórkach na betonie a nie od 5 roku życia na super-duper boiskach to by się oduczyli symulowania raz na zawsze, hehe Razz Powiem ci że może to jest powód tego, że tak wielu ludzi w Polsce jest złych na takie zachowanie, że po prostu u nas jak się gra w piłe na podwórku to się NIE symuluje ;P

A do wszystkich tych co mówią że się spinam- popatrzcie na tą strone tematu jak ze wszystkich stron poleciała spina na mnie i ogarnijcie: )
Normalna dyskusja to nie spina

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 11 lipca 2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:


Altus uspokoj się, to po pierwsze bo podczas pisania nie wziąłeś chyba nawet wdechu Razz Wymieniłem ci je już wcześniej. Razz Co do Becksa i Robbena to nie wracam do tego Smile

A do wszystkich tych co mówią że się spinam- popatrzcie na tą strone tematu jak ze wszystkich stron poleciała spina na mnie i ogarnijcie: )
Normalna dyskusja to nie spina



Może ty potrafisz siedzieć na bezdechu 30 minut w czasie analizowania posta bo ja tak nie potrafię, a właśnie tyle mi zajęło odnośnie twojego....

Wspominałeś coś o spinie i dyskusji, a jak można nie patrzeć się spod byka skoro masz lekceważące podejście do czyjejś wypowiedzi. Chodzi mi teraz o mnie. "Jakby ci to powiedzieć...chyba nie wziąłeś wdechu...." i co ja mam teraz o Tobie myśleć, ale po co to ja piszę skoro to też pewnie masz szeroko w poważaniu..... :?

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 11 lipca 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dawaj fist do mnie zaloze korasy i depne ci z calej sily na noge ciekawe czy nie będziesz się zwijal z bólu:E nie zebym bronil Holnadii bo chce zeby przegrala poprostu fist masz jakas manie skoro sadzisz ze turlanie się z bolu jest nienormalne Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 26 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?