Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dobry zestaw 2.1
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 lipca 2010, 18:06    Temat postu: Dobry zestaw 2.1 Odpowiedz z cytatem  

Witam wszystkich! Smile

Jak w temacie, przymierzam się do zakupu zestawu głośników 2.1 do kompa i chciałbym się was poradzić co warto a czego nie i dlaczego. Liczę na wasze doświadczenie, bo sam średnio znam się na głośnikach.

Najważniejsze dla mnie aby zestaw był dobrej jakości a głośniki wytrzymałe i aby nawet po dłuższym użytkowaniu grały czysto, szczególnie bas. No i cena w granicach 100-150 zł. Może być ciut droższy ale bez przesady.

Ewentualnie jakieś inne propozycje zestawu w podobnej cenie i jakości. Pozdrawiam i czekam na wasze podpowiedzi Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 lipca 2010, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak masz w miare dobra wieze z glosnikami w domu, to podlacz kompa do wiezy i będzie git, a poza tym za darmo.

jeżeli nie, może uda ci się znalesc tanio (bo starszy model) logitech z-3e, u nas w media mark były 1-2 lata temu już za kolo 50 euro. mialem takie kiedyś sam i bylem zadowolony, jak na komputerowe glosniki. z-4 tez sa dobre, ale drozsze.

ogolnie za 100-150 będzie trudno znalesc glosniki z twoimi wymaganiami, jednak za dobry material trzeba zaplacic odpowiednio, inaczej będzie plastik, a to się szybciej psuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 01 lipca 2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub mądrze gada - za duże wymagania a za niska cena. Ale jakbyś chciał dołożyć to bierz Logitech X - 230. Od dwóch lat używam i jest dobrze. Basik w pytę (stojąca na sub wooferze figurka wiedźmina aż się przesuwa przy pełnej mocy). No i sąsiedzi potrafią wystukać rytm na kaloryferze jak włączę "lekko" za głośno Wink
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 01 lipca 2010, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie. Za 150 zł ciężko kupić dobre głośniki. Choć ja miałem szczęście i w Niemczech zaopatrzyłem się za 28 euro w takie głośniki: http://www.ardsoft.pl/product_info.php?manufacturers_id=175&products_id=2743 Świetne niskie tony, czyli jak kochasz bas to w sam raz byłyby dla Ciebie. Tyle, że kosztują te 300zł, choć jak poszukasz i będziesz mieć szczęście to trafisz na takie taniej. Nawet kumpel audiofil mówił, że za taką cenę miałem niebywałe szczęście kupić tak dobre głośniki.
Ja w każdym bądź razie jestem zadowolony.

EDIT: w sklepie 3 Kropki są już za 256zł http://www.3kropki.pl/p/7/1/logitech_z_3e.php
A i dodam, że zdecydowanie ładniej wyglądają bez osłon Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 01 lipca 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No co ty pierdolisz Jakub ;] Ja mam Creative Inspire T3000 http://pl.creative.com/products/productarchive.asp?category=4&subcategory=27&product=10329&nav= kupilem w MM za 179zl chyba 3/4 lata temu i graja do dziś. naprawdę je sobie chwale i gdyby się zapsuly chetnie bym kupil takei same, ale już ciężko je dostac.

Polecam tez http://www.allegro.pl/item1104342190_super_glosniki_creative_5_1_p5800.html#gallery paramerty maja podobne, cena ok tylko szkoda ze nie maja podstawek (tzn osobiscie mnie to nie zadowala) ale kumpel mial i poki nie zaczal kombinowac to by graly do dziś ;]

Osobiscie chce swoje 2.1 zmienic na 7.1 http://www.allegro.pl/item1078202309_glosniki_creative_inspire_7_1_t7900_super_cena.html#gallery może bys się skusil Smile

naprawdę Creative rox Smile oddaje glos Srakubowi expertowi Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 lipca 2010, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddo, ty nubie, on chce 100-150 wydac.
ty mu pokazujesz za 180 i argumentujesz, ze ja pi***olę bzdury polecajac mu wydac trochę wiecej?
ostre lanie się szykuje, mistrzu!!! Smile

ogolnie mysle, ze logitech czy creative bylby najlepszy wybor w regionach < 200 zlotych.

może ogolnie pomysl o kupnie uzywanego, ale dorze utrzymangeo zestawu.
w taki sposob będziesz mial wiecej jakosci za cene.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 01 lipca 2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tyle to ja placilem 3/4 lata temu !! i sam mu proponujesz jakieś lodziki za 50 srejro. idz się ucz, you filthy animal Sad

i huj niech wyda ze nie 200zl ale będzie mial zajebiste glosniki.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 01 lipca 2010, 20:21    Temat postu: Re: Dobry zestaw 2.1 Odpowiedz z cytatem  

digger napisał:
[b]. Może być ciut droższy ale bez przesady.

A ile to jest to ciut bo tu już sobie do gardeł zaczynają skakać Smile

Ja się tam nigdy nie bawiłem w 2.1 bo nie miałem przekonania do tego sprzętu, wolałem sobie kupić jakieś lepsze słuchawki i nie słuchać czyjegoś pierdolenia że komuś ta moja "kocia" muzyka przeszkadza.

Odnośnie sprzętu hi-fi jestem na tak, może mnie ktoś zajebać ale dalej będę twierdził że to najbardziej efektowne i efektywne wyjście (kocham was moje altusiki ;*)

a co do komputerowego to raczej trzymałbym się odda strony. lepiej wydać te "ciut więcej" niż potem się ślinić na coś innego, bo jak słyszę że ktoś kupił za sto parę polskich złotych sprzęcik mega zajawkowy to i tak mu nie uwierzę dopóki nie zobaczę, a raczej nie od słucham, bo grać to sobie może ale ile pogra? i z jakim dyferem w tonach?

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 lipca 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub żadnego innego sprzętu audio niestety nie mam póki co :/ Dlatego właśnie chcę chociaż coś lepszego pod kompa podpiąć. Wiem, że za te pieniądze ciężko ale mam ograniczony budżet niestety. A te Logitech Z-3 naprawdę fajne. Może używane były by tańsze. Z-4 po samych fotkach widać, że muszą pięknie grać ale cena poza zasięgiem.

Crow jeśli to te były na fotce z naszego forum to już mi się podobają, no i cenowo nie jest źle. Czytałem opinie i ludzie wspominają o trzeszczeniu przy dużej głośności ale i tak nie słucha się na full, szczególnie w grach Wink

No muszę przyznać, że niezły interes zrobiłeś na tych głośnikach Abszt, trochę drogie ale jeszcze w zasięgu, może używane się zobaczy. A te 3kropki to chyba jeden z najtańszych sklepów zauważyłem Smile

Jakub, oddo jak wy się słodko kłócicie Very Happy A wracając do oddo to T3000 miał mój kumpel i grały bardzo przyzwoicie. Ale już zestawy 5.1, 7.1 nie wchodzą w grę bo i tak nie miał bym jak wykorzystać ich potencjału w moim pokoju, a dodatkowo mój mały kot ostrzyłby sobie ząbki na kable leżące gdzieś na podłodze Very Happy

Altus no i tak więcej niż te 200 wydać nie dam rady, nie liczę na hi-fi ale na odskocznię od plastikowych głośników za 10 zł. O słuchawkach też myślę, ale skłaniam się bardziej w stronę głośników, jak wpadną znajomi to można obejrzeć film, posłuchać głośniej muzy a w słuchawkach jedynie 1-2 osoby więc raczej głośniki dla mnie praktyczniejsze Smile

Chyba bez dołożenia małej kwoty się nie obejdzie ale jak coś ma być na lata to lepiej żeby było dobre. Widzę, że podajecie godny uwagi sprzęt. Jeszcze o tym poczytam i się zastanowię. Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Pozdro Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?