Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
MŚ2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blade
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 154
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahahaha Very Happy Fist Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 25 czerwca 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale o co wam chodzi? ze na poczatek mowi jego imie potem nazwisko? ale gnoj fist ale gnoj
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 25 czerwca 2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do cholery robi Szczęsny ojciec i syn w studio?! Ojciec jeszcze coś tam powie i rzuci, trafną lub nie, ripostą, ale syn wystąpił tylko raz (podczas meczu Anglia-USA) i mam nadzieję, że już się wiecej tam nie pojawi. Nawet ten gość z Ghany powie wiele więcej od tych ''ekspertów''.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam BBC, ITV , zwykle maja 13min studia tak reklamy trwaja lacznie 2 min. A w studiu Linekear. Shearer, Dessaily oraz inni Smile
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nosz kur** kolejny niepełnosprytny bramkarz na tym mundialu.Po co on wyłaził z tej bramki???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg, o co ci chodzi altus? jesteś popierdolony. dlaczego niby gnój Majkel? Chodzi mi o to, że z całej tej czwórki Cristiano spisuje się najlepiej, celowo wymienilem jego nazwisko, zeby było wiadomo o których zawodnikow mi chodzi kiedy mowie o gwiazdach, zastanów się Altus zanim coś pierdolniesz.
A ty k**wa Fire zamiast się zastanowić samemu to idziesz ślepo za tym co ktoś powie nie myśląc o tym co moglem miec na myśli.
Chodzilo mi że z czwórki Messi, Ronaldo, Roo, Drogba, ten drugi spisuje się najlepiej. chyba proste, nie?


A Torres fiut, się przewraca jak panna i czerwona z dupy dla Chilijczyka

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
ale o co wam chodzi? ze na poczatek mowi jego imie potem nazwisko? ale gnoj fist ale gnoj

gnoj był chyba ironiczny Wink inaczej tawypowiedz nie mialaby snsu

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no właśnie tak sobie myślałem hehe, ale zapytalem dla pewności ; p
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
omg, o co ci chodzi altus? jesteś popierdolony. dlaczego niby gnój Majkel? Chodzi mi o to, że z całej tej czwórki Cristiano spisuje się najlepiej, celowo wymienilem jego nazwisko, zeby było wiadomo o których zawodnikow mi chodzi kiedy mowie o gwiazdach, zastanów się Altus zanim coś pierdolniesz.
A ty kur** Fire zamiast się zastanowić samemu to idziesz ślepo za tym co ktoś powie nie myśląc o tym co moglem miec na myśli.
Chodzilo mi że z czwórki Messi, Ronaldo, Roo, Drogba, ten drugi spisuje się najlepiej. chyba proste, nie?


A Torres fiut, się przewraca jak panna i czerwona z dupy dla Chilijczyka


Boziu ale w gorącej wodzie kąpany chłop, nie pamiętam żebyś tak wszystko do siebie brał Fist. Myślałem że prócz CR-a wymieniłeś pozostałych w nawiasach którzy nawalali a z tym rozdwojeniem to dla jaj.

Najpierw Leon teraz ty, co to kurde chłopy uwzięliście się czy co że tak syczycie?

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie, ale zanim zaczniesz się do kogos rzucać to przemyśl czy na pewno masz racje

Poza tym, ze tak zapytam, znamy się skądś, żebyś 'nie pamietal' ze ja w wodzie kapany goracej?

_________________





Ostatnio zmieniony przez KD Fistashi dnia 25 czerwca 2010, 20:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać nie zinterpretowałeś tych emotów na końcu które miał na celu załagodzić wypowiedź i pokazać że to tylko żart. Nie było tematu. Mea Culpa Rolling Eyes


ps. swego czasu jeździłem w KD vel. H5F z czymże miałem wtenczas nick PITMaN tutaj i w grze ale to swoją drogą.

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Śmieszny żart, bez kitu, próbować kogoś ośmieszyć to naprawdę śmieszne :>
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 25 czerwca 2010, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie będę dalej ciągnął tej dyskusji, już napisałem że to moja wina, przepraszam cię za tą zagrywkę (szczerze), i chcę żeby dyskusja byłą o piłce a nie o takich przypadłościach. Ale mimo wszystko będę miał to na uwadze że w ten mocno przyziemny sposób nie mogę z tobą żartować, wystarczy? jeśli tak to dobrze, jeśli nie to masz problem. KONIEC.
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ALTUS napisał:
Najpierw Leon teraz ty, co to kurde chłopy uwzięliście się czy co że tak syczycie?

Weź s***dalaj ode mnie Very Happy Ja tu nawet się nie wypowiadam, bo fachowcy na całym świecie zachwalają Messiego, a tu dzieciarnia twierdzi że gra kijowo hehe.Szkoda słów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist jeb*** suko wyluzuj!!!!!!!! Z tego co obserwuje ten temat to atakujesz każdego jak pojebany nawet jeśli nic Ci nie zrobi.... to Ty do chuja najpierw pomyśl czy ktoś nie napisał czegoś ironicznie zanim obrzucisz kogoś błotem bo Twoje zachowanie staje się powoli wkurwiające...
A co do tematu to brazylijczycy grają jak pizdy...
Serbia pokonac szwabów i nie wyjśc z grupy...
Szwajcaria pokonac Hiszpanie i nie wyjśc z grupy ;/
Żal mi tych zespołów...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
snopek
Jeździ konno


Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 23


PostWysłany: 25 czerwca 2010, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi się bardziej podoba gra Messiego niż C.Ronaldo, a co do wypowiedzi słowika to się zgodzę, ale właśnie to w tych MŚ jest spoko - nieobliczalność. Komentarz jak komentarz w Polsce... zazwyczaj słaby Smile Sądze, że najwięksi wygrani tych mistrzostw to Nowo Zelandczycy oraz Australia Smile, Tomaszewski w jednym z wywiadów przed MŚ powiedział coś w stylu, że te drużyny nie powinny się znaleźć na tych mistrzostwach a jednak dały sobie rade i zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Dodał jeszcze, że to taki ukłon w strone Antypodów i wolałby mieć 2 drużyny z Europy więcej phi Smile

Australia 2:1 Serbia
Australia 1:1 Ghana
Australia 0:4 Niemcy

Nowa Zelandia 1:1 Słowacja
Nowa Zelandia 1:1 Włochy
Nowa Zelandia 1:1 Paragwaj

Moim zdaniem wstydu niema Smile

Znane są już pary 1/8 finałów, więc zabawię się w typera:

Urugwaj 2:0 Korea Południowa
Ghana 1:0 USA - Ghanie kibicuje na tych mistrzostwach
Holandia 3:1 Słowacja
Brazylia 2:0 Chile
Argentyna 2:1 Meksyk
Niemcy 1:0 Anglia
Paragwaj 1:2 Japonia - nieobliczalny mecz Very Happy
Hiszpania 0:2 Portugalia - wydaje mi się, że Hiszpanie nie są w formie chyba, że to piłkarze Chile mają taką wole walki.

Mało drużyn z Europy awansowało, a według mnie najciekawsze jest to, że któraś z reprezentacji : Urugwaj, Korea Południowa, Ghana, USA będzie na pewno w półfinale Smile mam nadzieje, że to będzie Ghana Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 czerwca 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja właśnie nie rozumiem, dlaczego niektórzy mówią, że Australia to słaby zespół i mogą być zadowoleni ze swojego występu..Otóż nie mogą, spokojnie stać ich było na wyjście z grupy, śmiem twierdzić, że teraz będąc na miejscu Ghany nie byliby bez szans na dojście do 1/4 Smile Przecież 4 lata temu to oni napsuli dużo krwi późniejszym MŚ, przegrywając tylko przez głupi rzut karny w 94 minucie. Na tych MŚ w meczu z Niemcami to Australia mogła jako pierwsza strzelić bramkę, gdyby tak się stało, pewnie mecz potoczyłby się inaczej, dlatego uważam, że ten wynik 4-0 był konsekwencją gorszego dnia Australijczyków, czerwień Cahilla i te sprawy Wink Nowa Zelandia jak najbardziej może być zadowolona ze swojego występu, nie przegrali żadnego meczu, to chyba dla nich spory sukces Smile Po przeniesieniu się Australii do azjatyckiej federacji chyba Nowa Zelandia stanie się regularnym uczestnikiem MŚ, nie sądzę, żeby w ich miejsce grało jakieś Fidżi czy Papua Nowa Gwinea ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
snopek
Jeździ konno


Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 23


PostWysłany: 25 czerwca 2010, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Maciek, ja sądzę, że to bierze się właśnie z przetasowań w Rankingu Światowym ja i zapewne wielu ludzi tamten wynik i 1/8 finału traktowało jak "jednorazowy wyskok" a tutaj dali rade Serbii, która dała rade Niemcom, dali rade zremisować z Ghaną, która w końcu pokonała Serbie. Moim zdaniem bardzo duże brawa dla nich się należą Smile

Na tamtych MŚ zremisowali z Chorwacją, wygrali z Japonią oraż przegrali z Brazylią 0:2, były to dla nich udane MŚ gdzie jak wyżej wspomniałeś odpadli w 1/8 finału przegrywając z późniejszymi Mistrzami 0:1.

Ghana mimo wszystko jest według mnie lepszym zespołem, na tamtych mistrzostwach świata również byli taką niespodzianką i gdy wygrali z Czechami 2:0 oraz z USA 2:1 Smile odpadli z Brazylią po porażce 0:3 i mimo wszystko zagrali dobry turniej. Dodać na koniec można, że po raz kolejny w 1/8 (w 2006 również tak było) Argentyna zagra z Meksykiem i tak teraz patrze postawiłem na identyczny wynik jaki padł w 2006 roku (2:1 dla Argentyny), pożyjemy zobaczymy Smile na tych Mistrzostwach Świata chyba już nic mnie nie zaskoczy Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 26 czerwca 2010, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie wynik australii jest właśnie porażką, spokojnie byli w stanie wyjść z grupy, ghana nie grała nic specjalnego. przegrają z usa, do boju hamburgery ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 26 czerwca 2010, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon, tacy 'fachowcy' co onanizuja się nad każdym zagraniem Messiego, nawet kiedy będzie to zwyczajne, proste podanie? Raz było takie podanie właśnie, że po prostu przyjal i oddał, a któryś z komentatorów: "Zobaczcie państwo jaki on jest spokojny i opanowany na boisku, właśnie po takich zagraniach widać geniusz piłkarza!", no jezuuu. To właśnie komentatorzy i prasa może najwiecej gwiazd zrobić, bo większość oglądaczy nie oglada dokładnie meczu i sugeruje się kto jak gra słuchając komentatorów.

Co do fazy pucharowej - jak dla mnie Meksyk poradzi sobie z Argentyna, Urugwaj i USA także dalej, Holandia Brazylia Anglia Portugalia Paragwaj też dalej pójdą Razz

(Dodano 26 czerwca 2010, 8:03)
Aha, i żeby nie było - nie zaprzeczam że Messi ma nieprzeciętne umiejętności, wręcz przeciwnie, jest jednym z najlepszych na świecie - ale nie zachwycajmy się każdym jego ruchem, skoro na tym mundialu jest naprawdę kilku lepszych od niego piłkarzy : ) Nawet w swojej reprezentacji jak dla mnie nie jest pierwszoplanową postacią, tak jak Roo w Anglii, chociaż mam nadzieje, że ten drugi się obudzi Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 10 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?