Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ASG i inne takie.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 10:45    Temat postu: ASG i inne takie. Odpowiedz z cytatem  

Jako, że mój głód sportów ekstremalnych nie jest zaspokojony postanowiłem wkręcić się do AS. Lecz jako kompletny newbie w tym temacie mam parę pytań do was odnośnie tej dyscypliny. Chodzi mi głównie czy o to czy ktoś miał z tym sportem już do czynienia jak to wygląda. Sprawy bezpieczeństwa (dobra zabawa, to bezpieczna zabawa) itd. Miło by było jakbyście polecili jakiś sensowny komplet (ubiór + broń) w granicach 400 - 500 zł.
Narazie moi znajomi jeżdżą i podobno świetna sprawa, a najgorsze obrażenia to kilka siniaków, a jak to wygląda u was?

proszę o odp. ludzi, którzy mieli z tym do czynienia.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile za 400-500zł to kupisz dobry pistolet sam posiadam glocka gazowego i g36 elektryk jeśli chodzi o fun to polecam Ci Paintball oraz jeśli chodzi o maly nakład 300zł podstawowy zestaw z maska, markerem i butlą. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to maski od paintballa fajne są i nie drogie jak poszukasz na allegro albo zwykle okulary stomatologiczne Smile tylko przed każda zabawa musza być sprawdzone (czyli strzał z najmocniejsze broni na "arenie").
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gazowy odpada. aż tyle nie mam zamiaru przeznaczyć (przynajmniej narazie) Wink póki co sprawdzam po ile chodźą na allegro.
a ubiór? nie musi być supermegawytrzymały ważne żeby się dobrze trzymał i trochę amortyzował strzały Smile
co byś powiedział o tych spodniach, np:
http://allegro.pl/item1070317050_najlepsza_cena_bojowki_m65_us_ranger_10kolor_l.html

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze Very Happy spodnie to ty mozesz miec i dresowe ;D no chyba ze koledzy maja 4J AP-te Happy wtedy boli trochę jak dostaniesz ;D ja znalazlem spodnie dziadka z wojska i kurte wiec w tym się swigam Very Happy bez spodni tez da się grać Happy

Tutaj masz dość fajną stronkę sobie przejrzyj www.specshop.pl

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zapisz się do klubu jakiegoś. Broń rekrutacyjną dostaniesz gratis a później pewnie coś lepszego.
My właśnie z kumplami planujemy kupić sprzęt i się pobawić. Miejsce do tego mamy.
Co do PB... wszystko ładnie fajnie tylko cena kulek
2000 za około 100 zł
zaś do ASG koszt 4000 to około 30 więc jest różnica.

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 czerwca 2010, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak ja jeżdzę czasami to jest zrzuta i wychodzi po 20 zł nawet niecale na weekend zabawy Smile więc naprawdę nie jest źle Smile a fun jest większy trochę niż na ASG bo ludzie często sciemy walą że nie dostał itd. na paintbaluu ciężej to ukryć Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?