Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Darmowe miejsce internetowe.(FTP)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymon130
Jeździ konno


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Z PoLsKi

PostWysłany: 12 czerwca 2010, 13:16    Temat postu: Darmowe miejsce internetowe.(FTP) Odpowiedz z cytatem  

Witam. Może ktoś z was zna jakieś darmowe miejsce internetowe, gdzie mozna wrzucać pliki (dla cichociemnych) nie chodzi mi o takie serwisy jak Rapidshare czy megaupload. Chodzi mi o to żeby naszym wirtualnym dyskiem mozna było zarządzać adresem FTP za pomocą moich miejsc sieciowych i wrzucać tam pliki jak do zwykłego folderu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 12 czerwca 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W gmailu masz ponad 7GB dysku sieciowego...
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymon130
Jeździ konno


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Z PoLsKi

PostWysłany: 13 czerwca 2010, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak.. ale mi chodzi o jakiś serwer hostingujący mody do TM lub muzyke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 13 czerwca 2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To pisz jasno że chcesz gdzieś muzykę wsadzić.Muzykę śmiało na cba możesz wsadzić.Ja tak kiedyś miałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 13 czerwca 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
To pisz jasno że chcesz gdzieś muzykę wsadzić.Muzykę śmiało na cba możesz wsadzić.Ja tak kiedyś miałem.


Z tym cba to nie do końca jest ok, bo w regulaminie mają, że nie wolno hostingować u nich plików, które są wykorzystywane na innych serwerach. Mi tak kiedyś zablokowali konto i "skończyły się obrazeczki na trasach ".
http://cba.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=14271&p=91833&hilit=trackmania#p91833

Od tamtej pory, choć to mało profesjonalne, obrazki daję na ImageShack, muzykę na wrzutę, a mody na tmmod.info .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mundi1970
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 62


PostWysłany: 13 czerwca 2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"A morał z tego taki to mam za darmo co zrobimy sami" Smile
http://tm.maniazones.com/forum/index.php?topic=16776.0

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rhino
Jeździ konno


Dołączył: 18 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 18

Skąd: z Europy ;p

PostWysłany: 13 czerwca 2010, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja korzystam z boo.pl i polecam go innym, jest tani w utrzymaniu, ma obsługę PHP 5.2 i 5.3, a także 6.0 (tę testową). Jest też baza MySQL.
Pojemność konta zależy od rodzaju wykupionego konta, ale nawet przy najwyższym koncie (pro-konto) można upgrade'ować sobie tę pojemność.
PS.HOSTOWAĆ, a nie "hostingować"... -.-

_________________


HowFastAreYou - nowy programik - zobacz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 13 czerwca 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakby co także używam tego samego co Rhino, a za szaleństwo wydania w sieci caaaaaałych ośmu złotych (za to można kupić dwie duże paczki Laysów!!!) na trzy miesiące mam możliwość lokalizowania wszystkiego co potrzebne do tras z nienajgorszym transferem. Jedynym mankamentem jest transfer. Jeśli twoje trasy mają tego sporo lub są często ściągane/grane szybko ci się miesięczny transfer skończy i w tym przypadku radziłbym ci się przesiąść gdzie indziej (co nie znaczy, że musi być drogo).
Osoby, dla których mając obok kompy za 3 tysiące złotych perspektywa wydania tej astronomicznej kwoty 8 złotych przez internet jest zbyt dramatyczna polecam darmowy http://www.fileden.com. Nie ma tam blokady hotlinku, więc można regulaminowo wrzucać locatory. Dodatkowo oferuje nam 1GB miejsca i 5GB transferu miesięcznego, czyli dość dużo. Wady? Brak możliwości łączenia się przez FTP (tak, trzeba uploadować przez stronę oblepioną reklamami) i ogólnie syfny przesył. Także można spodziewać się, że nie wszystkim załaduje się obrazekm gdy zacznie ciągnąć go z serwera 20 osób naraz.
Ja się jeszcze w to nie bawiłem, ale słyszałem o opcji podpinania domen. W praktyce oznacza to, że możesz (zależy od hostingu - a konkretniej ich oferty) "przejąć" stary adres do nowego miejsca w sieci i w konsekwencji zachować oryginalne adresy locatorów.
Powodzenia! Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rhino
Jeździ konno


Dołączył: 18 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 18

Skąd: z Europy ;p

PostWysłany: 13 czerwca 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Żeby, jak to mówisz, "przepiąć adres", musiałbyś posiadać własną, wykupioną domenę.
Czyli do czegoś w rodzaju http://www.fileden.com/user/costam/costam2/costam3/blabla.x nie podepniesz innego konta www.

_________________


HowFastAreYou - nowy programik - zobacz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?