Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z routerem Wi-Fi
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymon130
Jeździ konno


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Z PoLsKi

PostWysłany: 02 czerwca 2010, 18:27    Temat postu: Problem z routerem Wi-Fi Odpowiedz z cytatem  

Posiadam router TP-LINK wr543g Jednak nie mogę go uruchomić wchodze w ustawienia routera zrobiłem wszystko na automatic, komputer widzi sięć jednak żadna strona się nie ładuje. Po krótkim czasie zebrałem wszystkie dane typu IP itp które trzeba wprowadzić. Niby wszystkie dane wpisałem pomyślnie ale router nie chce przepuszczać internetu. Posiadam internet z UPC jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 02 czerwca 2010, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podepnij router, ustaw wszystko na automat. Potem zrestartuj modem od UPS i ciesz się internetem ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon130
Jeździ konno


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Z PoLsKi

PostWysłany: 03 czerwca 2010, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety to nic nie dało kiedy zrestartuje modem i po wyczekiwaniu na załadowanie się UPC spróbowałem poprostu wejść na gooogle jednak znowu ten sam błąd. Ustalanie adresu serwera = połączenie nie powiodło się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 03 czerwca 2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czasem trzeba nawet parę razy wprowadzać ustawienia, krok po kroku jak w "obstrukcji insługi". Ja miałem tak gdy ustawiałem netię znajomemu po reinstalce wina. Kilka razy bez skutku aż nagle samo zaczęło działać.

Najlepiej odłącz, powyłączaj wszystko i zacznij od początku.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymon130
Jeździ konno


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Z PoLsKi

PostWysłany: 04 czerwca 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale polecałbyś ustawienia automatyczne czy wszystko własnoręcznie wprowadzić Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 czerwca 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Twój dostawca internetu ma adres MAC Twojej karty sieciowej w komputerze jako domyślny w przeglądaniu internetu. Router ma swój inny MAC, proponuje wejść w ustawienia przez przeglądarkę 192.168.1.1 login: admin hasło:1234 następnie poszukać opcji MAC CLONE i sklonować adres MAC następnie zresetować router [OPCJĄ REBOOT!!!]. Jeśli się udało to fajnie. Jeśli nie, zadzwon do dostawcy internetu i podaj mu nowy adres MAC (ten z routera), on wprowadzi go do systemu i będzie wszystko działało. Jeśli te sposoby nie podziałają daj znać. Pozdrawiam.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymon130
Jeździ konno


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Z PoLsKi

PostWysłany: 05 czerwca 2010, 22:08    Temat postu: lol! Odpowiedz z cytatem  

Gościu jesteś ekstra!!!! rozwiązałeś mój problem!!! meczówłem się nad tym tak bardzo długo aż wreszcie DZIAŁA!!!! Dzięki napisz jak mam się odwdzięczyć Cool

(Dodano 05 czerwca 2010, 22:12)
ojoj wyświetliło mi się ostżeżenie typu: Konflikt sieci IP. co to znaczy? tak może być? Ogulnie wszystko działa Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?