Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Podpisy pod nowelizacją ustawy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za depenalizacją "miekkich narkotyków"
Tak
30%
 30%  [ 15 ]
Nie
69%
 69%  [ 34 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22 Maj 2010, 20:09    Temat postu: Podpisy pod nowelizacją ustawy Odpowiedz z cytatem  

Wreszcie się stało. Ktoś się za to zabrał, i wreszcie możemy wyrazić jawnie swój sprzeciw przeciwko drakońskim karą za posiadanie nawet najmniejszych ilości. Dotychczas większość lamentowała że powinna wyruszyć taka inicjatywa, a wiec ruszyła! Pokażmy rządzącym jakimi są ignorantami w tych sprawach i złóżmy podpis pod projektem ustawy. Może wreszcie uda się wywołać merytoryczna dyskusje w mediach a nie tylko oczernianie i porównywanie marihuany do najgorszej z najgorszych..

http://www.wolnekonopie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=439&catid=78&Itemid=108


Wiem że w TM jest dużo miłośników MJ, nie zmarnujmy tej szansy!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 22 Maj 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę wpływ mj na najbliższych znajomych i nigdy nie będę za legalizacją, sam palę raz na jakiś czas, ale to są odstępy miesiączne albo i większe. Poza tym na ch** wam to, skoro i tak nie ma problemów z kupnem, a policja bardzo sporadycznie kogoś łapie.
Co do sondy to imo nie ma czegoś takiego jak "lekkie narkotyki", narkotyk to narkotyk.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22 Maj 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wybacz ale nie łapie sporadycznie, tylko non stop. Czy wiesz ze 80% osób złapanych z marihuana to osoby mające poniżej 1g? A uruchomienie całej machiny sądowniczej za posiadanie tak śmiesznych ilości kosztuje nas podatników 2500zl za jeden przypadek?

http://www.wykop.pl/link/372223/wykop-effect-zbieramy-podpisy-pod-nowelizacja-ustawy/

Inna sprawa że piwo tez jest narkotykiem a jest legalne.Papierosy a raczej tytoń od którego rocznie ginie 360tyś osób jest legalny, ba nawet co roku od aspiryny umiera 986 osob!
Natomiast ciekawostka może być to że wg. instytutu Cario miara mocy uzależniającej dla nukotyny wynosi 100(na 100),alkohol 81, kofeina 68 natomist marihuana i hasz 15.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piwo jest narkotykiem? nie znam się ale chyba trochę Ciebie poniosło...

mam wrażenie że kolega Creative chce nas przekonać że narkotyki są dobre i fajnie się można dzięki nim bawić... dla mnie pomysł legalizacji jest przynajmniej dziwny a reklamowanie dobrych stron narkotyków jest nie na miejscu.
narkotyk to narkotyk - stosowany w medycynie (np jak morfina która stosowana jest jako środek przeciwbólowy) ma rację bytu ale to oczywiste że nie mówimy o takim zastosowaniu.

nie dla legalizacji i nie dla dyskusji o tym że narkotyki są ok

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haha, chyba nie do końca takiego odzewu założyciel tematu oczekiwał ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tia, pan założyciel chyba nie przemyślał sprawy, bądź..... nadal był pod wpływem....natury Razz

NIE DLA NARKOTYKÓW. Holandia i inni już mądrzeją, trochę za późno..., więc choć tym razem Polska nie powinna wejść w bagno z opóźnieniem 20 letnim. Bądźmy mądrzy od razu.

Też czasem coś tam coś tam ale, nie ma opcji bym uznał to za możliwe do legalizacji.

Co do piwka, to z przyjemnością podywaguję nad tym czy jest narkotykiem, czy nie, jeśli ktoś kastę rzuci Very Happy Very Happy Very Happy, by było przy czym dywagować Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też nie jestem za legalizacją, ale tak przy okazji: GŁOSUJCIE NA JKM! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze to niczego się nie spodziewałem, jeżeli choć 1 osoba z całego tmpl złoży podpis pod tym projektem to będzie moj osobisty sukces.

MarioCT..proszę cie jeżeli uważasz że alkohol który zabija 360tys osob rocznie i jest bardziej uzalezniające niż choćby hasz jest dla Ciebie wyzej ceniony od marihuany od której nie umarł nikt, to twoja osobista sprawa. Widze ze tu sami ignoranci ale cóż, przeciez w TVN i innych "obiektywqnych" mediach mowia ze marihuana jest zla to musi być zla..
Inna sprawa że do czasów IIWS w Polsce marihuana była legalna, tak samo jak w USA ale kto by to pamiętał...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorka, ale kompletne NIE dla jakichkolwiek narkotyków.
Oczywiście papierosy oraz alkohol są to zło. Narkotyki to również zło, dużo większe. Przede wszystkim od papierosów się nie głupieje, a przez zwykłego greena straciłem już bardzo dużo znajomych. Absolutne NIE! Nie bądź Korwinem-Mikke.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
MarioCT..proszę cie jeżeli uważasz że alkohol który zabija 360tys osob rocznie i jest bardziej uzalezniające niż choćby hasz jest dla Ciebie wyzej ceniony od marihuany od której nie umarł nikt, to twoja osobista sprawa. Widze ze tu sami ignoranci ale cóż, przeciez w TVN i innych "obiektywqnych" mediach mowia ze marihuana jest zla to musi być zla..


nie wyciągaj pochopnie wniosków i nie wmawiaj mi że coś powiedziałem. nigdzie w moim poście nie napisałem że piwo jest lepsze od narkotyków. mam tylko wątpliwość czy uznawanie piwa za narkotyk jest słuszne (inna sprawa że wg Ciebie jest i oczerniasz piwo a narkotyki jako takie oceniasz pozytywnie - brak konsekwencji).

ignoranci? wytłumacz może dokładniej o co ci chodzi. jesteśmy ignorantami bo nie chcemy legalizacji niebezpiecznych substancji? wybacz ale zdrowie i życie jest największa wartością a pchanie się w narkotyki - każdego rodzaju - to igranie z ogniem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 22 Maj 2010, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jestem libertarianinem, tak więc jestem za opcją 'to mój organizm i mogę go niszczyć spirytusem jeśli chcę'

P.S Zalegalizujmy, wtedy Fred będzie robił kupę pod domkami częściej Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22 Maj 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ignoranci? wytłumacz może dokładniej o co ci chodzi. jesteśmy ignorantami bo nie chcemy legalizacji niebezpiecznych substancji? wybacz ale zdrowie i życie jest największa wartością a pchanie się w narkotyki - każdego rodzaju - to igranie z ogniem.

Ignoranci to osoby które nie znają się w jakimś temacie a się wypowiadają. Jeżeli uważasz że "marihuana" jest niebezpieczną substancją, jesteś ignorantem bo nic nie wiesz o marihuanie jeżeli takimi tekstami walisz. Pijesz piwo? Jestem pewien, że tak, piwo jest wg. faktów naukowych bardziej szkodliwe od marihuany, a konkretnie alkohol.
Polecam książkę "Polityka narkotykowa. Przewodnik Krytyki Politycznej" Pisało ją m.in były minister zdrowia Marek Balicki.

http://www.krytykapolityczna.pl/Przewodniki-Krytyki-Politycznej/Polityka-narkotykowa-Przewodnik-Krytyki-Politycznej/menu-id-104.html

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 22 Maj 2010, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wraz z tą nowelizacją (co by się mogło trochę gryźć Very Happy) przedłużyłbym wczasy pod gruszą do 10lat za posiadanie choćby 1g Wink

Wypier...ać do NL jarać Wink

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 22 Maj 2010, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Ignoranci to osoby które nie znają się w jakimś temacie a się wypowiadają. Jeżeli uważasz że "marihuana" jest niebezpieczną substancją, jesteś ignorantem bo nic nie wiesz o marihuanie jeżeli takimi tekstami walisz. Pijesz piwo? Jestem pewien, że tak, piwo jest wg. faktów naukowych bardziej szkodliwe od marihuany, a konkretnie alkohol.
Polecam książkę "Polityka narkotykowa. Przewodnik Krytyki Politycznej" Pisało ją m.in były minister zdrowia Marek Balicki.

http://www.krytykapolityczna.pl/Przewodniki-Krytyki-Politycznej/Polityka-narkotykowa-Przewodnik-Krytyki-Politycznej/menu-id-104.html


mam w rodzinie narkomana, a w sumie to miałem. zaczynał od wąchania kleju i marihuany. skończyło się strzykawką. na własne oczy widziałem jak brat mojej mamy stacza się do rynsztoku. na forum nikt o tym nie wiedział (bo niby skąd) więc przemilczę Twoje oskarżenia o nieznajomość tematu.

Wódki nie piję od 5 lat. Innych alkoholi również. Piwo ostatni raz piłem na Sylwestra mimo tego że ostatnio miałem Juwenalia (chyba nie wymaga wyjaśnień Very Happy ). Nie żebym był alkoholikiem na odwyku ale najnormalniej w świecie alkohol przestał mi smakować

książki nie znam ale chętnie przeczytam

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 22 Maj 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie najbardziej nie podoba się twoja postawa, Creative'a. Po pierwszym poście miałem wrażenie, że wszyscy tmpl'owicze palą maryśkę i tylko czekają na legalizację.
Jednak jeśli tylko nad Polską nie zawisną chmury jak nad Islandią, to dla mnie nie ma problemu. Byle tylko palacze podczas sesji trzymali się z daleka ode mnie, miejsc publicznych i niepalących. Podobnie powinno być z palaczami bardziej popularnego narkotyku.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 23 Maj 2010, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
zaczynał od wąchania kleju i marihuany

Marihuanę też wąchałVery Happy?
Tak tak teoria "open gate"... Tylko 8% ludzi dających po kablach zaczynało od marihuany...druga sprawa że wąchał klej, to jest najbardziej jebiące mózg z wszystkiego, więc nie pierdziel że mariuana się do tego przyczyniła.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 23 Maj 2010, 2:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zaczniesz od marychy, a ta zaraz będzie niewystarczająca, lub skusi Cię na coś '' mocniejszego ''. NIE i ch**.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 23 Maj 2010, 3:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sparafrazuję, zrobisz z tego coś zakazanego, skusi.
Chyba lepiej sprzedawać pod nadzorem państwa i dostarczać pieniądze do budżetu państwa, skoro i tak narkotyki są łatwo dostępne.

Moje doświadczenie mówi mi jedynie tyle, że jak się nie chce to nie trzeba. Tutaj nie są potrzebne zakazy, a ludzki rozum i jakieś zasady wyniesione z domu itp.
Mi bynajmniej w próbowaniu zakazy nie przeszkadzały a słowa rodziców własne przemyślenia.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 23 Maj 2010, 5:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Widze ze tu sami ignoranci ale cóż, przeciez w TVN i innych "obiektywqnych" mediach mowia ze marihuana jest zla to musi być zla..

Tym zdaniem pokazujesz swój poziom. Jak nie macie takiego zdania jak ja, to jesteście chuje i słuchacie radia maryja.
Ty uważasz, że po przeczytaniu paru artykułów rozjebiesz nas swoją wiedzą? Dla mnie wystarczy obserwacja otoczenia.
Wierzysz w statystyki? Na pewno są w 100% miarodajne, bo spytali się KAŻDEGO człowieka, który spełniał kryteria. plz.

I na koniec - Piwo to nie nałóg, piwo to pasja Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 23 Maj 2010, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Jestem przeciw legalizacji narkotyków.

2. Jeżeli chcesz legalizacji marychy, zdejmij z niej określenie narkotyk. Jeżeli nie, to o legalizację zaczną ubiegać się zwolennicy amfy, tabletek różnej maści i innych dropsów.

3. Nie zamierzam w przyszłości płacić za skutki legalizacji jakiegokolwiek narkotyku, które objawiają się w rosnącej ilości uzależnionych oraz w coraz większej liczbie patologi społecznych. Już nie wspominając o HIV i innych ciężkich chorobach. Może wybiegam za bardzo w przyszłość, ale trzeba pomyśleć już dziś o konsekwencjach dzisiejszych decyzji.

4. Sondaże i badania mają to do siebie, że ostatnio wszystko można udowodnić. Patrz: sondaże przedwyborcze oraz badania amerykańskich i angielskich naukowców. Patrzmy taki przykład: zadają pytanie: Czy jesteś za legalizacją marihuany? Pytają młodzież - wynik: 80% tak, pytają dorosłych powyżej 40 lat: 80% nie. Wystarczy tylko odpowiednia próba badawcza i uzyskasz wynik jaki chcesz. Zresztą tu gdzies na forum była wiadomość o tym, że "Tm to zuo!".

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?