Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Skiny na serwer
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radzio565
Jeździ konno


Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 29


PostWysłany: 08 Maj 2010, 12:03    Temat postu: Skiny na serwer Odpowiedz z cytatem  

Witam

Mam pytanie co do skinów, ponieważ dowiedziałem się, że większość ludzi nie widzi mojego skina i aby osoby te mogły go zobaczyć muszę zgrać go na serwer. Nie wiem jednak na jaki serwer je zgrac, i tego właśnie dotyczy moje pytanie. Mam także instrukcje, którą załączam (pełna wersja tutaj http://www.tmu.boo.pl/porad1.php)



Rozwiązanie jest podobne jak w przypadku modyfikacji środowiska. Należy zip'a z samochodem zgrać na serwer i w pliku .loc umieścić ścieżkę do pliku na serwerze. A następnie oczywiście zrestartować TrackManię. Dla pewności (któż to wie tak do końca jak TrackMania tym wszystkim zarządza) warto stworzyć nowy samochód (czyli wejść w edytor i zapisać go pod inną nazwą), podając podczas zapisu URL do pliku na serwerze, wyjść z TM, wrzucić swój nowy samochód na serwer, stworzyć plik .loc i odpalić TrackManię.[/i]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 08 Maj 2010, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak masz tmnf to możesz stawać na głowie a i tak skina nikt n ie zobaczy...jak masz tmuf to wystarczy tylko locator Razz
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 08 Maj 2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm... To w końcu da się zrobić by inni widzieli naszego skina w tmnf czy jednak nie?
I nawet w united potrzebny jest lokator? Neutral

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 Maj 2010, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak masz tylko konto TMNF to nic nie zrobisz.W TMUF nie jest potrzebny żaden lokator.To tylko ma znaczenie na szybkości pobierania przez innych Twojego skina.Jak wrzucisz na jakiś serwer, to wtedy lokator podajesz dla szybszego ściągnięcia właśnie z tego serwera.Taki skin w ciągu 5 min. będzie widoczny u innych, bez lokatora ciągnie od Ciebie z kompa i trwa to dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?