Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
minimalizacja
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pat.wi
Jeździ konno


Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 29


PostWysłany: 02 Maj 2010, 17:38    Temat postu: minimalizacja Odpowiedz z cytatem  

Mam malutkie pytanie dotyczące jednej sprawy. Otóż kiedy odpalam grę TMUF sama mi się minimalizuje. Za pierwszym razem kasperski uważa iż to jest niebezpieczna aplikacja. Myślałem że to przez anty-wirusa mam taki problem, ale niestety po wyłączeniu nadal jest ten sam problem, sugerowano mi, iż problemem jest rodzielczość 1280x1024 pikseli, ale gdy zmieniłem na inną nadal jest taki problem. Oczywiście mogę grać, ale kiedy załączam grę to ze 30 razy mi się minimalizuje. Mógłby mi ktoś powiedzieć co jest nie tak? Jeżeli chodzi o mojego kompa to mam win7, 3 giga ramu, 4x2,33 gigaherca no i kartę graficzną NVIDIA GeForce 9800GT.

A druga sprawa to taka, iż kiedy gram to bez powodu robi mi się czarny obraz na 10-15 sek, wyskakuje komunikat iż sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność ( albo coś w tym stylu ) i nie zalicza mi przejazdu co na dłuższą metę jest wnerwiające. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arctic
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Kwi 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 7



PostWysłany: 04 Maj 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po 1 nie chwal się kompem
a po 2 może to być wadliwy sterownik do grafiki albo direct, zainstaluj te
powyższe a może pomoze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Shion
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 147
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 04 Maj 2010, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kvl napisał:
po 1 nie chwal się kompem
...

:shock:
To nie jest chwalenie się kompem tylko podanie sprzętu w celu informacyjnym aby móc rozwiązać ten problem, przecież może on dotyczyć nie tylko soft ale i hardware'u.

Co do tematu to minimalizowanie może spowodowane być wieloma uruchomionymi programami, z czego wynika brak odpowiedniej ilości ramu, lub też procek może być przeciążony. Sugeruję instalacje programów do czyszczenia kompa itp. lub/oraz reinstalacje TM.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pat.wi
Jeździ konno


Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 29


PostWysłany: 04 Maj 2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czy program CCleaner wystarczy Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Shion
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 147
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 04 Maj 2010, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powinien wystarczyć, jest w nim też opcja czyszczenia rejestru, co powinieneś wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?