Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piłka Nożna = kibice
kibice = atrakcyjny futbol

czyli piłka Nożna = atrakcyjny futbol

z mojego punktu widzenia Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddo napisał:
Ty myslisz ze gdyby Barca prowadzila 3-1 po pierwszym meczu i w rewanzowym grala w 10 to by atakowala i starala się wjebac 5 bramek ? czy raczej bronila zaliczki z pierwszego meczu ?


na pewno nie wystawiliby Ibry samego na polowe rywala, a sami stali wszyscy w polu karnym przez caly mecz i kopali do przodu liczac na to ze Ibra coś z ta pilka zrobi;] Guardiola postaralby się wtedy co by było 4 obroncow a reszta na atak, ustawienie 4-2-3 i do przodu a nie 5-3-1 a na koniec 5-4-0 :E

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Morek, wg mnie wiekszosc kibicow ciesza trofea, a nie jakas atrakcyjna gra. I teraz barcelonie nie będzie pamietane to, ze ładnie grala, tylko to, ze odpadli w polfinale. Mowie oczywiście o wiekszosci kibicow, a nie wszystkich. I musicie się w koncu z tym pogodzic, ze trener i drużyna chca przede wszystkim wygrac mecz i lige mistrzow, a nie zagrac tak jak Wam się podoba, jednoczesnie przegrywajac wszystko co mozna. Bo to, ze parę osob powie ze ładnie grali i szkoda ze przegrali (się zarymowalo), to ich to serio niewiele rusza. Wazniejsze jest zwyciestwo. A kibicow będzie o wiele wiecej.

Nawet posluze się prostym, i jakze do dupy, porownaniem: gracie mecz w tmnf transmitowany przez hstv. Cala przeciwna drużyna w polowie trasy wali w bande. I czy Wy w tym momencie myslicie o tym, jak się komus będzie ogladalo to, ze nie macie się z kim scigac i kulturalnie bandzicie chwile dalej, zeby walka byla do konca, czy jedziecie tak, zeby nie stracic tego prowadzenia, walac widowiskowosc? No i zeby nie było, jest to mecz o wysoka stawke. Powiedzmy, polfinal STC. Na bank byscie starali się dowiezc wynik do konca, tak samo jak chciał to zrobić Inter.

Rozumiem, ze fajniej się oglada widowiskowa gre. Ale co mi z widowiskowosci, jeśli moj klub przegrywa? Za miesiac nie będę pamietal w jakim stylu grali. będę pamietal to, ze awansowali do finalu. Dla interu i jego kibicow zagrali dobrze, bo wygrali z barcelona i dowiezli do konca wynik. A jeśli wygraja cala lige mistrzow, to przybedzie im o wiele wiecej kibicow na których mozna zarobic, niz gdyby po ladnej grze wczoraj odpadli.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Meczu nie oglądałem, ale kurde jak słyszę że Barca przegrała i koniec futbolu to żal.pl normalnie. To się pytam jak miał grać Inter z Barceloną grając w 10? Grać w otwarte karty i dostać jak Arsenal czy VFB w dupę?
Wciąż słyszę, że Farsa to, Farsa tamto, i że w ogóle team no.1 na świecie. Grają ładnie to fakt, ale kurtyzana jedna, wszystko się sprowadza do trofeów.
Pozwolę sobie na porównanie 2 zespołów. Mojego Man Utd <3 i Barcelony w dwóch sezonach: mistrzowskim i pierwszym po. Na początek zacznę od podopiecznych SAF'a: sezon 2008: zdobycie CL, mistrzostwo Anglii (uwzględniam tylko: mistrzostwo kraju i CL). Sezon 2009: mistrzostwo Anglii plus finał CL. W dodatku w sezonie 07/08 atak Rooney-Ronaldo i Tevez (jak grał) byli zdecydowanie lepsi niż teraz napier**** nóżkami Messi do spółki z Ibrahimoviciem.
Teraz Barcelona: sezon 2008/2009: mistrzostwo Hiszpanii, CL. sezon: 2009/2010. Półfinał. Mistrzostwo jeszcze nie pewne.
Jak widać Manchester zdobył : CL+ finał (Barcelona tylko półfinał). Oraz zdobył 2 mistrzostwa Anglii (wg mnie trudniej je wywalczyć niż CL), czyli najtrudniejszej ligi świata.
Barcelona: wygrała CL, mistrzostwo Hiszpanii i ... prezentuje styl pod tytułem: "wpierdolmy się w 11 z piłką do bramki"... może to i ładne, ale ciekawe ile fani Farsy będą chcieli tylko oglądać piękny futbol?

Wg. mnie najlepszą drużyną świata jest Manchester United. Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Wg. mnie najlepszą drużyną świata jest Manchester United. Smile


A gdzie MU jest teraz?;]
A Barcelona w tym sezonie ma niepewne mistrzostwo nie dlatego ze slabo grala, tylko dlatego ze Real robi zajebista konkurencje(nie wieze ze będę teraz ich chwalil :E) Mimo przegranych obu Gran Derbi w tym sezonie Real gra naprawdę za***iscie i wywiera cisnienie na Barcelonie. Dla mnie to nawet lepiej bo dyieki temu Barca do konca sezonu będzie musiala grać na 100% i będę mogl cieszyc się ich piekna gra ^^

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wierzę że to właśnie kibice Barcelony maja inne podejście piękny futbol>trofea i dlatego im kibicuję Smile

Nie dla wszystkim pierwszym priorytetem są wyniki. Smile

Weźmy dla przykładu Athletic Bilbao: sami Baskowie w składzie> trofea

czy np. Bayern: przypadkowe bramki> trofea
Laughing

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A i zeby nie było uwazam ze MU jest zajebiste ale zaraz za Barcelona Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bayern randomowa drużyna . . .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Win'a napisał:
bayern randomowa drużyna . . .

Jakub nie ma Neta SIALALALALA!

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wczorajszy "mecz" .... ^^

Powiedzmy sobie szczerze, Inter zagrał to co musiał, a Barcelona tego nie wykorzystała. Inter czy w 10 czy w 11 grał to samo. Dla Barcelony to nie był najlepszy mecz w historii. Mogę tylko żałować, że musiałem to oglądać Razz
To właśnie był antyfutbol totalny, no ale Barcelona dała wbić sobie 3 gole zespołowi który nie miał prawa się przeciwko nim odkryć, i dostała w dupę, słusznie, choć nie będę pochwalał "genialnej" taktyki Mourinho Wink
Powiedzcie mi jak to wygląda, zespół który nie oddał żadnego groźnego strzału, cały mecz bronił się wszystkimi zawodnikami, już nawet na ogryzka nikt z przodu nie stał, miał piłkę przez 20pare procent czasu gry, przegrywa 0-1, a ich trener w ogromnej radości wznosi ręce w geście zwycięstwa. To nie była piłka nożna i ch**.

Co do spalonego to był - u Pique należało patrzeć na stopę wystającą, jeśli ktoś mówi, że nie było to polecam przestudiować zasady.

Co do ręki - mimo, że nabita, i ułożenie dość naturalne, to jednak ręka słuszna, ponieważ w tym przypadku przyniosła zbyt dużą korzyść.

Co do wywodów na temat jaki to ManU jest lepszy od Barcelony, to wg mnie takie dyskusje nie mają sensu, Ci byli sezon po w finale, drudzy w półfinale, ale zawsze na wszystko znajdzie się hak, bo to Barca wyeliminowała sezon temu ManU, i zabawa zaczyna się od nowa, a nic sensownego chyba powiedziane nie będzie.

A co do trofea vs atrakcyjna gra. Każdy głębiej zainteresowany kibic będzie pamiętał styl drużyny, a że jakiś średnio ogarnięty - podniecający się, że właśnie na necie wyczytał o zwycięstwie i mu kupon wszedł na bukach, albo śledził mecz na livescore - zapamięta tylko rok, trofeum, klub... Owszem, trofea się liczą ale jak masz drużyne której na prawdę kibicujesz. Masz gdzieś, że właśnie zagrali w wybijanie piłki do przodu, skoro wygrali. Ale dla osoby trzeciej to będzie istna żałość. Mam nadzieje, że już każdy będzie mógł podpiąć pod relacją ostatniego meczu łatkę "ANTYFUTBOL" ....

pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Out to może porównaj te same sezony a nie 2 które ci się podobają. 2008/2009 ManU- Finał CL i mistrz kraju Barca- Zwycięzca CL i mistrz kraju
2009/2010 ManU- Ćwierćfinał i 2 miejsce w Premiership ze stratą 1 pkt Barca- Półfinał CL i lider PD z przewaga pkt nad Realem.

A do twojej postawy najlepiej pasuje twój avatar, Manchester, Manchester bla bla bla

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

smiesza mnie komentarze wszystkich tych, ktorzy pisza o antyfutbolu, usprawiedliwiajac w ten sposob odpadniecie Barcelony.
Mourinho okazal się sprytniejszy, obrona jego druzyny byla monolitem i nie do przejscia, to jest umiejetnosc gry w pilke, a nie to, ze wymieni się piec milionow podan w polu karnym, przez prawie 80% czasu gry jest się przy pilce, a strzela się jedna bramke i to jeszcze ze spalonego.

a co, kibice Barcy, powiecie na aktorstwo Busquetsa po dotknieciu Motty? albo na debilne proby wymuszenia karnych, jak ta Alvesa? to ja już wole 'antyfutbol' niz probe oszustwa.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Busquets ładnie przyaktorzył.

Żal mi Motty ,że nie zagra w finale za aktorstwo tego ....
Ale myślę ,że UEFA przyjmie odwołanie i zagra Motta oby!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pawel napisał:
smiesza mnie komentarze wszystkich tych, ktorzy pisza o antyfutbolu, usprawiedliwiajac w ten sposob odpadniecie Barcelony.
Mourinho okazal się sprytniejszy, obrona jego druzyny byla monolitem i nie do przejscia, to jest umiejetnosc gry w pilke, a nie to, ze wymieni się piec milionow podan w polu karnym, przez prawie 80% czasu gry jest się przy pilce, a strzela się jedna bramke i to jeszcze ze spalonego.

a co, kibice Barcy, powiecie na aktorstwo Busquetsa po dotknieciu Motty? albo na debilne proby wymuszenia karnych, jak ta Alvesa? to ja już wole 'antyfutbol' niz probe oszustwa.


+1 Wink

Trzeba było na San Siro wygrać i nie płakać teraz Smile Barcelonę z przyjemnością oglądało się 4-5 lat temu, teraz to już nie jest piłka nożna, bo gra Barcelony przypomina jakiś tenis stołowy, gdzie leci 100 zagrań na minutę, a efekt nie koniecznie jest.

Też uważacie, że w finale nie powinna obowiązywać zasada pauzowania za kartki?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
oddo napisał:
Ty myslisz ze gdyby Barca prowadzila 3-1 po pierwszym meczu i w rewanzowym grala w 10 to by atakowala i starala się wjebac 5 bramek ? czy raczej bronila zaliczki z pierwszego meczu ?


na pewno nie wystawiliby Ibry samego na polowe rywala, a sami stali wszyscy w polu karnym przez caly mecz i kopali do przodu liczac na to ze Ibra coś z ta pilka zrobi;] Guardiola postaralby się wtedy co by było 4 obroncow a reszta na atak, ustawienie 4-2-3 i do przodu a nie 5-3-1 a na koniec 5-4-0 :E


Cytat:
fan boye barcy nie rozumieją niektórych praw rządzących futbolem. Powtórze jeszcze raz to co mowilem tydzien temu; piłka nożna to nie tylko klepka sztuczki techniczne i wejście podaniami do bramki, drodzy blaugraniarze


Nie bez powodu wlosi maja styl defensywny, jak ogldalem bezradna barce która chciala milionami podaniami wjechac do bramki, do bramki INTERu Shocked grajacych w 10 to umieralem ze smiechu. I to wlasnie mi się podobalo ze na defens Interu nie ma choja, ze udowodnili ze dobra obrona jest bardzo wazna. ;]. Jeszcze nie widzialem meczu gdzie przy stanie powiedzmy 2-0/3-0/3-1 drużyna w rewanzowym meczu skupila się na taktyce ze trzeba dobic przeciwnika i zdobyc ze 2 gole. To jest nie logiczne ;f Guradiola już po koncowym gwizdku w pierwszym meczu wiedzial ze będą musieli atakaowac na broniacy przewagi Inter. Slicznie taktycznie i konsekwentnie, bez odpuszczania, bez lekcewazenia jakiegokolwiek pilkarza barcy, i to mi się bardziej podobalo niz k**wa "la bjutiful futbol" w wykonaniu bajecznej barcelonki.

Imo to kibice sa dla pilkarzy (klubu), a nie pilkarze dla kibocow. Az dziwne ze mozna myslec ze jeśli moj klub gra sliczna pilke to będę im kibicowal. Kibic jest po to by wspierac druzyne w ciezkich sytuacjach, czy gra pięknie czy "antyfutbol" a jakos wczorajszych "kid kibicow barcy" nie slyszlalem, tylko było ich stac na gwizdy na Cesara. Po bramce Pique się rozkrecili ;] szkoda ze nie mogli tak od poczatku.

Ale ochloncie, w finale Inter nie zagra "antyfutbolu" bo nie ma czego bronic ; ] i oby wygral.

Steaua b.- Barca. (1985/86) Steaua przyjechala się bronic, grać na 0-0 i sprobowac wygrac w karnych. I WYGRALI !!! i co to tez jest antyfutobl? Nikt im nie wytyka palcem ze nie grali pieknego futbolu. Wazne ze zwyciezyli, ze piekna role odegrala defensywa i bramkarz Duckadam.

Cytat:
Nie dla wszystkim pierwszym priorytetem są wyniki.

Chyba dla prezesow przedewszystkim ;] potem za kase z wygranych cupow kupia do twojego super teamu super gwiazdeczke ;] i będziesz mogl skakac z radosci ze zobaczysz jeszcze piekniejszy futbol który nie gwarantuje ze wygraja jeszcze wieciej ;] patrz real;] barca Very Happy

Cytat:
Bayern: przypadkowe bramki> trofea

Very Happy bez komenatrza. Pewnie Robben "przypadkowa bramke", albo i dwie strzeli w finale i będzie zal. Chcialbym zeby ktorys z Polskich zespolow w kwali do LM strzelal 1/4 przypadkowych goli co bayern ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
...a ich trener w ogromnej radości wznosi ręce w geście zwycięstwa.
No fakt. Jak on mogl się cieszyc, ze jego drużyna w dwumeczu pokonala barcelone i awansowala do finalu ligi mistrzow... Przeciez powinien z placzem pasc na glebe bo paru osobom się nie podobal ich styl...

Ogolnie, to zgadzam się z Pawlem i Oddem.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Też uważacie, że w finale nie powinna obowiązywać zasada pauzowania za kartki?

Nie.

Aktorstwo - tez mnie to wkurwia w kazdej druzynie, dlatego lubie Messiego b ten przewraca się naprawdę wtedy kiedy dostanie kose a nie udaje, przecie wczoraj Messi tez dostal w ryj, już nie pamietam od kogo i nie bawil się w jakieś aktorstwo tylko próbował zabrac pilke dalej. Ibra, Alves i Busquets mnie wkurwili tymi zagraniami ;f

Podania - ogladaliscie choć raz NORMALNY mecz gdzie Barcelona lapie dwoch przeciwnikow w trojkat i podaja miedzy soba? to się nazywa MECZENIE PRZECIWNIKA który BIEGA ZA PILKA ;] to raz. Dwa w takich meczach jak wczoraj gdzie w polu karnym stoi w sumie 10 przeciwnikow podania sa po to co by tamci się rozbiegli, i wtedy starac się znalesc miejsce na prostopadle zagranie do napastnika. Wczoraj nie wyszlo, dzięki swietnej grze obroncow Interu, ktorzy w momencie gdzie znalazlo się minimalne miejsce na zagranie natychmiast się znajdowali w tym miejscu przecinajac podanie.

Oddo - chcialbym zauwazyc iz to Real potrzebuje kasy na wydawanie na pilkarzy typu C. Ronaldo, Kaka sraka itd. Widzialem gdzies w necie ze w tym sezonie w skaldzie Barcelony znalazlo się 16 wychowankow klubu (liczac ofc Xaviego, Messiego itd)! Nie udowodnisz mi ze szkolka Barcelony to nie jest zyla zlota: Xavi, Iniesta, Messi, Pique, Puyol, Pedro, Bojan, Jeffren, Busquets(w sezonie 2k8/2k9 uznany za najlepszy debiut w La Liga), wielkie transfgery w ostatnich czasach Barcy to tylko Ibra i Henry.
Antyfutbol - szczerze to nie wiem co o tym myslec. Wczoraj Inter zagral naprawdę swietnie taktycznie, ale przez to ten mecz był mało emecjonujacy (tzn dla mnie był jako dla kibica Barcy). Sadze ze antyfutbol to te wszystkie faue przez który mamy polamane nogi, aktorstwo, czy to co wczoraj Maicon zrobil(lezal za boiskiem z kontuzja barku to pi***olony wstal, wtoczyl się na boisko i znow się polozyl :E).

rozpisalem się ;f Zachoania kibicow w Hiszpani komentowac nie będę bo oni tam chyba tak maja, na który mecz nie spojrzysz to na trybunach mało co się dzieje.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Charnan napisał:
Out to może porównaj te same sezony a nie 2 które ci się podobają. 2008/2009 ManU- Finał CL i mistrz kraju Barca- Zwycięzca CL i mistrz kraju
2009/2010 ManU- Ćwierćfinał i 2 miejsce w Premiership ze stratą 1 pkt Barca- Półfinał CL i lider PD z przewaga pkt nad Realem.

A do twojej postawy najlepiej pasuje twój avatar, Manchester, Manchester bla bla bla

Weź kur*** się ogarnij jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jest napisane, że porównuje sezon mistrzowski i pomistrzowski w CL... jak tego nie rozumiesz to twoja sprawa Rolling Eyes
IMO ciekawi mnie jak kurduple (nie odbierajcie tego negatywnie plz Wink ) z Barcelony i gwiazdki z Realu poradziliby sobie w Lidze Angielskiej Twisted Evil

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dobra źle przeczytałem.
Nie poradziliby sobie tak samo jak nie radzi sobie Liverpool bo gra zbyt technicznie.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 29 kwietnia 2010, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Kiciak
Spoko ale nie było tak ze za Ibrakadabre ;] dali Eto'o i doplacili chyba 50mln ? a co wczoraj pokazal ? gral tak samo jak messi w pierwszym meczu, dzięki defensywnej grze Interu który nie dopuszczal go do pilki.

Arrivederci Barsa

@Out
Cytat:
IMO ciekawi mnie jak kurduple (nie odbierajcie tego negatywnie plz ) z Barcelony i gwiazdki z Realu poradziliby sobie w Lidze Angielskiej

haha zabraklo by noszy : P

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 16 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?