Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja to jestem ciekawy jeśli chodzi o sympatie do klubów. jak się zaczynałem interesować piłką kopaną (w wieku koło 9 lat może), to kibicowałem barcy. byli wtedy ciency jak barszcz, w LM ani PUEFA nie grali nawet. jakoś tak mi przeszła sympatia do nich, kiedy sprowadzili ronaldinho i zaczęli coś grać w końcu ;d

od zawsze jestem natomiast za chelsea (przed abramowiczem jeszcze) i valencią (mimo, że ciągle grają o poziom niżej niż ich skład by na to wskazywał).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barca z Ronaldinho to było to co Kochałem wtedy!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja za Barcą jestem od 2000 roku, czyli od kiedy zacząłem się interesować piłką. Te czasy z Figo, Rivaldo, Overmarsem(mój ulubieniec) i Kluivertem.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ps. w sierpniu jak kaska pozwoli jadę na mecz do Anglii. jedzie ktoś?

ja chętnie, ale moja Kaśka mnie nie pusci raczej ;/

a kibicem to mozna się nazwac jak się będzie na meczu swojej druzyny, będzie się mialo szalik i nigdy nie będzie wstyd się przyznac za kim jesteś Wink Lech Poznan foreva

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja kibicuje manu od gimnazjum, czyli 2003/4r. I nigdy nie wstydziłem się do tego przyznać.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HELL YEAH, Ribery czerwona, jeb** Bayern.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HELL YEAH! Kiciak debil, jeb**** Kiciaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HELL YEAH, czerwona w ch** zasłużona, jebać Riberyego Very Happy

Kiciak, o czym ty tam wyżej pierdolisz? Przeczytałeś jakąś k**wa relacje na żywo czy inny ki ch** i się wymądrzasz, omg, myśl czasem Mad Sam jesteś k**wa dziecinny, i pokazujesz to całym tym temacie, ktoś tylko powie złe słowo o Barcie to od razu płaczesz jak dziecko i szukasz 100 wymówek na sekunde, k**wa. Jak dla mnie Messi jest przereklamowany, jest zajebisty ale nie jest jakims pierdolonym magikiem, jest kilku zawodników na świecie prezentujących podobny poziom, ale nie bo to oczywiście barca jest ta magiczna, i właśnie tego przereklamowania nienawidze. Magicy k**wa.

Dobrze ktoś tam napisał, klepią se podankami, utrzymują się przy piłce, zamiast pierdolnąć tą piłke to bramki to się bawią i jak przegrają mecz to pi***olenie ze strony kibiców takich jak ty, że 'antyfutbol' wygrał. Jak się gra jak skonczeni idioci to tak się konczy mecze.

A jeszcze co do tego co wyżej było pisane. Jak Manchester zagra ch**owo to się do tego przyznaje, bo żadna drużyna nie gra nigdy idealnie i to jest normalne, a nie szukam wymówek że wszyscy się zmówili na MU. A Manchesterowi kibicuje bo kocham ten klub.

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Madryt teraz śpiewa pieśni na cześć Barcelony, ej no helloł? Gdzie tu logika? Ciekawi mnie co się stanie z częścią kibiców Barcelony, którzy jeszcze nie przywykli do porażek

Coś ci się popipcyło.W Madrycie modlą się o to żeby Barcelona nie zagrała w finale na Santiago Bernabeu, nie mówiąc o śpiewaniu pieśni na ich cześć.Tutaj akurat mnie nie zagniesz, i mogę ci wstawić skany z gazet co piszą na ten temat.Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaka to porażka dla Realu żeby tam w finale Barca zagrała.Ja nie mówię że wczoraj Barca zagrała fenomenalnie, jedynie piszę o krzywdzie sędziego jak teraz krzywdzi Bayern.W ubiegłym roku grali w finale, teraz pora a antyfudbol Interu i Lyon ;E To już totalne dno... Tam Fist chyba pisał czy ktoś o tych krótkich podaniach w polu karnym... No widzisz jak mało wiesz o Barsie ? Zobacz ich mecze i zobacz jak grają.Tak czy inaczej Barca ma wejść w finał obojętnie z kim bo chcę jechać na ten finał i zobaczyć na żywca.Jak nie wejdą to jedynie Bayern wejdzie to się zastanowię.
Aha Fist .. Messi cudak na siłę pędzący itd. Różnie tutaj pisaliście na jego temat Smile Jednak ja jak oglądam czasem Diego kiedy błyszczał, to widzę taki sam styl gry.Jak już ktoś napisał, liczy się skuteczność i nie płacz już bo angole nie grają Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Krzywda sędziego? Jak Ribery nawet nie patrząc na piłke wjebał się w nogi Lopeza? No nie rozśmieszaj mnie, czerwona w pełni zasłużona.

A co do Barcy, to gra taką super-piękną piłke, że aż za piękną i przekombinowaną i jeśli wpadną na drużyne z solidną obroną (w hiszpańskiej lidze nie przywiązuje się uwagi do obrony praktycznie, to zupełnie inny futbol) to kupa. I to nie jest antyfutbol, bo wczoraj inter zagrał naprawdę ofensywnie. Po prostu oprócz tego umiał się też bronić. Piłka nozna to nie tylko super technika, granie klepą, zajebiste dryblingi i bramki z 2 metrów : )

EDIT:
Nie pisze nigdzie że Messi to słaby piłkarz. Jest zajebisty, ma zajebistą technike, ale nie jest nadczłowiekiem a piłkarzy na jego poziomie jest kilku, a to właśnie Messiego się kreuje na super gwiazde i najlepsego piłkarza na świecie, chociaż tak naprawdę nie wybija się dużo powyżej szereg.

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist faulować i nie dostać kartki a za byle gówniany faul złapać to jest różnica.
Poza tym każdy może mieć ten słabszy dzień prawda?
Piłka nadal w grze, więc zobaczymy co będzie dalej.
Edyta:
Za co się kreuje? Za strzelone gole chyba nie? Więc miej żal do tych Twoich gwiazd że strzelają ich mniej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyle że Rooney strzelił więcej bramek w lidze od Messiego : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Poza tym, jak już powiedziałem, kartka ze TEN KONKRETNY faul byla zasłużona bez dyskusji. Tak samo jak kartka dla Toulalana

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist ogarnij się i przeczytaj ten temat. Ani slowa o antyfutbolu w tym temacie nie napisalem. I nie szukam 100 wymowek tylko najzwyczajniej w swiecie zmartwiony jestem faktem ze drużyna której kibicuje przegrala mecz i staram się to usprawiedliwic sam dla siebie ;/ Co do gry podaniami to warto dostrzec to ze to pierwszy mecz od dwoch lat przegrany wyzej niz jedna bramka przez Barcelone(!). No i to przereklamowanie. Wez się tak nie bulwersuj. może i jest przereklamowane, ale to nie jest powod zeby ich nienawidzic. Mam nadzieje ze z MU zrobi się to samo i ciekawy jestem co wtedy powiesz;]

Sry Ajem, ale nigdy nie lubilem szwabskich teamów i nigdy nie polubie;p A ten ryj Van Gaala jest tak krzywy ze az mnie odrzuca :E (i odrazu --> tak wiem był trenerem Barcy)


EDYTA:
Fistashi napisał:
Tyle że Rooney strzelił więcej bramek w lidze od Messiego : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

no i? to sa dwie różne ligi wiec plis nie porownuj:)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic nie zrobie, Mu będę kochał do konca życia nawet jak będą o nim non-stop trabic w mediach.

Ja ich właśnie za przereklamowanie nienawidze i nic z tym nie zrobie. MU jest 3 razy z rzędu mistrzem najsilniejszej ligi świata i co? I jakos nie jest jakos uwielbiany w mediach Wink

A co do strzelania goli przez Messiego - w lidze hiszpańskiej strzela się więcej goli niż w Angielskiej, bo to bardziej ofensywny futbol. A nie porównuje do Ligi Mistrzów bo MU już odpadło i Roo nie ma szans z nim rywalizowac Wink

A co do ryja Van Gaala to się zgadzam ;D I nie wiem jak mozna kibicowac niemieckim klubom będąc polakiem w sumie. Ja wiem że nie możemy być uprzedzeni, no ale dla mnie to dziwne

_________________





Ostatnio zmieniony przez KD Fistashi dnia 21 kwietnia 2010, 21:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon jak uwazasz ze Riberry nie powinien dostac red'a i Inter wczoraj gral antyfutbol to porsze cie WYJDZ : )

Fistashi napisał:
Krzywda sędziego? Jak Ribery nawet nie patrząc na piłke wjebał się w nogi Lopeza? No nie rozśmieszaj mnie, czerwona w pełni zasłużona.

A co do Barcy, to gra taką super-piękną piłke, że aż za piękną i przekombinowaną i jeśli wpadną na drużyne z solidną obroną (w hiszpańskiej lidze nie przywiązuje się uwagi do obrony praktycznie, to zupełnie inny futbol) to kupa. I to nie jest antyfutbol, bo wczoraj inter zagrał naprawdę ofensywnie. Po prostu oprócz tego umiał się też bronić. Piłka nozna to nie tylko super technika, granie klepą, zajebiste dryblingi i bramki z 2 metrów : )

nic dodac, nic ujac <zolw fist>

nawet jeśli ktos uwaza ze messi mial slaby dzień <smiech> to gdzie byla reszta pilkarzy ? bez messiego nie umia grać ? przykre trochę ze przez slaby dzień 1 pilkarza slabo gral caly zespół

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po 1 - czerwona karta zasluzona

po 2 - apropos kibcowania i tego, ze "kibice jednej druzyny sa zawsze z zespołem, a innej tu padl przyklad realu to... ". Jest to pi***olenie z dupy. Sa ludzie rozni, i ze sa pojebani niektorzy, to jest niepodwazalny fakt. Dlatego w gronie kazdych kibicow znajduja się tacy idioci, ktorzy będą po porazce się odwracac, i tacy ktorzy będą razem z klubem. Nie ma podzialu na to, ze kibice tego i tego zespolu sa lepsi. Wsrod kibicow wszystkich drużyn jest kupa skurwieli drechow bezmozgow i nic tego nie zmieni, to jest pusta dyskusja. Jakby teraz abstrakcyjnie myslac Ferguson poszedl do jakiego West Hamu, to i tak czesc kibicow by mu bila brawa a czesc by go wygwizdywala, nie ma co wchodzic na takie tory dyskutowania, bo to jedynie zwiastuje same klotnie. Nigdy nie będzie tak, ze inteligentni ludzie to kibicuja XX a debile YY.

po 3 - messi czy rooney. Mi się bardziej podoba styl Roo, cham jakich mało, cwaniak jak każdy pilkarz, ale ma torpede w d*pie, wole walki, i niesamowita charyzme, on gra jak napastnik z innej planety. Messi jest wielki, ma prawie te same zalety co Roo, ma lepszy drbling, lkepszy jest technicznie, robi wszystko z wieksza finezja, ale na najwyzszym poziomie decyduja detale, ktore u mnie ida na strone Roo. Ale wiem, ze to Messi ma wieksza szanse zostac najlepszym graczem w historii futbolu, bo to on jest najlepszym graczem najlepszej druzyny swiata. Coz, poczekam na RPA z kolejnymi osadami.

a po 4 - smierc antyfutbolowi. N ie po to ogladam film, zeby był slaby, nudny, przewidywalny w 100%, tylko po to, zeby mi się podobal, by był o dobrym podlozu psychologicznym bądź by akcja byla wartka i logiczna. To samo z meczami, nie lubie miec straconych 90minut zycia ogladajac 2 dosc obojetne mi druzyny, zeby widziec jak ktos gra na 0-0. Chce ogladac piekny spektakl, z wartka akcja i zwrotami. Nie chodze na komedie romantyczne, bo wspolczynnik kichy jest bardzo wysoki. Tak samo nie będę ogladal meczow drużyn grajacych aktualnie padake, bo wspolczynnik slabego widowiska jest również dosc spory. Dlatego niech mnie batem ktos pierdolnie jak mam obejrzec mecz Grecja - Ghana. Pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddo napisał:
nawet jeśli ktos uwaza ze messi mial slaby dzień <smiech> to gdzie byla reszta pilkarzy ? bez messiego nie umia grać ? przykre trochę ze przez slaby dzień 1 pilkarza slabo gral caly zespół

po 1. nie 1 tylko dwoch (Xavi tez ch** gral) EDYTA: obrona tez ch** grala !
po 2. z tego co wiem to Barca strzelila bramke bez wiekszego udzialu Xaviego czy Messiego;]
po 3. uwielbiam Wally'ego Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally też uważałem, że zasłużona, bo jednak chamsko wjechał ale:
- widać, że złagodził napięcie mięśni, czyli jednak w końcu się skapował, że za ostro wszedł

Niestety sędzia ma krótki czas na reakcję a wiadomo, futbol ma być "fair play", to żeby załagodzić jazdy po przeciwnikach każdy by dał czerwony. Tak w sumie 50/50 czy czerwona, czy żółta...

Co do meczu wczorajszego: mecz był jednym z najlepszych, jakie były grane w tej edycji LM (poza dwumeczem Manchester - Bayern który, według mnie, był najciekawszym dwumeczem od kiedy Ligę Mistrzów oglądam, czyli jakieś w cholerę czasu, a nawet dłużej). I jeśli ktoś jeszcze wczoraj o godzinie 20:00 uważał, że Inter to typowa drużyna, która nieważne, jakimi środkami chce wygrać, byle wygrać to musi przyznać, że wczoraj Ekipa Mourinho pokazała klasę!

Poza oczywistym faktem, że nie lubię Barcelony (poza Puyolem i Iniestą chyba Mad) cieszę się jeszcze z tego, że być może, jeśli Inter da radę, Barcelona odpadnie to posypią się też wspominani tu niedawno "niedzielni kibice" tejże drużyny i wreszcie stołeczna drużyna Hiszpanii będzie miała kibiców, na których zasługuje. Bo trudno określać mianem kibica kogoś, kto wyznaje, że kibicuje drużynie "bo wygrała ostatnio jakiś mecz"?
Od razu zaznaczam: nie gadam o Was, którzy się tu wypowiadacie jako kibice Barcy tylko właśnie o "niedzielniakach" i tych debilach, którzy nieważne, komu kibicują, byleby znaleźć powód do udowodnienia swojej wyższości fizycznej nad normalnymi kibicami przeciwnika.

A przechodząc do bardziej aktualnych wydarzeń: nie widziałem pierwszej sytuacji, w której Toulalan (czy jak to się tam po francuskiemu pisze?) otrzymał żółtą, ale w drugiej sytuacji z pewnością na takową zasłużył. Mecz, trzeba przyznać, w miarę przyzwoity, jednak widząc jak gra Olympique przypomniał mi się mecz Chelsea - Liverpool, gdzie "niebiescy" próbowali zamurować bramkę. W tym przypadku czasem coś tam nawet próbowali zrobić francuzi. Nie był to porywający mecz, ale bywały też nudniejsze, czyli taki średniak, a wygrana zasłużona Bayernu (pochwała dla Demichelisa, Tymoshchuka i Lahma, którzy naprawdę pokazali dzisiaj klasę.

Jedno mnie jeszcze wku*wiało jak słuchałem komentarza na Polsacie: Panowie "eksperci" próbowali wytłumaczyć faul Ribery'ego tą całą seksaferą (skąd my to znamy, Panie Lepper, hm?)... Według mnie nie miało to wpływu na zachowanie Francka, on ogólnie impulsywno-kompulsywny chłopak jest. A co do samej sprawy z domniemanym seksem z nieletnią: Wam też śmierdzi, by trzech aktualnie na wysokim poziomie reprezentantów Francji tuż przed mistrzostwami w RPA dziwnie NAGLE zostają oskarżani o seks z nieletnią? Czemu nie zostało to wyjawione wcześniej a dopiero teraz? Może za bardzo chcę znaleźć jakiś spisek, ale... coś mi tu nie pasuje....

Kończę pisać, bo muszę AC2 dokończyć wreszcie, jeszcze tu napiszę ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wy se gadajta o rooney i messi, a mi się ciegle bardziej podoba robben.

ciekawostka: willy sagnol siadzial w stadionie i kibicowal bayern, a nie francuskiemu lyon Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 22 kwietnia 2010, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i mi też Jakub. Nie doceniałem go kiedy grał w Realu i Chelsea i miałem go raczej za gracza słabego, ale tam po prostu nic nie grał. W bayernie się odnalazł i od razu jest materiał na najlepszego gracza roku : ) I jeszcze te decydujące o awansie bramki, które strzela w przepięknym stylu... Wszystko zmierza ku happy endowi, czyli finał Inter - Bayern.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 13 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?