Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Wielki kur** magik Messi, a jak się go pokryje normalnie to go nie ma.

normalnie? czyli 1vs5? spoko... nie widzialem meczu to się nie wypowiem, szkoda ze barca przegrala;/ jako kibic wierze ze Barca będzie w finale, ale jako realista nie sadze zeby było dobrze;/

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol Kiciak, jak nie oglądałeś meczu to co pierdolisz, Messi wczoraj nawet rzadko kiedy miał podwojone krycie a i tak nie dał rady nic sensownego zrobić, jest dokładnie tak jak napisał Out "Rooney > Messi dla watpiacych. Roo nawet jak MUFC przegrywa to biega po calym boisku i szuka gry. a Messi przywiazany non stop do jednej strony gdzie go trzymali."

Btw. Co sądzicie o sytuacji w lidze angielskiej? Kto ma najwieksze szanse wg. was?

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm... sądzę, że Liverpool jeśli nie przegra z Cwelsami to tytuł jedzie do Manchesteru. Oczywiście podopieczni SAF'a muszą w 3 kolejkach zdobyć 9 pkt pokonując rozpędzony Tottenham. IMO wierzę w magię Old Trafford i w sobotę 2:0 dla United Smile
Do CL prawdopodobnie oprócz nas i cwelsów wejdą Arsenal i Man City... ale to Shity jeszcze nie jest pewne Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widze i Out i Ty Fist oceniacie Messiego po jednym nieudanym meczu. Racja Rooney jest zajebisty, ale Messi tez biega po calym boisku, szuka gry. Nie oceniajcie po jednym meczu bo to dziecinne jest Mad


EDYTA: BTW, brawo Szajsenal i Fabianski!

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Widze i Out i Ty Fist oceniacie Messiego po jednym nieudanym meczu. Racja Rooney jest zajebisty, ale Messi tez biega po calym boisku, szuka gry. Nie oceniajcie po jednym meczu bo to dziecinne jest Mad


EDYTA: BTW, brawo Szajsenal i Fabianski!

Kiciak wartościowego zawodnika nie poznaje się po meczach gdy strzela 4 gole ale po meczach gdy druzynie nie idzie.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote:1ff926e320="Fistashi"]Lol Kiciak, jak nie oglądałeś meczu to co pierdolisz, Messi wczoraj nawet rzadko kiedy miał podwojone krycie a i tak nie dał rady nic sensownego zrobić


Cytat:
Argentyńczyk miał kłopoty z wygraniem choć jednego dryblingu, tracił piłkę podwajany lub potrajany przez obrońców Interu.


I zdanie ktore nader bardzo mi się spodobalo:
Cytat:
99 drużyn na 100 prowadząc 1:0 na wyjeździe cofnęłoby się na własną połowę, by zakosztować luksusu gry z kontry. Jest jednak od tego jeden znany wyjątek: nazywa się Barcelona.


(Dodano 21 kwietnia 2010, 14:1Cool
Outsid3r napisał:
Kiciak wartościowego zawodnika nie poznaje się po meczach gdy strzela 4 gole ale po meczach gdy druzynie nie idzie.


Tak, ale chyba każdy ma prawo miec dzień slabosci nie?, W tym dniu widocznie gracze Barcy nie czyli się najlepiej (może przez to ze musieli autokarem przyjechac Happy) i nie szlo. Kazdemu kto po jednej przegranej Barcelony smieje się ze Barca to g*wno itd. mowie ze to nie sa maszyny i nie zawsze da się grać na 100%.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Offline
Jeździ konno


Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 70


PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

żadnego klubu jeszcze nie wyzwalem mimo iz kibucje barcie. A wszyscy co nie kibucuja barcie się zniej smieją wyzywają ją itd. POPROSTU ZAZDROŚĆICIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzeba było oceniac Messiego po strzelonych hat-trickach z Valencią czy tam z kimś jeszcze. Po prostu chwila słabości każdemu zespołowi się zdarza.
Messi to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie pózniej dopiero jest Rooney i Ronaldo.

choć nie kibicuje barcie to widzę co grają. Te podania Xaviego miazga.

Zobaczymy na Camp Nou ciekawe czy będzie tak jak z Arsenalem Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Śmiech na sali Very Happy Jak sędzie nie gwizdał pod Inter to ja nie wiem pod kogo.Boją o dupę to trzeba było wjebać jak najwięcej żółtych kartek żeby na rewanż najlepsi nie zagrali.Podnieta i śmiech od kiboli tych co Barca wyjebała Razz Zobaczy się jak zaśpiewa Inter na Camp Nou Razz Josep nie popełnia 2 x tego samego błędu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barca, albo raczej Guardiola nie rozumie, że nie każdy rywal pozwoli sobie wejść do bramki z piłką i mimo tego, że mieli parę okazji, żeby strzelić z 15 metrów to dalej sobie klepią jak idioci na treningu... Piłka nożna jest taka, że wygrywa ten, kto strzela bramki, nie ten, kto ma przewagę w posiadaniu piłki i w ilości podań na sekundę ;X Życzę sobie powtórki na Camp Nou, śmiesznie będzie Laughing 'Antyfutbol' górą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ta, wielka i niepokonana barca przegra to od razu jest milion wymówek na wynik, płaczu, jak to wszyscy ich nie lubią, oraz odgrażania się na przyszłość. typowe. co to będzie, jak nie awansują do finału...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a tego ze wiekszosc zaczyna zjezdzac, gnoic, i wymawiac sentencje podobne do twoich Lox to już nie widzisz? to raz. Dwa pokaz mi kibica ktorejkolwiek druzyny, który po przegranym meczu powie:"moja drużyna jest chujowa nie wiem po co im kibicuje". każdy kibic, kazdej druzyny szuka wymowki, ja tez bo jako kibic nie chciałem zeby Barca przegrala. Z tego co czytam w necie to Inter wykorzystal bledy Barcelony, gz tego dnia zagrali lepiej + spadek formy czolowych graczy Barcy i wynik jest jaki jest.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
"moja drużyna jest chujowa nie wiem po co im kibicuje"

Od zawsze jestem kibicem Realu i co jakiś czas tak mowie Very Happy wiec nie zjadles wszystkich rozumow Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Cytat:
"moja drużyna jest chujowa nie wiem po co im kibicuje"

Od zawsze jestem kibicem Realu i co jakiś czas tak mowie Very Happy wiec nie zjadles wszystkich rozumow Wink

no to zajebisty z Ciebie kibic ;] Kibicuje Barcelonie od ok. 7 lat i ani razu nie pomyslalem w ten sposob, nawet gdy Barca odpadala z LM już w 1/8 finalu i to po slabych meczach, lub gdy dostawala po d*pie w Gran Derbi 4:1 w sezonie 2k7/2k8.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Majkel napisał:
Cytat:
"moja drużyna jest chujowa nie wiem po co im kibicuje"

Od zawsze jestem kibicem Realu i co jakiś czas tak mowie Very Happy wiec nie zjadles wszystkich rozumow Wink

no to zajebisty z Ciebie kibic ;] Kibicuje Barcelonie od ok. 7 lat i ani razu nie pomyslalem w ten sposob, nawet gdy Barca odpadala z LM już w 1/8 finalu i to po slabych meczach, lub gdy dostawala po d*pie w Gran Derbi 4:1 w sezonie 2k7/2k8.

widzisz, niektorzy kibicuja z usmiechem na twarzy i potrafia być zlosliwi dla rzeczy ktore cenia lub nawet dla siebie Smile nie szczedze Realowi krytyki zlosliwosci zartow itp. Bardzo mi się z reszta podoba przytoczony przez kolege po ostatniej eliminacji realu z lm tekst: "Jedna wiara, jeden klub, jedna ósma az po grób" ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co innego jak sam krytykujesz swoj team a co innego jak robia to inni Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem o co wam chodzi. Ja do tych spraw podchodzę realistycznie.
Jak widzę, że mój zespół(manu) grał słaby mecz i zasłużenie przegrał, to tego nie ukrywam i nie stękam na sędziów itp.
Co do barcelony - Nie lubię tej drużyny za kibiców. To co wypisują i mówią dla mnie jest śmieszne. Barca ma najwięcej "gównianych" kibiców ze wszystkich drużyn, bo jest tak na prawdę najlepsza. Grają piękny futbol i dobrze o tym wiecie. Nie rozumiem ich rozgrywania piłki przez tak długi czas, wolę raczej jak drużyna szybciej kończy swoje akcje i nie wchodzi do bramki z piłką, a próbuje uderzyć z okolic pola karnego, ale nie można powiedzieć, że nie grają pięknej piłki.
Roo jest świetnym napastnikiem, jednak imo messi jest lepszy. Jest świetnie wyszkolony technicznie i wykorzystuje bezlitośnie zdecydowaną większość okazji, a rooney jeszcze ma z tym problemy.
Jeśli chodzi o waleczność, to rooney i tevez - dwaj zawodnicy napierdalający jak dzikie świnie, nie kojarze innych tak pracowitych zawodników(ale nie jestem specem w futbolu).

Co do zwycięzcy ligi angielskiej - nadal liczę na wygraną manu [; ale to chyba oczywiste Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak Barca zagra slabo to nie ukrywam tego i tez mowie ze nie było dobrze. I mnie tez wkurwia to ze duza czesc kibicow Barcy kibicuje im tylko dlatego ze wygrali w zeszlym sezonie wszystko. Niestety takich ludzi nie zabraknie, i gdyby w next sezonie np. Tamtenham(;p) wygralby wszystko to ci wszyscy gowniani kibicje przeniesli by się do nich;/
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Postarajcie się rozróżnić pojęcia , kibicowanie a sympatyzowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 21 kwietnia 2010, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh... Kiciak widzisz po meczu z Bayernem 70% fanów Man United powiedziało, że SAF zawalił taktyke w drugiej połowie i co? I dalej jesteśmy razem niezależnie od tego czy będzie w tym roku jakieś trofeum: mistrzostwo czy nie. IMO mój kolega jeszcze do 2005 kibic Realu "Nie ruszymy się z 1/8 za ch**a" Madryt teraz śpiewa pieśni na cześć Barcelony, ej no helloł? Gdzie tu logika? Ciekawi mnie co się stanie z częścią kibiców Barcelony, którzy jeszcze nie przywykli do porażek. Jak dla mnie część przerzuci się na coś co akurat jest modne... tacy fani to poprostu dno. Ja tam mam 17 lat i już połowę życia kibicuję Manchesterowi (finał '99 <3333 w sumie jeszcze nawet nieświadomie oglądany Wink ) ciekawe ilu "kibiców" Realu, Barcelony czy bliżej patrząc Chelsea ma tak samo, ha? Żeby nie było szanuję prawdziwych kibiców którzy nie patrzą na formę klubu.

ps. w sierpniu jak kaska pozwoli jadę na mecz do Anglii. jedzie ktoś? Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 12 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?