Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tragedia w rosji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wy sobie nawet z pogrzebu cyrk robicie, wstyd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozwolę sobie zacytować mądry tekst. I może każdy w końcu przestanie strzępić jęzor jak nie ma po co:

Cytat:
To jest głupie i nie ma w tym ani krzty patriotyzmu, żałoby czy solidarności(pisanie gwiazdek, wyśmiewanie, wielkie kondolencje). To jest tylko marna próba zwrócenia na siebie uwagi, jak chcecie nosić żałobę, noście ją w sobie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Za płaczkę kutasie robisz? Dojadę cię w realu, prędzej niż się spodziewasz.A teraz weź różaniec w rękę i płacz kurwo zjebana.


I co? Ubodło? Wybacz. Jednak Ty i jeszcze inni, niech się najpierw zastanowią przed napisaniem czegokolwiek prześmiewczego na temat czyjejś śmierci. Co by się okazało gdyby Stanisław Zając z Jasła był moim wujkiem? Hm? Akurat znam osoby, dla których ta osoba znaczyła bardzo dużo. I co? Wyśmiejcie napiszcie jak to fajnie, ze Kaczyński nie żyje i inni. Nie dotyczy to bezpośrednio was, więc sobie używacie. Ale gdy napisze się coś podobnego na temat kogoś z waszej rodziny to już szczerzycie kły i chcecie zabić...

Chcesz dojechać? Zapraszam: Lublin: Juranda 2/69 Pytaj o Marcina. Możesz przyjechać z tym głąbem z Niemiec, który nawet w święta wielkanocne nie powstrzymał się przed wysłaniem kilku epitetów na mój temat na gg. Wtedy pokazałbym jemu 'prawdziwego' rasistę albo nawet kilku. Gdy brakuje argumentów, wtedy trzeba użyć siły, tak?

Nawet mi was nie żal panowie po 30stce. Pouczacie młodszych o zachowywaniu się a sami nie potraficie się odpowiedzieć na prowokację czy czyjeś inne poglądy.
Przepraszam za ten offtop, ale niektórzy nie mają po prostu wyobraźni...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wow 9 stron po to by stwierdzic, ze wiekszosc polaczkow tak bardzo łaknie atencji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Leon napisał:
Za płaczkę kutasie robisz? Dojadę cię w realu, prędzej niż się spodziewasz.A teraz weź różaniec w rękę i płacz kurwo zjebana.


I co? Ubodło? Wybacz. Jednak Ty i jeszcze inni, niech się najpierw zastanowią przed napisaniem czegokolwiek prześmiewczego na temat czyjejś śmierci. Co by się okazało gdyby Stanisław Zając z Jasła był moim wujkiem? Hm? Akurat znam osoby, dla których ta osoba znaczyła bardzo dużo. I co? Wyśmiejcie napiszcie jak to fajnie, ze Kaczyński nie żyje i inni. Nie dotyczy to bezpośrednio was, więc sobie używacie. Ale gdy napisze się coś podobnego na temat kogoś z waszej rodziny to już szczerzycie kły i chcecie zabić...

Chcesz dojechać? Zapraszam: Lublin: Juranda 2/69 Pytaj o Marcina. Możesz przyjechać z tym głąbem z Niemiec, który nawet w święta wielkanocne nie powstrzymał się przed wysłaniem kilku epitetów na mój temat na gg. Wtedy pokazałbym jemu 'prawdziwego' rasistę albo nawet kilku. Gdy brakuje argumentów, wtedy trzeba użyć siły, tak?

Nawet mi was nie żal panowie po 30stce. Pouczacie młodszych o zachowywaniu się a sami nie potraficie się odpowiedzieć na prowokację czy czyjeś inne poglądy.
Przepraszam za ten offtop, ale niektórzy nie mają po prostu wyobraźni...


jak najbardziej madry post nie zmieni faktu, ze obraziles rodzicow leona. glabie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sory, że to powiem, ale Jakub powiedz ile osób obraził w swoim poście envy? z deka więcej. dlaczego więc abszta tak ganicie, a envy'ego nie? i nie bronię tutaj abszta, bo jakiekolwiek obrażanie jest na niskim poziomie, ale chcę wiedzieć czym się kierujecie w swoich ocenach poczynań różnych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
sory, że to powiem, ale Jakub powiedz ile osób obraził w swoim poście envy? z deka więcej. dlaczego więc abszta tak ganicie, a envy'ego nie? i nie bronię tutaj abszta, bo jakiekolwiek obrażanie jest na niskim poziomie, ale chcę wiedzieć czym się kierujecie w swoich ocenach poczynań różnych osób.

bo envy i tak jest znany jako pajac sceny, tu nie ma o czym gadac.
poza tym nie jest na tyle madry jak abszt i nie umie się bronic.
a z absztem fajnie się klucic (conajmniej dla mnie).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Leon napisał:
Za płaczkę kutasie robisz? Dojadę cię w realu, prędzej niż się spodziewasz.A teraz weź różaniec w rękę i płacz kurwo zjebana.


I co? Ubodło? Wybacz. Jednak Ty i jeszcze inni, niech się najpierw zastanowią przed napisaniem czegokolwiek prześmiewczego na temat czyjejś śmierci. Co by się okazało gdyby Stanisław Zając z Jasła był moim wujkiem? Hm? Akurat znam osoby, dla których ta osoba znaczyła bardzo dużo. I co? Wyśmiejcie napiszcie jak to fajnie, ze Kaczyński nie żyje i inni. Nie dotyczy to bezpośrednio was, więc sobie używacie. Ale gdy napisze się coś podobnego na temat kogoś z waszej rodziny to już szczerzycie kły i chcecie zabić...

Chcesz dojechać? Zapraszam: Lublin: Juranda 2/69 Pytaj o Marcina. Możesz przyjechać z tym głąbem z Niemiec, który nawet w święta wielkanocne nie powstrzymał się przed wysłaniem kilku epitetów na mój temat na gg. Wtedy pokazałbym jemu 'prawdziwego' rasistę albo nawet kilku. Gdy brakuje argumentów, wtedy trzeba użyć siły, tak?

Nawet mi was nie żal panowie po 30stce. Pouczacie młodszych o zachowywaniu się a sami nie potraficie się odpowiedzieć na prowokację czy czyjeś inne poglądy.
Przepraszam za ten offtop, ale niektórzy nie mają po prostu wyobraźni...

Widzisz głąbie, nawet nie wiesz skąd jestem, jak mam blisko do Ciebie, jak mam blisko do Jasła i jak mam blisko do Święcan skąd Zając pochodził.Nie trzeba mi adresu twego z Lublina, ja mam ze Strzyżowa i po chuja będę się za słówka z toba kłócił skoro złapię cię w realu i zapierdole w morde Smile We wtorek umarł mój wujek, jedź jutro na pogrzeb i płacz tam za mnie jak tak za wszystkimi płaczesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.." Nostradamus

jak się na to zapatrujecie ? ;d bo mi się chce smiac ze ludzie to lykaja ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszystko jest możliwe, ale nie pasuje mi jedno:

szopek napisał:
kraju niezwyciężonego


To chyba nie o Polsce.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wlasnie tu jest caly ambaras Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wlasnie wrocilem ze mszy swietej w katedrze w Reykjaviku (msza byla prowadzona w 2ch jezykach ), msza była nie planowana i ludzie byli powiadamiani tylko przez smsy/telefony a kosciól był pelny , byla nawet pani premier Islandii , konsulat generalny , etc etc coś pieknego Smile


Co do calej tragedii , brak slow ...

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cyborg
Team Poland


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 10
Skąd: Radomsko

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niech_mi_ktos_do_cholery_uwierzy/1

Przeczytajcie to, zwłaszcza 2strone. "jeżeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA będzie ŻAŁOBA NARODOWA.
W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!" to było napisane w styczniu Very Happy Co o tym myślicie? Tylko czekać do lipca

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wy to k**wa nawet ludziom spokoju po smierci nie dacie...

Ja pi***olę nie rozumiem Was w ogóle ale szczegół, nawet jakbym rozumiał to i tak bym nic z tego nie wyniósł bo większość tu poglądów jest tak nisko, że trzeba uważać by się na nich nie potknąć...

Checie płakać - to płaczcie.. Nie chcecie - nie płaczcie.. takie rzeczy powinny się indywidualnie rozgrywać w nas, a z każdym problemem czy tragedią dzielicie się tu na forum jakbyście już nie mieli z sobą zrobić, a każdy temat konczy się w ten sam sposób... ehhh złe słowo 'dzielicie' - napierdalacie na siebie jak psy przez siatke. Idzcie do sasiada, kolegi porozmawiajcie na poziomie, podyskutujcie na pewno wyjdzie Wam to na dobre.

A jak to forum jest jedynym wyjsciem na wyrażenie uczyc to współczuje...

zreszta szkoda kazdego słowa....

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem nic nie pisać, ale nie mogłem się powstrzymać.

Zgadzam się ze wszystkim co piszą Coof, Wally, Chybeck i inni. Na pokładzie samolotu było wiele ważnych dla państwa polskiego osób z prezydentem Kaczyńskim na czele. Od razu zaznaczam. że nie jestem zwolennikiem polityki prezydenta, czy też polityki PiSu, ale nie oznacza to, że nie powinienem szanować np. prezydenta mojego kraju, czy też jego współpracowników.

Tymczasem wy (envy, leon, damek, czy inni prezentujący podobne poglądy), "polacy", bagatelizujecie sytuacje, drwicie z niej i zachowujecie się jak małe dzieci. O ile w przypadku damka, czy enviego jestem to w stanie zrozumieć, to ty leon sięgnąłeś DNA i straciłeś wszelki szacunek w moich oczach. Można się z prezydentem Kaczyńskim nie zgadzać, ale to on, wraz z Solidarnością walczył o wolną Polskę, o to żebyś mógł sobie wyjechać z kraju, pracować za granicą. Walczył o wolność słowa, na którą się tak powołujecie i jej nadużywacie. I jeżeli nie umiecie tego docenić to WYP*******JCIE z tego kraju, nikt was tu nie trzyma. Najwięksi przeciwnicy polityczni potrafią docenić pracę prezydenta i jego współpracowników, tylko wy tego nie potraficie.

W pełni zgadzam się z cytatem Marrrka, jednak nie wolno pozwolić "polaczkom", takim jak wy, umniejszać zasług tych ludzi, którzy dla Polski i dla Polaków zrobili milion razy więcej niż wy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon nie chce mi się wierzyć w to co przeczytałem w twoich postach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozwólcie, że umieszczę tutaj z mz moją opinię na temat tej tragedii, bo mi się nie chce wszystkie na nowo pisać Razz

Mike in da MZ napisał:
Jak mi dziwnie, a nawet głupio, że teraz większość kontaktów na gg mają żałobne opisy, ludzie w mz, w tym większość nieznanych, zaczynają się tak wypowiadać o tej tragedii. Ogarnijcie się!
Oczywiście szkoda mi tych ważnych ludzi, ale teraz już się bardziej przejmuję, co z tą Polską będzie dalej. A akurat wszyscy tu się wypowiadają, i na gg (i może na innych programach IM): "Jaka to tragedia, że tacy ludzie zginęli", "Oni będą zawsze w moim sercu!". A teraz pomyślcie, że co godzina 1 człowiek na świecie umiera z głodu. Boleść wg. mnie nastąpi wtedy, jak się ich osobiście zna. Przykładowo, mam większą żałobę, jak zdechnie jeden z moich zwierząt domowych, niż jak ponad 130 ludzi zginęło, których nie znam ich osobiście. Gdyż ile czasu spędziłem z moimi pupilami, a raz jednego nie było przez 3 dni w domu, a później się dowiedziałem, że jemu takie coś się stało, o czym nikt tego sobie nie wyobrażał (nie będę mówił szczegółów, o co chodzi dokładniej). O rodzinie nie będę mówił, bo wiadomo, jaka przez to żałoba jest, ale nikt na necie nie mówi ochoczo, że ktoś bliski umierał, żadnych zniczy i czarnych nicków. Przy tych ludzi akurat robicie to inaczej. Nie lepiej już jechać na mszę żałobną do Kościoła, niż pokazać na necie wasze uczucia i myślicie, że jesteście fajni?

Tak tak, możecie mnie zbesztać do woli, patrioci. Ale my żyjemy w wolnym kraju, każdy może swoje wyrażać swoje zdanie. I to byłoby na tyle^^


Źródło: http://tm.maniazones.com/forum/index.php?topic=27850.30

I jeszcze parę słów co do tej sytuacji w tmpl (można to też uznać jako wniosek Razz): przez ten topic dowiedziałem się, że niektórzy są naprawdę odłączeni od świata, jak envy i Damek. Dla mnie nie jest to aż takim zdziwieniem, gdyż mam takiego podobnego u mnie w klasie, z tą różnicą, że nie jest ateistą, szatanistą, lecz deistą. Nie wiem jak to z Leonem, bo ja jakoś to odbieram jako ironię, choć z resztą i tak nietrafny, w skutek poznałem jego drugą stronę. A to od czego Jakub ocenia rasizm, to już jego problem. Kiedyś poznałem Abszta, wcześniej niż na tmpl'u, i mam do niego szacunek. A co do nk: jaka ulga, że jedna z moich sióstr dzisiaj usuńęła konto, z powodu ambicji i głupot (dawnych i teraźniejszych) administratorów nk. Z resztą, była (i jest) antyfanką nk, ale niestety zaufała swojej "krejzolce" i przez nią konto zostało założone i przetrwało kilka dni Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

od 2 godz siedze i staram się jakos ubrac w slowa to co mysle o dzisiejszym wydazeniu i o niektorych osobach z tego forum, ale nie umiem. dlatego krotko: envy, damek, leon - nie jestem w stanie was zrozumiec, dzisiej dla mnie jesteście zerami, każdy z was.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To i ja dorzucę swoje 3 grosze...
Zacytuję tu mojego znajomego:
Cytat:
Nie przyłączam się do żałoby narodowej. Żal mi tylko stanu umysłu polskiego społeczeństwa i jego żenującej hipokryzji!

Ja powiem tak, żal mi tego, że zginęły ważne dla kraju osobistości (prezydent, generałowie, v-ce admirał) i teraz jesteśmy mocno osłabieni, ale nie popieram tej całej, jak to napisał ktoś wyżej "mody".
Cytat:
nie szkoda mi tych "najwiekszych" osobistosci, skurwysyny

Wszyscy tu mówią o wolności słowa, ok. Wolność słowa w Polsce panuje, ale do czasu.
Cytat:
W rzeczywistości wolność słowa rzadko jest w pełni nieograniczona, np. w Polsce Kodeks Karny zabrania publicznego znieważania Prezydenta oraz innych konstytucyjnych organów RP, przestępstwem może być też pomówienie i zniesławienie.

Polecam lekturę:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolność_słowa

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podpisuję się pod postem Mata
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?