Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 42, 43, 44  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
I pozdrawiam wszystkie kobiety, pedalow, i dzieci kibicujace Barcelonie, ktore ogladaly może ze 3 mecze w zyciu i to komentowane przez Borka i Kołtonia.

Nie jestem kobietą, dzieckiem, ani pedałem, jednak kibicuje Barcelonie od czasu jak ten gołodupiec Beckham doszedł do Realu.Oglądam ich wszystkie mecze, nawet 3 widziałem na żywo.Nie kibicuje angolom bo ci grają brzydką piłkę.Dużo fauli, przepychanek, a to nie Ruggby.Arsenal dostał w dupę (buahaha) i to było do przewidzenia na Camp Nou.Teraz Inter ... Zapowiada się kolejny ciekawy mecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie napisałem że pozdrawiam wszystkich kibicow c zyli pedalow dzieci i kobiety, tylko te 3 szczegolne grupy kibicow barcy, poniewaz barcelona w porównaniu do pozostalych zespolow ma wlasnie najwiecej takich byle kibicow, co się chetnie wypowiadaja nie znajac się na rzeczy.
Albo jak się dziewczyna pyta chlopaka jaki wynik barcelony wczoraj w finale ligi mistrzow? barcelona wygrala. - jupiiiii za***iscie, to moj klub... bleblabla, zenuje mnie takie pi***olenie, a prawdziwych kibicow oczywiście pozdrawiam, nie ma nic przyjemniejszego niz w weekendowe popoludnie odpalic sobie ciekawy meczyk Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja nadal twierdzę, że Manchester wygra LM. Oby Rooney'a godnie zastąpił ktoś dzisiaj! A wczorajszy mecz? Messi 2 bramki strzelił będąc koniem z klapkami na oczach... Pedro wolny, ale nie, on musi holować tą piłkę, żeby udowodnić, że on "najlepszy piłkarz na świecie" jest... na pewno? Imho Rooney jest o niebo lepszy, bo: nie leci na chama, jeśli ma możliwość wypracowania lepszej sytuacji dla kolegi z drużyny. Wraca się pod własne pole karne i mimo, że Crouch to on nie jest, skacze do główki i stara się przeszkadzać. Messi tylko napindala tymi malutkimi, krótkimi szłapkami nad piłką w nadziei, że przeciwnik się nabierze. Nie same bramki tworzą najlepszych piłkarzy, ale także przegląd sytuacji i gra dla drużyny (tak, wiem, że 4 bramki to dużo na jeden mecz, ale nie wszystkie musiały wpaść, szczęście po prostu sprzyja lepszym, a wczoraj niestety Barcelona była lepsza...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Iam troll. Smile lubie MU, ale różnica jest znaczna między tymi zespołami...
Patrząc na brak Zlatana, Henry'ego....
Hm, ciekawy jaki jest przelicznik u bukmacherów...1.95 widzę....

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popieram Iama, w pilce noznej nie chodzi o to, zeby jeden zawodnik przedryblowal wszystkich przeciwnikow. Dlatego wielkim fanom Ronaldo powiem, ze to taki sam antyfutbol jak wloska defensywa, grecka również.
MU jest niestety stokroc gorsze od Barcelony, jedynie Roo może zrobić roznice, ale prawda jest taka, ze z taktyka fergusona, wystawi na skrzydlo Parka, i zniweluje swoja najwieksza szanse.... Bo jak wiadomo, na Barcelone trzeba skrzydlami, strasznie ofensywnie graja boczni obroncy, i dlatego potrzebni sa blyskotliwi skrzydlowi. No ale Fergie na 99% wystawi pomoc z zawodnikow pokroju Scholesa i Fletchera, doda Giggsa, za co mu chwala, bo chociaż odrobina ofensywy.... Jedyna nadzieja, to to, ze wyciagnie wnioski z porazki poprzedniej, choć tam nawet pedal nic im nie pomogl.
dziś będę kibicowal druzynie, która będzie ladniejsza pilke grala.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam nadzieje, że dzisiaj na skrzydłach zobaczymy naniego i valencje, do środka do nich gigs i fletcher, a wysunięty pomocnik - berbatow(do strzelania bramek słabo się nadaje, ale podania pod polem karnym dla napastnika ma świetne często) i tu mamy problem... nie ma roo. Zostaje diouf i macheda, ale ani jeden, ani drugi nie mają doświadczenia. Chociaż chciałbym zobaczyć jak sobie radzi KIKO, skoro go tak SAF chwali.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda tylko ze tak szybko chlopaki z Arsenalu stracili bramke ;f to mogloby się inaczej potoczyc. Man-Bay obydwu nie lubie, ale jeśli mialbym wybierac to chetnie zobacze awans Bayernu który mam nadzieje zmierzy się z Lyonem który bardzo ładnie gral w pierwszym meczu z Bordeaux. Lyon do finalu i luta Barcie ;] !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eee... sorry Wally, ale Arsenal ma więcej piłki w meczach z klubam typu Wolves czy Bolton. W LM jak trafia na kogoś lepszego już nie jest taki dobry (wyjątek: Porto). Dla mnie The Gunners wciąż pozostają dziećmi. Mimo, że grają radosny futbol od paru lat nie potrafią nic osiągnąć. Co do (F/B)arcelony. W tym roku nie wygra LM, gdyż: Inter ma Mourinho.
Co do Manchesteru <3. Dziś mam nadzieję Old Trafford stanie się piekłem Bayernu i zobaczy co to The Red Devils Army Smile IMO nie myślę jeszcze o półfinale, bo bardzo boję się Robben&Ribbery sp z o.o. A w ewentualnym półfinale zagra Rooney więc... Smile
Go for glory Man United!!!

btw. hiszpańska liga jest najsłabsza w europie (liczą się 2 zespoły reszta ma problemy z fazą grupową LM). A Gran Derbi to ja mam co 3-4 tygodnie z CFC,LFC,Arsenalem i Man Shity Smile
btw2. podobno CR9 ma dość realu i chce wrócić. Wszyscy na czele z Giggsem mówimyy: never!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
btw2. podobno CR9 ma dość realu i chce wrócić. Wszyscy na czele z Giggsem mówimyy: never!

Masz mózg?
Zapomniałeś ile ten zawodnik zrobił dla twojego "ukochanego" klubu? No ja pi***olę, jak widzę takie głupoty kierowane w stronę ronaldo i teveza to przestaje wierzyć w inteligencje kibiców manu, a mnóstwo jest takich debili. Aż mi za was wstyd Mad

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CR9, to jak oznaczenie jakiegoś robota, czy coś w tym stylu. SAF, to prawie jak PAF, albo też kojarzy mi się z jakimiś myśliwcami. .. .. .. Wczoraj Messi 4- 1 Arsenal, liczę na Real w gran derbi, a potem na Inter. Bo wally ma w tej kwestii 100 % racji, za dużo osób wychwala ten zespół, a w ogóle się piłką nie interesuje. Pod publikę gadka. Dzisiaj MU odpada, bo chociaż wcale nie jest tak, że ich nie lubię (i że Bayern lubię bardziej, a nawet przed pierwszym meczem, byłem za MU) ale za żadne skarby nie chciałbym oglądać po raz 3-ci z rzędu finału MU-Barca.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Outsid3r napisał:
btw2. podobno CR9 ma dość realu i chce wrócić. Wszyscy na czele z Giggsem mówimyy: never!

Masz mózg?
Zapomniałeś ile ten zawodnik zrobił dla twojego "ukochanego" klubu? No ja p***dole, jak widzę takie głupoty kierowane w stronę ronaldo i teveza to przestaje wierzyć w inteligencje kibiców manu, a mnóstwo jest takich debili. Aż mi za was wstyd Mad


Debili? Debilami to sa pilkarze ktorzy wychwalaja się w klube w ktorym się rozkrecili, jak oni maja potem spojrzec kibicom w oczy ? mowia ze czuja się jak w domu, obiecuja ze danego klubu nie opuszcza i zakoncza w nim karriere, sranie w banie. np Kaka, Shevchenko, Henry i pewnie jeszcze kupa innych ; / szkoda ze zaden z nich nie dotrzymal slowa jak Del Piero, Maldini, Buffon, Nedved. Jak sheva wrocil do Milanu to tez kibice nie byli zadowleni, pobiegal rok i wyladowal na podworku. Ale spoko za***iscie ze CR9 odszedl bo Rooney zyskal a caly MU w sumie udowodnil ze bez CR tez umieja grać : ) niech sobie teraz siedzi w willi i beczy ze odpadli z LM. Chwala zespolom co niszcza "superstarsow"

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się w 100% z Oddo w sprawie "przywiązania" zawodników do klubów. Fernando Torres powtarzał, że nie odejdzie z Altetico Madryt dopóki, dopóty nie awansują do LM. I co? A no nic. Czmychnął do Liverpoolu aż miło. Dopiero po tym jak odszedł Atletico awansowało. Poza tym tabun piłkarzy mówi, że nie odejdzie za żadne skarby świata, a potem odchodzą do innego klubu, bo "chcą się rozwijać". Rozumiem, jeżeli chodzi tu o jakiś mały klubik i wielką szansę dla utalentowanego zawodnika, ale taki Torres, Ronaldo albo Cannavaro kilka lat temu?
Najbardziej podobały mi się napisy na transparentach kibiców Juve po powrocie tego ostatniego do Turynu: "W Realu Cię nie chcieli, tylko przez chciwość wróciłeś". Zwłaszcza, że kapitan drużyny, podpora i piłkarz, który zdobył Złotą Piłkę odchodzi w najtrudniejszym momencie dla drużyny- spadku do Serie B i odebranie mistrzostwa. Kilku graczy (Del Piero, Trezegeut, Nedved i Buffon zostali, ale przecież też mogli odejść i się "rozwijać". Jednak zostali po to by pomóc drużynie podźwignąć się po tych wydarzeniach. Oni zapracowali na szacunek kibiców.

Nawiązując do tego co napisałem wyżej: Real powinien w końcu się opamiętać i zainwestować w swoich wychowanków, których miał przecież w przeszłości znakomitych. Któż nie pamięta akcji Raula, bramkostrzelnego Hierro? Nie pamiętam ostatnio, kiedy jakiś wychowanek został dołączony do pierwszego zespołu i grał w 11. M. Torres? Praktycznie można powiedzieć, że 250 mln euro w tym roku wydanych na transfery nie przyniosły tego czego oczekiwał prezes klubu - wygrania LM. Mało tego, Real po raz kolejny (chyba 6) odpadł we wczesnej fazie pucharowej.
Nie chce znowu porównywać Realu i Barcy, no ale trzeba przyznać, że Barca w swoim składzie ma przewagę wychowanków i co roku do zespołu są dodawani kolejni.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moja wypowiedź dotyczyła CR. I tutaj się z wami nie zgodzę.
Ronaldo swoją grą pomógł manu. kibice powinni być mu wdzięczni za to co zrobił, a nie mówić "nie wracaj żelusiu".
Za to co zrobił ronaldo w manu, nie powinien stracić szacunku kibiców mimo odejścia.
Co prawda też nie rozumiem odejścia cristiano, bo osiągnął wszystko co się dało w sezonie, w którym wygrali LM, ale nadal go szaunje za to co robił w manu i za jego umiejętności.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rooney od pierwszej minuty. Ale niespodzianka jak zagra na pełnym poziomie dobrym to Bayern Bye Bye Wink

GoGo Red Devils!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Davox napisał:
Rooney od pierwszej minuty. Ale niespodzianka jak zagra na pełnym poziomie dobrym to Bayern Bye Bye Wink

GoGo Red Devils!

I k**wa znów nie rozumiem decyzji safa...
Carrick na miejsce gibsona, w miejsce carrica berbatow wysunięty i jest zajebiście, a ten coś wymyśla... Pozostaje zaufanie do fergusona.
/ja pi***olę Very Happy Go MANU!!!!!!

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"


Ostatnio zmieniony przez eXiliado skt7 dnia 07 kwietnia 2010, 19:55, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ShockedShocked 2:0 po 7 minutach.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MU - Pudzian
Bayern - Najman

Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Davox
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
MU - Pudzian
Bayern - Najman

Smile

Dokładnie Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3:0 już^^ Mu-Barca final nie ma watpliwosci:D

Edyta:3:1 Mad

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 kwietnia 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeden gol dla bayern i "najman" wygra z "pudzianem" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 8 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?