Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy Rekord Guinnessa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 10:34    Temat postu: Nowy Rekord Guinnessa Odpowiedz z cytatem  

Jak wszyscy wiecie, albo i nie istnieje rekord guinnessa z Trackmani, gdzie 250 osób grało na jednej mapie, jednym serwerze w tym samym momencie:


Rozmyślałem trochę ostatnio czy nie moglibyśmy zorganizować akcji by ten rekord pobić. Zebranie ludzi to nie problem. Napisać o tym na paru zagranicznych stronach i spokojnie 500 ludzi na dany termin by się zebrało plus przypadkowi gracze, którzy na pewno by się połasili wejściem na serwer gdzie gra ponad 100 osób. Jedynym problemem jest serwer. Każdy się domyśli, że na taką akcję potrzeba potężnego serwera. I tu pytanie do ludzi stawiających serwery, czy istnieje w ogóle możliwość postawienia serwera który pomieści ponad 300 osób(jak wychodziła TMF to pamiętam, że na pewnym serwerze grało ponad 300 osób, w sumie dziwne, że rekord jest 250), a jeśli jest taka możliwość to czy nie ma osoby która mogła by taki serwer postawić. (Vip, Pery, Kamila, Floccus?)

PS. Przepraszam za nadmierne używanie słowa serwer.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tego co mi wiadomo to NS-owe serwery chyba by nie uciągneły tyle ludu, ale pewności nie mam.

a co do rekordu to pamietam, że kiedyś tam grałem na jakimś nadeo to było 290 osób, nie wiem czy wszyscy jednocześnie (bo jak ktoś zrobi czas i wyjdzie to i tak przecież zostaje na liście do nastepnej mapy) ale jednak więcej niż 250 Smile jak coś ja chętny na takie bicie rekordu Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale tu chodzi o ilość graczy podczas obecności kogoś od Guinessów. Tak mi się wydaje Razz
Jeżeli nie mam racji to mnie poprawcie Wink

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co wiem zwołanie komisji guinessa iles tam kosztuje, nie wiem jak to wyglada w sytuacji jeżeli coś się dzieje w internecie, ale kiedyś u nas gotowali żur Razz i bili rekord to wiem ze zwołanie komisji kosztowało coś ponad 5 tyś
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co ty znowu wymyślasz, Memorial? Tutaj jest wszystko opisane:
http://www.guinnessworldrecords.com/pl/adjudications.aspx
http://www.guinnessworldrecords.com/pl/record_attempts.aspx
Nie dość, że nic nie płacisz, to możesz dostać nawet wsparcie finansowe.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?