Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z PADem : (
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 25 marca 2010, 17:07    Temat postu: Problem z PADem : ( Odpowiedz z cytatem  

Siemka, Kurcze mam problem z padem.. po kilku miesiecznej przerwie chciałem wrócic do TM;a sobie no wiec instal podlaczanie pada ustawienia klawiszy server ogien.. jadę jadę jadę.. ostry zakret w prawo przyciskam przycisk nagle jeb.. i auto skrecilo samo w lewo i dalej jechalo w prawo.. niewiem czym jest to spowodowane.. odrazu mowie ze niegram na analogach tylko na strzalkach w padzie.. pada kalibrowalem kilak razy zmienialem porty usb i nic.. w innych grach np PES chodzi dobrze a w trackmani co jakiś czas sobie " sam skreci w lewo " .. ma ktos jakiś sposob na to?

p.s czytalem tu gdzies kiedyś o skrecaniu auta w lewo ale tam chodzilo chyba o analogi..

pozdroffki ;d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 25 marca 2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kontrolery (PAD + Klawiatura) kolidują ze sobą... bardzo też możliwe, że analog sam przestawia się lekko w pozycję skrętu, zmień wartość czułości analogowej i martwej strefy suwakiem w lewo (Esc>Ustawienia sterowania)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 25 marca 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

key, próbowałem i nic :/ a może jak klawe odlacze? bo klawe mam na usb i dam na Ps2 przepink?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?