Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Maniazones
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 14 marca 2010, 21:11    Temat postu: Maniazones Odpowiedz z cytatem  

Mam pewien problem. Na maniazones nigdy się nie rejestrowałem. Kiedy po raz pierwszy wchodziłem na tą stronę pojawiło się "Welcome daw5791...". Tak samo miałem na forum MZ.
Dla tych którzy nie rozumieją napiszę czym się różni forum maniazones od strony głównej maniazones.


To jest strona maniazones


To jest forum maniazones

Kiedyś przez przypadek na FORUM nacisnąłem logout (wyloguj się) i już się zalogować nie mogłem. Wpisałem login z gry i ok. Wpisałem hasło z gry źle. Nie wiem o co chodziło ale wpisałem wszystkie możliwe hasła które używam i źle. Później pojawiło się że mam wpisać emaila który wszędzie jest taki sam pokazuje się (przetłuacyłem) zły mail.
Nie rozumiem dlaczego ale na stronie głównej pokazuje się "Welcome HRT*daw5791" a na forum please login or regiester. W sytuacji awaryjnej chciałem założyć nowe konto tez się nie da. Co mam zrobić??

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 14 marca 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak logujesz się na TM to wraz z nim na MZ automatycznie. A to, czemu hasło źle wpisałeś, to w tym polu ma być wpisany community code, nie hasło jakie masz w grze. A skąd brać kod społecznościowy? Wchodzisz na TM/Profil/Strona gracza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 15 marca 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Very Happy . Zalogowałem się. Rzeczywiście trzeba wpisać kod społecznościowy. Nie wiedziałem. Temat można zamknąć.
_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?