Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Fatalna jakość przy nagrywaniu filmów z powtórek !
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaM. MyPowerIsDivine
Jeździ konno


Dołączył: 12 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 68

Skąd: Polanica - Zdrój

PostWysłany: 09 marca 2010, 19:34    Temat postu: Fatalna jakość przy nagrywaniu filmów z powtórek ! Odpowiedz z cytatem  

Witam ! Mam problem, a mianowicie, chodzi o jakość nagrywanych filmików... Mam już przygotowaną powtórkę, wszystko pięknie, ślicznie zrobione, naciskam na nagraj film, i wiadomo wybieram parametry, próbowałem już wiele opcji z ustawieniami, ale jakość filmiku nie jest najlepsza... Sad Filmik zawsze nagrywam z pełnymi klatkami, niekompresowanymi... Mój komputer też nie jest za słaby, także nie wiem w czym tkwi problem... Sad Jego parametry to: DualCore Intel Core 2 Duo E4500 2200Mhz | Gigabyte GA-P35-DS3L | NVIDIA GeForce 9800 GT (1024 MB)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 09 marca 2010, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spróbuj wybrać jakiś kodek z listy i nagrać z nim powtórkę. Poza tym ustaw wartości w konfiguracji na full, żeby sprawdzić jaki będzie efekt.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iaM. MyPowerIsDivine
Jeździ konno


Dołączył: 12 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 68

Skąd: Polanica - Zdrój

PostWysłany: 09 marca 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmm... Rozdzielczość mojego monitora to 1920x1080px, próbowałem także z tą rozdzielczością i filmik był podobnej jakości tylko, że większy... A co do kodeków to popróbuję...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 09 marca 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po 1. ściągasz nowe kodeki
po 2. ustawiasz ogólną jakość obrazu w grze na full ( w opcjach gry ) potem bierzesz rozdziałkę 1280x720 i 30 klatek, dajesz rozmycie w ruchu, odznaczasz ścieżkę dźwiękową
Najpierw spróbuj bez kodeka, ( nieskompresowane ) potem spróbuj np. Mpeg-4 lub h.264, powinieneś mieć na liście jeden z nich.
Może grzebałeś w opcjach kompatybilności? jeżeli tak to przywróć podstawowe
Nie dawaj nagrywania video wprost z edytora, w menu powtórek, gdy zaznaczasz jedną z nich i pokazują ci się opcje (odtwórz, graj edytuj) to wybierz tam nagrywanie i ustaw wartości
No i nagrywaj czystą powtórke, bo może to właśnie wina powtórki jest.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 10 marca 2010, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ustaw sobie najniższą rozdzielczość w oknie, powinno pomóc, mi pomaga a mam podobny problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iaM. MyPowerIsDivine
Jeździ konno


Dołączył: 12 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 68

Skąd: Polanica - Zdrój

PostWysłany: 15 marca 2010, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tuner12 napisał:
Po 1. ściągasz nowe kodeki
po 2. ustawiasz ogólną jakość obrazu w grze na full ( w opcjach gry ) potem bierzesz rozdziałkę 1280x720 i 30 klatek, dajesz rozmycie w ruchu, odznaczasz ścieżkę dźwiękową
Najpierw spróbuj bez kodeka, ( nieskompresowane ) potem spróbuj np. Mpeg-4 lub h.264, powinieneś mieć na liście jeden z nich.
Może grzebałeś w opcjach kompatybilności? jeżeli tak to przywróć podstawowe
Nie dawaj nagrywania video wprost z edytora, w menu powtórek, gdy zaznaczasz jedną z nich i pokazują ci się opcje (odtwórz, graj edytuj) to wybierz tam nagrywanie i ustaw wartości
No i nagrywaj czystą powtórke, bo może to właśnie wina powtórki jest.

Super, zrobiłem tak jak powiedziałeś i jest super ! Very Happy Wielkie dzięki ! Temat do zamknięcia !

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?