Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Fista rap :<
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 marca 2010, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie lubię i nie znam się na polskim rapie czy hipo hopopie, ale wydaję mi się, że panu "redaktorowi" całkiem nieźle to wyszło po za tym:
- Przekleństwa (mało, ale jednak)
- Czasami nie rozumiem słów
- Cały czas "śpiewasz" o tym samym

Btw. Twoja facjata nie pasuję do głosu Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 03 marca 2010, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wg mnie: Masz wadę wymowy - śśććszszczcz nie są Twoją mocną stroną. Poćwicz nad poprawnym wymawianiem głosek i mocniejszym akcentem. Nie wiem ile masz lat, ale po prostu całość brzmi zbyt szczeniacko. Jak napisano wcześniej - gubisz rytm, kawałki to żadna świeżość - jakbym słyszał te numery kilka lat temu. Poza tym znam młodocianych, którzy lepiej wypadają od Ciebie. Owszem masz jakieś tam pojęcie, ale to jeszcze za mało. Dopracuj bardziej ten stuff pod względem technicznym (wymowa, wejścia, niebanalny tekst). Produkcja jak produkcja, sam z kolegami robiliśmy numery na rejestratorze dźwięków na Win 98, wiec pod tym względem nie będę się czepiał (choć od tamtych czasów minęło ponad 5 lat...)
Nie jestem wrogiem rapu/hh, lubię czasami sobie posłuchać takich rytmów, ale dla mnie Twoje dzieło jest to zbyt przeciętne, nie wybijające się zarówno tekstem jak i bitem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 03 marca 2010, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mi jako starego pasjonata HH/Rap się podobało, oczywiście bity zapożyczone(bynajmniej jestem pewien na 99% tego) ale flow masz niezły. Ćwicz ćwicz to może coś z tego wyjdzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 03 marca 2010, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Naprawdę nieźle a często szukam w sieci jakiegoś amatorskiego. Czekam na kolejne Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 03 marca 2010, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Abszt, mam 15 lat ;d Co do wady wymowy - zdaje sobie z tego sprawę, chociaż to nie wada wymowy, tylko jak to mi mówiła kiedyś daaawno temu 'niechlujne i pośpieszne mówienie'. W sumie gdybym się postarał to to pewnie by znikło, spróbujemy. Co do względu technicznego - naprawdę nie lubie się tłumaczyć, ale poprawienie tego co robię pod wzgledem technicznym jest póki co niemożliwe, i większość defektów (w tym także niewyraźne mówienie) po części pochodzi właśnei od mikrofonu a także od tego że nie mogę robić zbyt wiele ścieżek bo po prostu pada mi komp (więc musze nagrywąc wszystko na raz, max. 2 razy)
@Creative, jeden zapożyczony, jeden nie. Bit z "mamy..." pochodzi z instrumentala Alchemista 'for the record'

dzięki za opinie.
Diavel, nie jestem redaktorem : <

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 03 marca 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeciętne, niczym nie wyróżniające się tracki. Nagrywaj częściej, a wprawa przyjdzie sama;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaka
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 7


PostWysłany: 03 marca 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

od dawna słucham rapu i szczerze powiem że patrząc na taki sprzęt , którego w sumie nie masz Very Happy to nie jest źle !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 03 marca 2010, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra teraz tak na serio. Jakto w rapie zwykle bywa (nie mowie ze zawsze bo zaraz się do mnie wszyscy dojebia ;f) tekst jest cienki, a muzyka monotonna. Wykonanie jest niezle, a jakbys mial lepszy sprzet to by było dla mnie nawet dobre. gj&gl
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 05 marca 2010, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, jakby komuś się chciało
NOWY KAWAŁEK NA PROFILU

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?