Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
obama n00b'inator
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 2


PostWysłany: 27 lutego 2010, 18:12    Temat postu: Problem Odpowiedz z cytatem  

Mam problem mianowicie ściągnąłem TM United Forever z Trackmania.com ale nie mogę jej zainstalować, pisze że "track mania została znaleziona na tym komputerze" no to odinstalowałem TMF . Niestety nic nie dało dalej wyskakiwał błąd . Nie wiecie jak temu zaradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 27 lutego 2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spróbuj wyczyścić rejestry Reg cleanerem (taki program)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
zorax
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 4


PostWysłany: 27 lutego 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trzeba miec trackmanie united a nie nations czy nations forever. to co sciagnales to udoskonalona wersja united(platna)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 27 lutego 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powinieneś dać temat opisujący twój problem ale nie jestem modem więc mniejsza z tym...
Moim zdaniem jest błąd w tym komunikacie bo kiedy sam instalowałem to też wyskakiwało "TMUnited została znaleziona na tym komputerze" (jak już cytujesz to pisz dokładnie to co było napisane) a przecież nie miałem zainstalowanej TMU a jedynie TMN i TMNF.
A chodzi tu o to, iż jest to dodatek przeznaczony dla szczęśliwych posiadaczy płatnej TMUnited (a nie darmowej Nations) i jedynie dodaje on wersję Forever do zwykłej United a nie jest samodzielną wersją instalacyjną tejże gry.
Gdyby tak było nie pobrałbyś jej za darmo ze strony producenta co jest chyba oczywiste...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 27 lutego 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Upewnij się, czy masz patch (ok 900mb) czy pełną instalkę gry (parę giga).
2. W przypadku tego 1 zainstaluj podstawkę pewnie u producenta gry, jeśli ją zakupiłeś przez internet powinna być do ściągnięcia.
3. W przypadku 2, jeśli wykrywa ci już zainstalowaną wersje Nations, wykasuj rejestry.
4. Jeśli sądzisz, że do darmowej TMNF zainstalujesz łatkę TMUF, to się mylisz (niektóre "przypadki" mogą być nieuświadomione).

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?