Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Konfiguracja NATa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
12kolos12
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 stycznia 2010, 19:55    Temat postu: Konfiguracja NATa Odpowiedz z cytatem  

Witam! Mam problem z grą TrackMania. Gdy zakładam swój właśny serwer to wszystko idzie normalnie. Ale już pod koniec zakładania wychodzi ostrzeżenie, że mam nieskonfigurowanego NATa i inni nie będą mogli wejść i rzeczywiście. Mnie potem połączyło jak kliknąłem ok, ale mój znajomy już nie mógł dołączyć. I jeszcze jedno co jest bardzo ważne. Do tego serwera użyłem zrobionych przeze mnie tras. Tak samo jak mój znajomy również zrobił serwer z swoich tras ja nie mogłem dołączyć. A gdy zrobił z tych takich gotowych to wtedy normalnie do niego dołączyłem. Proszę o pomoc! Jak skonfigurować tego NATa i co to w ogóle jest?
_________________
Klima

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dzik
Jeździ konno


Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 59
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: 27 stycznia 2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
_________________
Amd Athlon II x3 435 2.9ghz
2gb ddr3
Gainward GeForce gts250 gddr3

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 stycznia 2010, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzik napisał:
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf



bauhahha

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?