Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mój blog
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 4:25    Temat postu: Mój blog Odpowiedz z cytatem  

Napisałem i nie chciałem wrzucać w temacie o co by nie mówić konkurencyjnym sajcie ;P

http://cybersport.pl/profil/mor_olo/blogi/pelny/Esport_stan_w_miejscu_to_fakt_S_luz_znam_rozwi_zanie_1262748021

Fajny link co nie ?Very Happy

Byłbym wdzięczny za komentarze, najlepiej na Cybersporcie, bo lepiej trzymać dysksuję w jednym miejscu Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 11:30    Temat postu: Re: Mój blog Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Dzisiaj o 4:25

Spania nie masz?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Całkiem ciekawe podejcie, ale myślę, że problem e-sportu jest bardziej skomplikowany, ale o tym kiedy indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od 3 miesięcy mieszkam w nowym mieszkaniu, gdzie w budynku mieszkań jest 180 (średnio 70m2 myślę). Zajętych jest chyba 5 = wszyscy wokół mnie napierdalają wiertarkami od 8 do 20, a akcje typu siedzisz sobie spokojnie a tu nagle słychać z korytarza "STEFAAAAAAN PRZYNIESC WIERTLO !!!! " to normalka.
Temu aby przespać hałas idę spac o 8 a wstaje o 16 Smile
Potrwa to jeszcze pewnie z 3 mies, co nieco irytujące to najpierw w starym mieskzaniu na dole przez 3 mies mialem taka sytuacje, potem sąsiad u gory tez uznal zburzmy wsyztskie sciany! i bedę miał łącznie 12 mies mieszkania na budowie ;/

Baser jasne, ale nie mam czasu pisać ksiązki, napisałem najistotniejsza sprawę wg. mnie Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znów se pisnąłem :

http://cybersport.pl/profil/mor_olo/blogi/pelny/Pieni_dze_s_istotne_1272849157

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ano, czytałem już, ze jesteś zapalona ciota - nie wiem czemu ten pr0redaktor mymowski uzyl tam myslnika Smile i nie wiem czemu, mialem wrazenie, ze trochę nawiazujesz do mnie Very Happy ale gdy w komentach napisales, ze przyjemnie się czyta przecietnego redaktora, a do dobrego się wraca, to mnie tknelo ze jednak nie o mnie *
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 Maj 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Bo to uniwersalny tekst!" mówiąc trochę banalnie, ale taka prawda.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?