Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tablice na trase
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KSC kamilos_boruc
Jeździ konno


Dołączył: 21 Gru 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 31

Skąd: Hard Racers

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 16:28    Temat postu: Tablice na trase Odpowiedz z cytatem  

Witam mam pytanie, jak nanieść swój obraz na tablice ??
Bo miałem poradnik ale przestałem grać 8mieś temu i mam nowy system... a poradnik wsiąk

Thx Za pomoc Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokumenty>TrackMania>Skins>Any>Advertisement
Tutaj wrzucasz obrazek w .jpg oraz locator. Locator to plik notatnika, w którym znajduje się adres do obrazka w necie. W tym przypadku powinien mieć on rozszerzenie .jpg.loc. Ten plik musi mieć taką samą nazwę, jak obrazek Exclamation Np.: sign.jpg oraz locator sign.jpg.loc

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 04 stycznia 2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tu jest opis jak zrobić locator do moda: http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=138360#138360

Z obrazkami jest tak samo, tylko najpierw musisz gdzieś te obrazki wysłać.. Zakładasz konto w serwisie hostingowym. Może być darmowy serwis: np. fileden (konieczność comiesięcznego logowania), cba.pl itp.
Umieszczasz tam obrazki ( najlepiej w formacie .jpg) i pobierasz na swój komputer. Download Statusbar firefoxa pokaże nam adres źródłowy tego obrazka. Tworzysz locator tak jak do opisanego moda. Dalej postępujesz tak jak napisał Cappy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

;F najłatwiej jest kliknąc na tworzenie znaków i kliknąc w Wybierz URL i dac linka do Obrazka lub pliku BIK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KSC kamilos_boruc
Jeździ konno


Dołączył: 21 Gru 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 31

Skąd: Hard Racers

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja żeby nie zakładać nowego tematu mam jedno krótkie pytanie Smile

Bo chce zamienić opony(przerobione) bolidu na standardowe lecz nie pamiętam jak to się robiło.

Thx za pomoc Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 05 stycznia 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skombinuj po prostu skądś bolid z nieprzerobionymi oponami, a następnie przekopiuj z niego plik Details.dds do swojego skina ;]

A mi, vojak, właśnie nie działa to z "Wybierz URL" :? Dlatego napisałem sposób "manualny" :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?