Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jeronnan - Trasy :)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeronnan
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 3


PostWysłany: 17 marca 2007, 16:48    Temat postu: Jeronnan - Trasy :) Odpowiedz z cytatem  

Na początek - Witam wszystkich Smile Chciałem pochwalić się Wam moją pierwszą trasą Smile Trasa do TM Nations.



Proszę oczywiście o ocenienie Smile


Ostatnio zmieniony przez Jeronnan dnia 18 marca 2007, 14:03, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 18 marca 2007, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba nie będziesz do każdej trasy nowego tematu robił Question Radziłbym zrobić temat np. "Jeronnan-trasy" i tam zamieszczać wszystkie twoje trasy.

No więc tak:
masz dziwny styl, ale jest ok :wink: . Jednak uważam, że trasa powinna być troszkę szybsza. No i tam jest takie miejsce, gdzie jest rampa, a po niej checkpoint. Trzeba wtedy ostro hamować. Podoba mi się ten spad na drogę, a zaraz po nim wyskok. Po nim podoba mi się także ten wallride na którym jest skrót :wink: . Cieszy mnie również to, że od razu nauczyłeś się MT (chociaż ja robię trasy od dawna a do dziś nie umiem zrobić dobrego intra :wink: ). Ogólnie spisałeś się bardzo dobrze.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jeronnan
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 3


PostWysłany: 20 marca 2007, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

" target="_blank" class="postlink">


To moja druga trasa i w/g mnie lepsza niż ostatnia jaką zrobiłem Razz No ale pozostawiam Wam ocenę

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dartra
Jeździ konno


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 30


PostWysłany: 20 marca 2007, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeronnan napisał:
" target="_blank" class="postlink">


To moja druga trasa i w/g mnie lepsza niż ostatnia jaką zrobiłem Razz No ale pozostawiam Wam ocenę


Odnośnie tej trasy sknociłeś początek według mnie!
fajny początek tak pomysłowo zrobiony Very Happy ale źle zrobiłeś ten zakręt zbyt ostry ktoś kto nią jedzie 1 raz może się pogubić Mad .

Ale potem pełna profeska moim zdaniem :p te kółka są wspaniałe! Razz poprawiłbym na twoim miejscu początek i jest całkiem niezła trasa Smile.

_________________

Nic nie musisz, wszystko możesz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 21 marca 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Let's roll!:
Fajna trasa. Dziwne jest to, że na początku jedzie się wolno, a potem szybko, ale jest ok. Warto by było dodać na loop'ach zmiany kamery, aby było łatwiej, chociaż na tych loop'ach nie jest to koniczne. Potem jest taki przejazd przez szczelinę. Dziwny jest, ale podoba mi się :wink: . Fajny jest także ostatni loop. Dobra robota Exclamation Smile

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dartra
Jeździ konno


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 30


PostWysłany: 21 marca 2007, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poszukajcie temat DAras- Trasy moje traski Laughing
_________________

Nic nie musisz, wszystko możesz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jeronnan
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 3


PostWysłany: 24 Maj 2007, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

" target="_blank" class="postlink">


Druga trasa z serii HardCore. Tyle że ta jest zdecydowanie trudniejsza. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?