Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z uruchomieniem.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hunter4448
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: L-Z

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 19:24    Temat postu: Problem z uruchomieniem. Odpowiedz z cytatem  

Instaluję grę no i ją włączam pokazuje się to okienko startowe(z konfiguracjami i takimi innymi), no i daje GRAJ. Coś ładuje i nagle przestaje. Próbowałem ją włączyć dużo razy ale na próżno. Kiedyś przypadkiem skumałem, że Trackmania jest cały czas włączona, zobaczyłem to w Menadżerze zadań w procesach. Proszę o pomoc. Sad

Ostatnio zmieniony przez Hunter4448 dnia 03 stycznia 2010, 19:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dzik
Jeździ konno


Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 59
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: 18 grudnia 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

napisz dokładnie co ci wyskakuje...
_________________
Amd Athlon II x3 435 2.9ghz
2gb ddr3
Gainward GeForce gts250 gddr3

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hunter4448
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: L-Z

PostWysłany: 18 grudnia 2009, 21:35    Temat postu: Bład. Odpowiedz z cytatem  

Normalnie to okienko startowe się pokazuje(KONFIGURACJA,GRAJ,POMOC,AKTUALIZACJA,WYJŚCIE), co nie ładuje się a potem pffff, i jest tak jakbym jej w ogóle nie włączał. A w Menadżer zadań/Procesy jest napisane że jest włączona. I tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19 grudnia 2009, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrób reinstala, a jak to nie pomoze zobacz czy masz wgrane stery do graficznej i DX 9.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hunter4448
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: L-Z

PostWysłany: 19 grudnia 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Robiłem reinstal mnóstwo razy. Dobra spróbuję...

(Dodano 19 grudnia 2009, 16:3Cool
Ona się włącza tylko nie da jej się przywrócić z procesów. Jest włączona chociaż tego nie widać. Jak miałem XP'ka to mi wszystko git chodziło teraz mam 7 i g*wno, a tak bardzo chciałem sobie zagrać w Trackmanie. Crying or Very sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hunter4448
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: L-Z

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chce wiedzieć czy jest dostępny jakiś patch, plik, program lub coś innego co by zrobiło aby Trackmania mi śmigała na Windows 7. Odpalałem ją nawet na wirtualnej maszynie XP ,na trybie zgodności z winXP , jako Administrator i też g*wno. Proszę pomóżcie mi ją uruchomić! Dziękuje serdecznie za pomoc tym, którzy podejmują się rozwiązania tego problemu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?