Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
nie mogę utworzyć kontA
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mischoł
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 1


PostWysłany: 21 grudnia 2009, 18:22    Temat postu: nie mogę utworzyć kontA Odpowiedz z cytatem  

witam zainstalowałem grę tracckmania united forewer, wpisałem klucz,i pojawiło się hasło "witaj w trackmanii" na tle fioletowej ziemii a poniżej dwie ikonki "tworzenie konta" i "mam już konto" niestety myszka odmawia posłuszeństwa tzn mogę nią poruszać ale nie da rady wcisnąć żadnej ikonki ani pozmieniać ustawień w prawym górnym rogu ,to samo miałem w przypadku gry TUF .po wyjściu z gry myszka działa normalnie .Wiecie co to może być? mój kom to 1024 mb, proc 1,5 ghz, karta mobile inter 965


danke za pomoc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 21 grudnia 2009, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dodał tm do wyjątków w firewallu. To może blokować działanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?