Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pokój gracza, Pokaż gdzie grasz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 20 grudnia 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
swastyka to znak śmierci, zagłady, że tak to ujmę.



akurat swastyka nigdy nie miała negatywnego znaczenia, dopiero polityka Hitlera zmieniła postrzeganie tego symbolu. to tak nawiasem mówiąc...

jak chodziłem do gimnazjum, a było to lat 8-9 lat temu to się w piłkę grało bo nie wszyscy mieli komputery jeszcze a o nazistach nie rozmawiał nikt...


Angerfist - mam nadzieję że ci przejdzie. Kumple naziści, jeśli są mniej więcej w Twoim wieku, w moim odczuciu nie rozumieją z czym igrają... Ale nie znam ich więc nie będę wgłębiał się w ich psychikę i sposób myślenia....

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 grudnia 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
A swastyka to znak śmierci, zagłady, że tak to ujmę.


Nie znasz się i gadasz glupoty. Swastyka to symbol slonca, który nazisci sobie przywlaszczyli.
A co do Angera no to póki nikogo nie bijesz i nie d4reczysz a jest to tylko zainteresowanie to jest looz;p

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem, że w starożytności to był dobry znak, ale teraz jak na ulicy powiesz słowo "swastyka" to myślisz, że ludziom się ze słońcem skojarzy? Nie sądzę...
_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
A swastyka to znak śmierci, zagłady, że tak to ujmę.


no teraz to zes dojebal... najpierw się dowiedz co dokładnie oznacza symbol swastyki, a dopiero pozniej pisz na jej temat. Nawet pomijajac fakt, ze Hitler zagarnal ten znak (pochodzi on ze starozytnosci) i teraz jest on głównie z nim kojarzony, to w niektorych kulturach (na dalekim wschodzie) nadal ma on takie znaczenie jak w starozytnosci, czyli:
Cytat:
Swastyka występowała we wszystkich ludach Europy i dotarła tu wraz z napływem plemion indoeuropejskich. Swastykę czciły plemiona greckie, romańskie, celtyckie, germańskie i słowiańskie. Dla wszystkich tych plemion miała ona to samo znaczenie. Symbolizowała Słońce, a raczej jego wędrówkę po półkuli północnej. Swastyka dawała szczęścia i powodzenie. Traktowano ją jako symbol religijny, a z czasem jako talizman, umieszczając nad wejściem do domów, czy na dnie naczyń.


Symbol ten był znany grekom, rzymianom i wielu innym narodom, a zeby było smieszniej, był oficjalnym znakiem lotnictwa Finskiego w latach 1918-1944 (niebieska swastyka na bialym tle).

@On top Very Happy

no to teraz moj pokoj... no coz, swiatecznych porzadkow jeszcze się nie doczekal ;p

moje stanowisko grania Smile



szafka obok biurka, normalnie nie ma na niej takiego bajzlu, ale ostatnio choruje, wiec nie sprzatam w ogóle, a leki maja być na wyciagniecie reki od kompa Very Happy



no i loze ;]


_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Angerfist
Jeździ konno


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam swietny pomysl, kazdty ma swoje twierdzenie, gusta, zainteresowania, uszanujmy to i nie klucmy się dalej, powiedzielismy to co mielismy, każdy już wie co powinien i to chyba wystarczy, w końcu to temat o pokojach a nie o tym czy hitler to zly pan czy nie Very Happy tak wiec zmienmy temat na tytulowy Wink a jak ktos chce pogadac o nazizmie to zapraszam na gg moje to 17883161

Maly, rzucasz lotkami w poblizu kompa? Very Happy heh to masz niezla motywacje by trafiac do celu a nie poza ^^

_________________
Crashday Player

CST 4Ever! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 20 grudnia 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mały rzucasz do monitora?;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no, jak chce porzucac to albo zabieram lapa, albo tarcze stawiam/wieszam gdzies indziej Smile chociaż nie powiem, ze zdarza mi się rzucic raz lub dwa na dzień w czasie grania czy tak robienia czegoś przy kompie Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Angerfist
Jeździ konno


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ta na jakims sparze nie wyszlo to chwytasz za lotki i jazda Very Happy Ja tez mialem taka tarcze, ale mi się polamaly lotki
_________________
Crashday Player

CST 4Ever! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tymi lotkami to mi się przypomina momentalnie:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Antybiotyk
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 5


PostWysłany: 20 grudnia 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
natomias co do noszenia symboli zsrr to w sumie nie jestem za ani nie jestem przeciw. dlaczemu? bo sam mam bzika na punkcie sowieckiego hymnu Very Happy nie wiem czemu ale już wole zsrr niz taka 3 rzesze.


Jak mawia mój nauczyciel od historii, Hitler przy Stalinie był harcerzykiem Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to tez akurat prawda, dowod? rezim hitlera, wojna przez neigo wywolana oraz egzekucje pozbawily zycie okolo 20 mln ludzi. rezim stalina zabil ponad 50 mln ludzi. rachunek jest prosty.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta i nikt nikogo nie karci że ma sierp i młot w domu .... Zastanówcie się czasem co piszecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Angerfist, nie eguje cie za to ze interesujesz się historia, ale neguje cie za to ze przybiera to formy ekstremalne. Spojrzmy chocby na twoj nick w TM "Arcio SS". SS wiadomo nie trzeba tłumaczyc a co do "arcio" to mogę gdybac sobie od Arys(rasa aryjska). Dka mnie najgorszym scierwem sa wlasnie polscy neonazisci, i nic was nie tlumaczy takim postepowaniem, przez 3 rzesze dużo polskich rodzin, zostało rozbitych, dużo naszych dziadkow przezylo lub nie obozy koncentracyje, anajbardziej boli mnie to ze jesteście Polakami a tak naprawdę zdadzacie nasz naród i dla mnei nei zasługujecie zebyscie zyli w Polsce. A co do porownania do Stalina to zgadzam się tak jak sfastyka jest zakazana w polsce flaga ZSRR tez powinna być zakazana, jednak ktos przytoczyl ze hitler zabil 20mln a stalin 50mln, dla mnie to kpina bo za czasów rzadów tych 2 pojebów zginelo najwiecej osob w histori świata i obydwoje powinni być dla mnie negoweani jak najbardziej.


Sory za nieskładne zdania, ale wczoraj duuuuzo popilem i dziś jakiś nieogarniety jestem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Angerfist
Jeździ konno


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haha Arcio nie jest od Arys tylko od imienia Artur, tak na mnie w klasie mowia i tak zostalo, to moje pseudo, ktore niema zwiazku z nazizmem Happy
_________________
Crashday Player

CST 4Ever! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oho, zaraz Arys z NN będzie się musiał tłumaczyć ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zasadniczo w zakazie używania symboli hitlerowskich i braku takowego w przypadku związku radzieckiego chodzi o to, że nazizm jest już w samych założeniach szkodliwy. Ideologia komunistyczna natomiast sama w sobie nie ma nic złego, błędne (delikatnie mówiąc) były dopiero sposoby jej wdrażania przez Stalina i jemu podobnych.

Ostatnio zmieniony przez «RH» Lox dnia 20 grudnia 2009, 15:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angerfist
Jeździ konno


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a czy potraficie skończyć już ten spam i wrocic do tematu?
_________________
Crashday Player

CST 4Ever! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 20 grudnia 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wpadnij na lana to ci zrobimy aushwitz jakiego jeszcze nie widziałeś Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ aryS
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 grudnia 2009, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Angerfist, nie eguje cie za to ze interesujesz się historia, ale neguje cie za to ze przybiera to formy ekstremalne. Spojrzmy chocby na twoj nick w TM "Arcio SS". SS wiadomo nie trzeba tłumaczyc a co do "arcio" to mogę gdybac sobie od Arys(rasa aryjska). Dka mnie najgorszym scierwem sa wlasnie polscy neonazisci, i nic was nie tlumaczy takim postepowaniem, przez 3 rzesze dużo polskich rodzin, zostało rozbitych, dużo naszych dziadkow przezylo lub nie obozy koncentracyje, anajbardziej boli mnie to ze jesteście Polakami a tak naprawdę zdadzacie nasz naród i dla mnei nei zasługujecie zebyscie zyli w Polsce. A co do porownania do Stalina to zgadzam się tak jak sfastyka jest zakazana w polsce flaga ZSRR tez powinna być zakazana, jednak ktos przytoczyl ze hitler zabil 20mln a stalin 50mln, dla mnie to kpina bo za czasów rzadów tych 2 pojebów zginelo najwiecej osob w histori świata i obydwoje powinni być dla mnie negoweani jak najbardziej.


Sory za nieskładne zdania, ale wczoraj duuuuzo popilem i dziś jakiś nieogarniety jestem.


:shock: jeszcze nigdy nie myślałem o moim nicku w tych kategoriach i nigdy go z tym nie wiązałem - wywodzi się z czego innego

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 20 grudnia 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
Odniosę się do kilku wcześniejszych wypowiedzi.
Cytat:
Jakoś spotkałem się z tym, że w wieku 14-16 lat chłopaki bardzo "interesują" i identyfikują się z nazizmem, komunizmem i wszystkim co kojarzy się z rasizmem, przemocą, morderstwem i ma wymiar historyczny. Cóż widocznie taki jeszcze wiek...

kur**... jak coś złego to 14-16 lat. Widać Abszt, że nie znasz ludzi w tym wieku.
Ja się z czymś takim spotkałem akurat w podstawówce(dzieci latały i wydawały różne "odgłosy" hitlerowskie), ale w tym wieku(to akurat lata 2gim-1 liceum) to czegoś takiego nie ma, a jak jest to 1% ludzi w tym wieku. Abszt, jesteś stara d*pa, ale powiedz, czy jak chodziłeś do gimnazjum(wtedy chyba jeszcze podstawowa 8 letnia) to było coś takiego? Nie sądzę...


Tutaj Cię zadziwię, bo akurat 8 klasa podstawówki to koledzy z klasy wieszający portety Hitlera po korytarzach i ubikacjach, fascynacja nazizmem itd. Również jak byłem młodszy to widziałem na korytarzu w podstawówce jak do typka z 7, 8 klasy podeszło dwóch łysych rówieśników i wycieli mu scyzorykiem orzełka z kurtki... Nawet w CD-Action natknąłem się na 2 listy 14-letnich nacjonalistów Smile (Zjechani potem przez inne listy czytelników), że o idących chodnikiem łepkach krzyczących "Heil Hitler" nie wspomnę. Dlatego tak napisałem na temat tego wieku. To jest wyłącznie moja opinia. Możesz się nie zgadzać, przecież wiadomo nie wszyscy tacy są, ale nie uogólniam.

Fotę swojego pokoju wystawię jak wrócę do domu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?