Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
GamePad
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 18 grudnia 2009, 20:29    Temat postu: GamePad Odpowiedz z cytatem  

Pomocy kupiłem sobie GamePada GP-3100 STEEL FORCE ! Przy instalacji w miarę wszystko okej Twisted Evil Tylko gdy gram w TrackManie czasami z byle jakiego powodu wyłącza mi komputer Rolling Eyes to jest pierwszy problem a drugi jest taki po odliczaniu czasu w TrackManii zaczynam jechać samochód sam z byle powodu skręca mi w lewo ! Proszę o w miarę szybko odpowiedź Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 grudnia 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"11. Dlaczego mój bolid samoczynnie skręca?

Jest parę rzeczy, ktore to można zrobić by usuńąć tego buga:

- skonfigurować "martwą strefę": esc -> zzawansowane -> opcje sterowania -> martwa strefa
- wyłączyć okno rozmowy z gg
- odłączyć pad
- wyłączyć wszystko co się łączy z Internetem (program pocztowy, gadu-gadu itp. itd.)
- ustawic priorytet tmnf na niski
- TmForeverLauncher -> Konfiguracja -> Zaawansowane -> Sterowanie ->Zaznacz "Alternatywna metoda" -> Ok -> Zapisz. "

Z FAQ.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19 grudnia 2009, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do skrecania w lewo to Fan ci to już wytłumaczył, a co do samoczynnego wyłączania się kompa to mozliwe ze masz jakieś spiecia, bądź zasilacz nie daje rady.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 19 grudnia 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do skręcania wypróbowałem wszystko to co Fan napisał i nici :? A co do wyłączenia się kompa to już się nie wyłącza Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 grudnia 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może masz do kompa podlaczona kierownice ? wtedy kiedy ona jest skrecona to się tak dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 19 grudnia 2009, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie nie dobra już nie mam pada :? Pojechałem do sklepu go oddać lub wymienić bo zaczęło znowu wyłączać kompa . Gostek powiedział że nie odda mi kasy ale wymienić można albo na joy albo na grę wybrałem grę do xboxa 56zł dopłaciłem Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?