Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POWAŻNY PROBLEM
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endiz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Sie 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 8

Skąd: Warszwa

PostWysłany: 08 listopada 2009, 23:52    Temat postu: POWAŻNY PROBLEM Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem dlaczego ale gdy wchodzę do gry i na jakiś serwer to po kilku minutach wyłącza mi się gra Sad
Już próbowałem wszystkiego a mianowicie podejrzewałem, że mam jakiegoś wirusa (nie miałem), Zrobiłem full format całego kompa (nie pomogło), pytałem na różnych forach (teraz tutaj próbuję).
Muszę nadmienić, że grę mam oryginalną i jak jestem w grze niezalogowany i gram solo czy układam trasy to nic się nie dzieje. a jak tylko się zaloguję to kilka minut i sruu gra się wyłącza i wracam do windy Sad
Miałem też do czynienia z tym gnojkiem (http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7825) i powiedział mi, że się będzie mścił za to, ze go wywaliłem z teamu.
Proszę Was pomóżcie mi nie wiem już co robić.
Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły to piszcie tutaj lub do mnie na GG (3350561)
Z góry dziękuję za pomysły

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
rival
Jeździ konno


Dołączył: 15 Gru 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 99



PostWysłany: 08 listopada 2009, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja miałem to przy ładowaniu mapki. Gra się wyłączała. Był to błąd skryptu C++. W sumie samo przeszło. Bądź cierpliwy i wytrwały.Smile
Są też trzy zlote zasady naprawy kompa:
1. REinstal widnowsa
2. Reinstal windowsa
2. Reinstal windowsa

_________________
LoL Club

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
endiz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Sie 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 8

Skąd: Warszwa

PostWysłany: 09 listopada 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale tu nie chodzi mi o ładowanie mapki tylko ja już gram zalogowany i w kilka minut wywala mnie do windy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 09 listopada 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Endiz musze cie zmartic bo hard lord inaczej adi a jeszce innaczej street to teraz rival. Wiem to stad bo parę dni temu pisal do mnie rival z innego numeru gg zarzucajac mi scieme ze zgubil hasło do starego numeru i prosił mnie o pomoc, wiec zaproponowałem suport przez TeamVivera , coś tam robię u niego na kompie a tu nagle patrze nazwa koma ADI-PC a na dodtak wyskoczyło imie i nazwisko streeta czyli Adrian W... Co do tego to jestem pewien ze rival = hard lord. Poza tym mozna poznac po jego głupawej dyskusji

Zauwarzyłem rówzniez ze on ma u Ciebie na servie masteradmina!! Szok!!
Albo ukradł ci hasła do FTP albo jakos je od Ciebie podstepem wydobył -radze natychmiast zmienic hasła i zabrac mu admin!

Co do wyłanczania się gry to radze przeinstalowac TM

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
endiz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Sie 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 8

Skąd: Warszwa

PostWysłany: 09 listopada 2009, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to już robiłem Sad i dzięki za podpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?